Zbouchnul jsem Satanovu dceru

Zbouchnul jsem Satanovu dceru https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/412033/bmid_zbouchnul-jsem-satanovu-dceru-9km-412033.jpg 4 257 86

Přišla si pro jeho duši, ale odešla s jeho srdcem. Román Carltona Mellicka III, autora s ohromující fantazií a nezaměnitelným stylem, je romantickou komedií, jaká tu ještě nebyla. Obyčejný mladík Jonathan vede bezstarostnou existenci v domě z lega. Přes den z kostiček staví nové modely, po večerech chodí do baru popíjet s kamarádem Šódžim, zápasníkem sumó, nad nímž pravidelně vítězí démon alkoholu. Život se Jonathanovi zvrtne ve chvíli, kdy se u něj doma objeví démonka Veška s úsměvem na rtech a překvapením pod srdcem. Jonathan se s ohromením dozvídá, že Veška s ním před devíti měsíci otěhotněla… ačkoliv on sám dosud žil v domnění, že se žádnou ženou nikdy nic neměl. Také si vždycky myslel, že stát se otcem a manželem bude peklo na zemi, ale opravdu neměl tušení, že takhle doslova…... celý text

Literatura světová Fantasy Erotika
Vydáno: , Carcosa

I Knocked Up Satan's Daughter , 2011

lassse
08.01.2020 3 z 5

Taková opravdu bizarní rychlovka, u které si pak uvědomíte, že nejnormálnější tam vlastně je Žabák :)

Lukasitch
03.01.2020 5 z 5

Hodně příjemné překvapení. Čekal jsem nějaký bizarní nesmyslný blábol plný ujetých scén bez většího nápadu.
Dostal jsem odsypající zábavnou romantickou komedii s překvapivě konzistentním příběhem a sympatickými postavami, kterým člověk musí fandit.
Na Cuddly Apocalypse se tedy opravdu těším.

Kerberos
02.01.2020 2 z 5

Bizarro fiction nebude můj šálek kávy,četla jsem jako téma čtenářské výzvy obálka,která se mi nelíbí a musím říct,že ani obsah nestál zanic.

zp87
30.12.2019 5 z 5

Velmi jsem se bavila, bylo to mé první bizarro fiction a zjistila jsem, že je moc fajn si občas přečíst něco tak prdle praštěného. Stříkající krev, démoni, katolíci, lego svět - velmi příjemná oddechovka...

BernardBlack
14.12.2019 odpad!

Po vypití sklenice jaru, vytvoříte hodnotnější produkt, než je tato sračka:)

Marketplace
14.12.2019 3 z 5

Originální dílo. Druhá polovina knihy byla čtivější.

Gracian1964
13.12.2019 5 z 5

Dobre som sa pobavil. Absurdný nekorektný humor, rýchly spád, jednoduchý jazyk. Už sa teším na Strašidelnú vagínu.

Dopi70
13.12.2019 5 z 5

Parádní oddychovka. Už dlouho jsem se u knihy tak nenasmál, asi to trochu bude i tím, že preferuji jiný žánr, ale tohle bylo fakt morbidně vtipné čtení :-)

kaffa
30.10.2019 5 z 5

VÝBORNÝ!!!!
zase sem se moc pobavila, doufám, že nakladatelství připraví další jeho díla do vydaní, sou neotřelá, originální, nápaditá a skvěle se to čte, úžasný relax ;-)

DiLay
27.10.2019 5 z 5

Není to knížka pro každého to opravdu ne. Ale kdo má rád humor a chce být po kotníky v krvi…co po kotníky, po kolena v krvi, tak to bude kniha pro něj.
Čtení na jeden večer.
Je to ujeťárna a na to se připravte a Mellick je prostě borec.
100/5

BearBobo
27.09.2019 5 z 5

Knihu jsem přečetl za dnešek , krátké čtení a natolik mne bavilo , že je mi teď teskno z toho že knížka nebyla delší nebo kdyby bylo alespoň měla pokračování , možná je to i tím že jsem se asi zamiloval Vešky . •́ ‿ ,•̀

jaroiva
06.09.2019 4 z 5

Líbila se mi víc než Strašidelná vagína. Správná oddechovka.
Chtěla bych domeček z lega. Ostatní zajímavé nápady ať raději zůstanou jen v knížce :)
Snesla bych knížku i delší, bavila mě.

thorir
03.09.2019 5 z 5

Plný počet hvězd pro tuhle nenápadnou knížku s usměvavou těhotnou démonkou na přebalu. Obvykle podobné věci nečtu, ale tentokrát mě anotace a obálka zaujali natolik, že jsem nemohl jinak. A je to masakr. Bizár je slabé slovo. Absurdita k popisu nestačí. Parodie na romantiku to nevystihuje ani omylem. Sex, krev, vnitřnosti, divné tekutiny a zapomenuté jazyky a ještě víc krve a k tomu lego, vše rozmazat a smíchat dohromady. K tomu trocha drsného krvavého a násilného humoru. Bavil jsem se, ale je to totální punk. Autor si trochu vyřizuje účty s některými tradičními skupinami obyvatel Spojených Států (ano, dojde i na obvinění z rasismu). Nezapře své současné působiště a bydliště, Portland, srdce amerického liberalismu, postmodernismu a progresivismu. A i přesto, že těmto sociálním trendům příliš nefandím, tentokrát jsem to v sobě potlačil a tento na kvadrát ujetý příběh si užil.

michal3736
03.09.2019 5 z 5

Asi ztrácím nároky, ale až takový bizár mi to nepřišlo :D skvělé napsané a rychle přečtené. Super příběh.

encyklopedie
01.09.2019 5 z 5

....pěknej frkot ....kniha na kousek odpoledne ...... zase přečtenej klenot nevšedního zážitku
stovák procent absolutně vyhovuje.....

Nevimm
26.08.2019 5 z 5

Láska až do horoucích pekel. To je aspoň romantika.

eraserhead
23.08.2019 5 z 5

Je obrovskou škodou, že prvním Mellickovým knižním překladem zpravidla bývá Strašidelná vagina (u nás, aktuálně jako první Mellickova kniha vychází v Polsku). Chápu, že její název k tomu svádí, je dostatečně chytlavý a zajímavý, ale samotný příběh nepatří k Mellickovým nejkvalitnějším. Např. ZBOUCHNUL JSEM SATANOVU DCERU je kvalitativně mnohem výše. Brilantní propojení klasické romance se sociální kritikou, bizarní fantazií a představivostí a brutálním horrorem. Strašidelná vagina je možná kultovní jen díky svému názvu, tohle je (doufám, ž ebude) kultovní díky svému obsahu a stylu. Protože tohle mě bavilo od první do poslední stránky.

assenora
13.08.2019 5 z 5

Miestami krvavý príbeh s odtrhnutými končatinami, ale s veselou a rozkošnou zápletkou o milej sukube a 'lego typkovi', ktorý je zasadený do reality súčasnosti.

Ditules
12.08.2019 3 z 5

Skvělý úlet.

lyriq
04.08.2019 4 z 5

Asi mi nezbývá než souhlasit s autorem - démoni a kokotiny jsou přesně to, co romantickým komediím chybí. Je pravda, že každý se někdy ocitl v místě, kde nějaká romantická komedie běžela a také se nemohl odtrhnout s vědomím, že ten ztracený čas už nikdo a nic nevrátí... U téhle knížky ale investovaného času nelitujete.

humor erotika romantika sukuby Lego (stavebnice) fantasy bizarro fiction

Carlton Mellick III