Zázračný úklid: Pořádek jednou provždy

Zázračný úklid: Pořádek jednou provždy https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/437731/bmid_zazracny-uklid-poradek-jednou-provz-BUS-437731.png 4 903 284

Poznejte originální umění, díky němuž se spolehlivě zbavíte nepořádku a náležitě si uspořádáte věci. Tato přesvědčivá knížka se právem stala ohromným bestsellerem po celém světě a vyšvihla se na první místo žebříčku New York Times. Proměňte svůj domov pomocí autorčiny inspirativní metody v trvale uklizené prostředí: klíčem je vypořádat se s domácností ve správném pořadí, ponechat si jen to, co opravdu milujete, a udělat vše rychle. Změníte tak svůj život – získáte větší sebejistotu, budete úspěšnější a možná i konečně zatočíte s přebytečnými kily. A především načerpáte energii k tomu, abyste žili podle svých představ.... celý text

Literatura naučná Dům a byt Osobní rozvoj a styl
Vydáno: , Pragma

The Life-Changing Magic of Tidying , 2011

barcc85
20.11.2015 4 z 5

Kniha mě jen usvědčila v tom, že uklízením si lze srovnat a uklidnit mysl a že v pořádku se lépe žije :). Princip úklidu jenž je v knize popsán, realizuji roky (ač asi né tak extrémně) a jsem spokojená :).

Doporučuji všem "shromaždovačům" a věčným "bordelářům"....ač se obávám, že jen přečtení knihy je v ničem nezmění :)

Gooverka
17.11.2015 3 z 5

Kniha má za úkol jediné - povzbudit vás do pořádného úklidu. U mě se jí to povedlo, a tak jsem vyhodila hned několik pytlů s věcmi, které mi prostě už dlouho radost nedělaly. Když jí čtete, musíte vzít v potaz japonský styl myšlení - děkování věcem, které posloužily, ale jinak je kniha napsaná dobře. :-)

kadernice13
15.11.2015 5 z 5

Knížka mě hodně zaujala a přečetla jsem jí jedním dechem.Vše v ní napsané dává smysl.Rady jsem uplatnila v praxi a funguje to..

kneslova
21.09.2015 5 z 5

Věřte nevěřte, něco na tom bude...já podobným, i když ne tak razantním stylem postupuji léta