Zatracený

Zatracený https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/471034/bmid_zatraceny-WmC-471034.jpeg 4 163 163

Zatracení série

Gabe Hyde tajil svou identitu čtyři roky – skrýval se před světem, který ho k smrti miloval – sžíraný jediným špatným rozhodnutím. Rozhodnutím, které navždycky změnilo jeho život. Předstírá, že není zničený, a skrývá své pravé já i před svými nejbližšími. Jenže kdyby někdo zjistil pravdu, tak by to neohrozilo jenom jeho život – ale hlavně ten její. Saylor nechová nenávist k mužům. Ale nesnáší Gabea. Ani trochu se jí nezamlouvá, že ji přitahuje tak moc, jako ona přitahuje jeho. Ale čím víc ho poznává, tím víc zjišťuje, že Gabe skrývá velké tajemství. Některá tajemství jsou totiž příliš velká na to, aby zůstala skryta navěky. Takže zůstává jediná otázka – když vyjdou najevo, nezničí každého, koho milujete? Nebo konečně dosáhnete vykoupení, po kterém toužíte? Každý má své tajemství… Jaké je to vaše? Kniha obsahuje novelu Neporazitelný... celý text

Literatura světová Romány Erotika
Vydáno: ekniha , Baronet

Toxic + Fearless , 2014

havrmoni
13.06.2021 3 z 5

Tohle mělo být něco , Gabe a jeho příběh. No nebylo to nic. Jako dalo se to číst to jo, ale ... Opět to ,,ale", opět mi to přišlo nedotažené. Všechno moc rychlé jen, aby to spělo ke šťastnému konci. Saylor dobře popsala Pedruska01, za mě nezajímavá postava. Moc zbytečných myšlenek na úkor Gabova příběhu. Škoda.

Majuš333
03.06.2021 5 z 5

Prečo sa nikdy nepoučím a nezačnem čítať sériu až keď mám v rukách všetky časti??? Takto si pamätám prd o Wesovi a Kiersten... Ale tentoraz mi to ani tak nevadí, pretože ZATRACENÝ je nádherná knižka... Okrem toho, že som si niekoľkokrát poplakala, tak ma pri nej aj mrazilo a hrialo pri srdci...

lusitta05
24.05.2021 3 z 5

Dočítané po dlhšej prestávke,musela som si dať pauzu a zabudla som aj to,o čom bol prvý diel. Takže som si to neužila tak, ako som čakala. Uvidíme tretia časť či napraví reputáciu.

Pedruska01
12.05.2021 4 z 5

Po prvním díle jsem se hrozně těšila na pokračování a musím hned na začátek prohlásit, že jsem trochu zklamaná - může za to jen pár věcí, ale i tak výsledek nadšení i hodnocení bohužel klesl. Rozhodně musím zmínit, jakou to má neuvěřitelnou čtivost, skvělý styl, humor i ta parta postav stojí za to. Z tohohle autorka rozhodně nepolevila. Bylo to milé, dojemné, vážné, vtipné i kouzelné. Byla to romantická kniha, kde znovu nebyly žádné detailní/pikantní popisy sexu, což nejen že vůbec nevadilo, ale i svým způsobem to dělá knihu zvláštní, jedinečnou - vzhledem k té partě mladých lidí a možná už i stereotypu této literatury.
Začala bych hlavním hrdinou, mužem mnoha jmen i tváří. Vybrala bych si jméno Gabe. Gabe si mě získal už v prvním díle, byla jsem na jeho příběh hrozně zvědavá a rozhodně nemůžu říct, že bych byla zklamaná, ba naopak. Překvapil mě, dostal mě, totálně. Fakt drsný příběh, který není k závidění. Líbil se mi, jak se obětoval pro své nejbližší, jeho vtip/sarkasmus. Obdivovala jsem jeho sílu a výdrž, ačkoliv to už tolikrát chtěl vzdát. Většinou jsem před ním smekala klobouk.
Druhá hlavní hrdinka Saylor byla obyčejná holka, bez nějak zajímavýho životního příběhu, dovolím si říci, že neměla absolutně žádný. Ze začátku jsem proti ní neměla nic. Celkem v pohodě holka, ale pak jsme se dostali do fáze, kdy se z ní stala totální plačka. Brečela pořád a nesmyslně, kvůli ničemu, z ničeho nic. Štvala mě tím. Nejraději bych jí nakopla, protože na slzy měl právo Gabe, ona ne. Chovala se místy i dost iracionálně s kapkou vtíravosti. No, úplně jsem ji nepobírala.
Ti dva dohromady - začátek se mi líbil, takový to kočkování, ale pak se to zlomilo. Jako že fáze normálu a "získávání se" - ještě jakš takš, ale měla jsem dojem, že něco přeskočili, že spěchají a nedělají to řádně. Vrcholem byl však závěr, který byl pořádně přitažený za vlasy. Podivný konec Kimmy a pak ihned svatební zvony. Pane bože. Absolutně nerozumím, proč takový rádoby veselý a šťastný konec, vzhledem k tomu, že se znali neuvěřitelně krátce. Tohle je za mě špatně a nelíbilo se mi to. Klišé jako blázen!
Příběh se mi líbil z větší části, až na několik podstatných detailů, které to prostě pohnojily. Gabeův příběh byl teda silný kafe. Bylo mi ho líto, ale dokázal to zvládnout (tak nějak divně po svém). Dobře se to četlo a bavila mě celá ta parta lidí.
Součástí byla i bonusová povídka, která nás vrací tak nějak do prvního dílu za Wesem a Kiersten - budu upřímná, bylo to zbytečné. Těch x kapitol na cca 70 stránek se dal zkrátit nějakým výcucem a vložit do první knihy. Ačkoliv to bylo jasné, jak to dopadne. Rozhodně jsem nepotřebovala tak konkrétní popis unáhleného nápadu svatby. Navíc ty jejich rozhovory - žvanili pořad o tom stejném v jiném podání, jak se milují, jakým si jsou darem, jak si navzájem vlastní srdce a ještě takovou formulací, že to prostě tahalo oči. Tahle 22letí nemluví, co si budem. Takže podruhý klišé, ze kterýho mi trhnuly zuby. Jako romantik jsem, ale tohle bylo i na mě moc. Jediná světlá věc a pozitivum z tohohle bonusu byly ty tři krátké! kapitolky z pohledu Lisy, která nám poodhalila chlup ze svého příběhu, který už teď vypadá hodně dobře, hodně lákavě a hodně krutě. Na Lisu se hrozně těším, tak snad to bude stát za to se stejným pocitem a hodnocením jako první díl a nedopadne to se zklamáním jako tento.
Knihu jako celek i tak doporučím, jen hodnotím odřenými 4*. :)

Anna195
07.05.2021 5 z 5

„Niekedy, keď si myslíme, že nám Boh nachystal koniec, tak je to v skutočnosti len nový začiatok."

Pokračovanie tejto série som si užila. Veľmi silný príbeh, ktorý vo vás vyvolá niekoľko pocitov. Tento príbeh je plný lásky, romantiky a krásnych myšlienok. Autorka sa opäť zamerala na city a s mojimi citmi sa doslova pohrala.

Hlavnou postavou v tomto príbehu je Gabe, ktorého poznáme z predošlej časti ako skvelého kamaráta, ktorý má vždy úsmev na tvári. Ale v príbeh Zatracený nám Gebe ukáže, čo všetko skrýva a s čím všetkým musí bojovať. To, čo v sebe nesie je na jedného človeka veľa. Dosť som bola prekvapená, že autorka pre Gabe prichystala práve takýto silný príbeh. Ale keď stretne Saylor veľa vecí sa zmení. To, čo sa medzi nimi dvoma môže na začiatku javiť ako nenávisť pretrvá do niečoho celkom iného.

Saylor si ma hneď získala, napriek tomu, keď zistila, čo Gabe skrýva, tak mu pomáhala, bojovala zároveň s ním a bolo pre neho veľkou oporou. Ich vzťah sa vyvíja postupne, pretože musia prekonať niekoľko prekážok. Tento príbeh je krásny a smutný zároveň, no nájdeme tu množstvo úžasných myšlienok. Opäť sa tu stretávame aj s Wesom, Kiersten a Lisou. Títo traja veľmi skvelo dopĺňajú celý príbeh. Znovu som sa bála konca tohto príbehu, pretože som tušila, čo sa stane. Opäť nádherný epilóg, ktorý mi vyčaril úsmev.

V knihe Zatracený nájdem aj novelu Neporazitelný/Fearless. V tejto novele uvidíte, ako žijú Kiersten a Wes, a tiež to, čo im život prichystal. Nájdete tu aj útržky zo života Lisy. Na jej príbeh som veľmi zvedavá.

MarKy95
06.05.2021 2 z 5

Po prvním díle hodně velké zklamání.

JanuldaN
03.05.2021 3 z 5

Opět emočně silný příběh. Konec přitažen za vlasy - velice patetický. SPOILER: Autorka holt musí končit žádostí o ruku. Vždyť se, do háje, znají opravdu krátce! Každopádně těším se na Zlomenou.

Evka3814
25.04.2021 5 z 5

Tuto knihu už čtu po třetí a pokaždé mě rozseká. Je to dojemné čtení a pokaždé u toho bulím. Vlastně mě je příběh i blízký, možná proto se mi tento díl tolik líbí. Každopádně jsem moc zvědavá na Lisu a její příběh, už teď odpočítávám dny až si to budu moct přečíst .

"Někdy, když si myslíme, že nám Bůh nachystal konec, tak je to ve skutečnosti jen nový začátek.“

mysanda20
24.04.2021 5 z 5

Tak tohle bylo krásný.Na konci i slza ukápla už se moc těším na příběh Luisy

Myška43
21.04.2021 5 z 5

,,Nemoc byla v mé dušl a chystala se převzít nadvládu. Pronikla do každé části mého života. Název nemoci? No, to je zábavná část. Měl jsem tři. Gabe, Ashton a Parker. A říká se, že lidé s mnoha osobnostmi mají problémy. Udělal bych cokoliv, abych je všechny odrovnal - jediný problém? Skončil bych bez ničeho. A ona by tohle nechtěla. Ne, to přání bylo z mé strany."

Fakt smekám před autorkou a tady nemůže žadný počet hvězdiček vyjádřit mé nadšení a chválu. Musela jsem knihu přečíst na jeden zátah, i když mě psychicky dost vysála. Už dlouho mě kniha takhle citově nezasáhla.
Saylor si zažila hodně zlého, ale Gabe? Pro něj se mi srdce svíralo. Tolik slz jsem u tohoto dílu prolila, jako už dlouho ne. Skvěle napsaný další příběh od mé oblíbené spisovatelky.

,,Odhalit svou duši, je jako když se sám bodnete do srdce a čekáte na osobu, kterou milujete, aby zastavila krvácení. -Wes M.

Pokračování příběhu Wese a Kiersten bylo nádherné romantické a sladké a skončilo přesně tak, jak mělo.

,,Je-li krása bolest, dovol mi, abych se v ní ztratil. Pokud jsi moje spása, chci si tě zasloužit. Je-li láska všechno, co máme dát, pak mi dovol, abych ji dal. Tobě. Všechnu pro tebe....."
❤️❤️❤️❤️❤️

romantika tajná identita