Zatracený přehled

Zatracený https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/471034/bmid_zatraceny-WmC-471034.jpeg 4 164 164

Zatracení série

Gabe Hyde tajil svou identitu čtyři roky – skrýval se před světem, který ho k smrti miloval – sžíraný jediným špatným rozhodnutím. Rozhodnutím, které navždycky změnilo jeho život. Předstírá, že není zničený, a skrývá své pravé já i před svými nejbližšími. Jenže kdyby někdo zjistil pravdu, tak by to neohrozilo jenom jeho život – ale hlavně ten její. Saylor nechová nenávist k mužům. Ale nesnáší Gabea. Ani trochu se jí nezamlouvá, že ji přitahuje tak moc, jako ona přitahuje jeho. Ale čím víc ho poznává, tím víc zjišťuje, že Gabe skrývá velké tajemství. Některá tajemství jsou totiž příliš velká na to, aby zůstala skryta navěky. Takže zůstává jediná otázka – když vyjdou najevo, nezničí každého, koho milujete? Nebo konečně dosáhnete vykoupení, po kterém toužíte? Každý má své tajemství… Jaké je to vaše? Kniha obsahuje novelu Neporazitelný... celý text

Literatura světová Romány Erotika
Vydáno: ekniha , Baronet

Toxic + Fearless , 2014

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Zatracený. Přihlašte se a napište ho.

Ála1968
17.03.2024 5 z 5

Další krásný díl ze série.I když West a Kiersten byli lepší.Každopádně co díl,to nádherný příběh, který vezme za srdce.A rozhodně Neporazitelný,to byla třešnička na konci

Kudík
10.02.2024 3 z 5

Na můj vkus měl "Gabe Hyde" moc různých tváří a identit. To s Princeznou mrzelo, a člověk si uvědomí, jak život ovlivní neuvážená mladická zbrklost.... Stejně to dopadá jako chtít něco dohnat či stihnout v podobě riskování pár vteřin za volantem. :(
Saylor byla neuvěřitelně silná, protože vše okolo Gabea, Parkera či Ashtona ustát a být takovou oporou... Přesto si nemohu pomoci, ale Gabe z předchozí části byl jiný, než tento. Autorka v závěru (poděkování) sama uznává, že si nebyla jistá jak jeho příběh uchopit, i když část čerpala ze svého vlastního okolí. Jsem ráda za funkci, kterou dala svému i Kiersteninu strýci v novele s Wesem.

Terka18
13.11.2023 5 z 5

Uzasny příběh, který si získal mé srdce. Chytil ho a nepustil. Bolestné příběh, plný lásky, obětování, pochopení, přátelství. Užívala jsem si kapitolu za kapitolou a milovala Gaba. Jen kdyby i v reálném světě byli takový muži a nebáli se projevit své city a bojovali za ženu.

Knižní novinky (16. týden)

18.04.2021

S bolestí si vystačíme sami, avšak chceme-li prožít plnost radosti, potřebujeme někoho, s kým ji můžeme sdílet.

Kniha Zatracený v seznamech

v Právě čtených2x