Zašlá chuť morušek

Zašlá chuť morušek https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/391445/bmid_zasla-chut-morusek-mIH-391445.jpg 5 16 4

Známá kniha vzpomínek Miloslava Nevrlého na poválečné Krkonoše je ve svém novém vydání doplněna o mistrovské ilustrace Jana Dungela.

Miladad
10.11.2020 5 z 5

Nádherně poetická knížka která ve vás vyvolá touhu vyrazit ven a možná taky vzít zpátky čas. Každopádně doporučuji všem, kteří mají rádi přírodu a zároveň při čtení nikam nespěchají...

katarina4591
30.10.2020 5 z 5

Už dlouho jsem nečetla něco tak krásného. A něžného jako zpěv všech těch lindušek,stehlíků a slavíků .....

za zmínku stojí napsat, že nové vydání od Správy KRNAP, je doprovázeno nádhernými ilustracemi

Lesapán
09.10.2018 5 z 5

Krásná, poetická a nostalgická kniha (jedná se spíš o stručnější soupis zaznamenaných vzpomínek) o Krkonoších. K tomu nezaměnitelný styl a jazyk Míly Nevrlého tak, jak ho známe i z jeho jiných počinů. Rozhodně nesmí chybět v knihovničce žádného nadšence Míly :)

Pozn. Zašlá chuť morušek je též obsažena např. v knize Větrného toulání v hedvábných časech.

Gwlanche
22.05.2018 5 z 5

Milá kniha o mládí stráveném v divokém kraji Krkonoš. Více takových knih! Děkuji, pane Nevrlý.