Zamkni poslední dveře

Zamkni poslední dveře https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/445691/bmid_zamkni-posledni-dvere-tV1-445691.png 4 450 148

Román vypráví příběh osamělé a opuštěné dívky bez rodiny, práce i peněz. Hlavní hrdinka se chytá neuvěřitelné šance zvrátit svůj osud a dát si svůj život do pořádku. Snaží se stisknout tlačítko pro restart života tak silně, jak to jen dovede. Situace se však vyvíjí zcela opačným směrem. Okolnostmi je přinucena udělat věci, které nejen nechtěla, ale ani ve snu by ji nenapadly. Příběh z prostředí newyorského Manhattanu, bohaté smetánky, rodinného prokletí, věhlasné budovy a temné minulosti vás pohltí a nepustí.... celý text

Literatura světová Romány Thrillery
Vydáno: , Vendeta

Lock Every Door , 2019

megamysl1901
19.01.2022 5 z 5

Super kniha. Určitě si přečtu další. Doporučuji.

michaela5515
17.01.2022 5 z 5

(SPOILER) Hrozně si přeju, abych tuhle knihu mohla přečíst znovu poprvé. Protože tohle jsem fakt nečekala. Zprvu jsem byla trochu naštvaná kvůli lince se satanismem, ale rozuzlení bylo neuvěřitelné. Vynikající kniha!

Damonka12
08.01.2022 3 z 5

Tak ten konec jsem vážně nečekala. Za mě by určitě bylo mnohem lepší, kdyby kniha byla kratší, našlo se tam dost částí, které mě celkem nudili, ale ten konec to hodně zachránil.

Shardlake
01.01.2022 5 z 5

Skvělý příběh, který chytne čtenáře od první stránky...
Za možností žít život v blahobytu a užívat si luxusní byt na Manhattanu, se skrývají pravidla, která není radno porušit, jinak Vám může jít i o život!
Čtení jsem si užila a těším se na další knihy autora. Vřele doporučuji!!

"Thomas Bartolomějský se rozhodl, že jeho osudem je postavit budovu, v níž by důležití lidé mohli žít v komfortu a kráse, zatímco on by je chránil před nemocemi obyčejné lůzy. A tak se zrodila Bartolomějská." str. 347

Drahuska12
15.12.2021 5 z 5

Právě je skoro 00:15 a já s bušícím srdcem dočetla poslední stranu téhle knihy.
Za mě to bylo něco opravdu neskutečně čtivého a napínavého, takže si to určitě zaslouží 5* a ráda si přečtu další knihy od pana autora! :-) Doporučuji!

milan7635
23.11.2021 5 z 5

Napínavé, originální. Příběh mladé dívky, která získá na tři měsíce bydlení, o kterém si i nejbohatším lidem může jen zdát. Zakrátko nastane mnoho zvratů a idylka se komplikuje. Knihu jsem si vzal sebou do nemocnice, takže mě katapultovala úplně jinam. To bylo úžasné. Na příběh hned tak nezapomenu. Trochu složitější prolínání času, chce to pozornost. Knihy z míst, která mám rád a nebo k nim mám vztah, jsou super volba. Líbily se mi popisy Upper West Side, zejména domu Bartolomějská, Central Parku a okolí. Dooručuji tuto knihu. Čtení mělo spád, bylo těžké knihu odložit. Od tohoto autora to byla moje první kniha a rozhodně ne poslední.

essene
20.11.2021 4 z 5

Moc pěkná,napínavá,pěkně se čte-rozhodně doporučuji

SimonaP
31.10.2021 4 z 5

Napínavá knížka, nová a nápaditá zápletka, bavilo mě to.

perpe2a
24.10.2021 4 z 5

Dobrý a napínavý thriller. Super závěr a skvělý námět.

berila
12.10.2021 4 z 5

Určitě thriller, který stojí za přečtení, takže doporučuji.

harena
10.10.2021 4 z 5

Další thriller, tentokrát s opravdu překvapujícím závěrem, ale líbil by se mi ještě víc, kdyby byl tak o 200 stránek kratší. Horor to určitě není, nebále jsem se vůbec a i to napětí u mě upadalo jen z toho důvodu, že byla kniha zbytečně dlouhá. Ale závěr skutečně skvělý a hlavně překvapující.

Zuzulinka
01.09.2021 4 z 5

Kniha se mi líbila. Výborné napětí, čtenářova touha znát pravdu. Zajímavý děj. Čtivé a překvapivé! Doporučuji přečíst.

Didi15
31.08.2021 5 z 5

Opravdu moc mě to bavilo a byla jsem napnutá až do konce , i když jsem tušila po mírných náznacích autora ,co se tam děje :)Musela jsem číst a číst , abych věděla, jak to dopadne :)

jana1941
30.08.2021 5 z 5

Knihy tohoto autora mě vážně baví a musím říct, že tahle byla úplně nejlepší. Je to jedna z knih, která chytne a nepustí. Rozuzlení bylo hodně překvapivé. Hlavní hrdinka mi občas lezla na nervy svou naivitou a hloupostí, ale to se dá odpustit.

martinaandulka
28.08.2021 5 z 5

Na doporučení čtenářů jsem si knihu půjčila a moc se mi líbila.Závěr jsem takový nečekala a překvapil,hlavní hrdince jsem fandila jen ke konci byla v zásadních věcech neuvážlivá.Bohužel takové to věci se dějí a je to šílené.... .

Astral
19.08.2021 5 z 5

Nemohla jsem knížku odložit dřív, než jsem zjistila, jak to všechno dopadne ....

spencer
01.08.2021 4 z 5

Opravdu zajímavý příběh točící se kolem společenského postavení, zmizení a hlavně privilegií. Nečekala jsem finální rozuzlení, takže jsem byla mile překvapena.
U této knihy platí, že čím méně víte, tím lépe. Byla skvělou kombinací thrilleru a hororu s atmosférou, která nedá jinak, než že vás vtáhne.

Miro67
29.07.2021 5 z 5

Svět je plný lidí bez peněz, rodiny a přatel. A zároveň plný těch druhých, privilegovaných, kteří si myslí, že mají právo a požehnání od Boha využívat a zneužívat ty slabé.
Velmi povedený thiler, téma ne neobvyklé, ale originálně zpracované. A mám husí kůži z toho, že pravděpodobně nebude tak vzdálené od reality.

sipkulka
23.07.2021 5 z 5

Opět skvělé početní. Příběhu nechyběl spád, příběh a ani napětí. Konec byl velkým překvapením :) Vřele doporučuji :)

Magdyla.8
20.07.2021 5 z 5

Tak tohle byla pecka. Líbil se mi námět a příběh, který se později vyvinul docela jiným směrem než jsem čekala. Rychle jsem ji zhltla, příběh byl protkán tajuplným tajemstvím o budově a její zvláštní minulostí. Celou dobu jsem přemýšlela, co se v mrakodrapu může jen dít a opravdu jsem byla mile překvapená. Jedinou chybu měla hlavní hrdinka ke konci, kdy mě vytáčela se svým nelogickým chováním. Ale můžu jen doporučit.