Zakázané noci

Zakázané noci https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/459467/bmid_zakazane-noci-bno-459467.JPG 4 386 98

Noci s láskou série

Přistála jsem v New Yorku s životopisem v ruce a odhodláním přijít konečně o panenství. Jsem rozhodnutá vzít jakoukoli práci. Co se však týká toho druhého, nespokojím se s ničím menším než s osudovou přitažlivostí a vroucí vášní, a tímhle spínačem zatím ještě nikdo neotočil. Až do té doby, než jsem potkala Barclayho Hammonda, generálního ředitele nejprestižnějšího vydavatelství v New Yorku, a současně toho nejžádanějšího svobodného muže ve městě. Je dominantní. Je okouzlující. Je úžasný. A je to můj nový šéf. Vzájemná přitažlivost mezi námi je mimo veškeré limity. Společné noci ve velkoměstě, pohledy, které na mě vrhá přes stůl v zasedací místnosti… Už mu nedokážu odolávat. Chci, aby to byl on, kdo mě připraví o panenství, a on mě podle všeho chce taky… Je tu ovšem jeden OBROVSKÝ problém. Spát se svým šéfem je v Hammond Press přísně zakázáno. Kdo mohl tušit, že vyřešit ho bude tak komplikované?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Bossy Nights , 2018

dooky
28.12.2021 5 z 5

Nevím vlastně ani proč, ale mě se kniha moc líbila. Jsem asi prostě zatížená na ty zakázané vztahy typu starší muž/mladší žena nebo profesor/studentka apod. Vím moc dobře, že je to v podstatě klišoidní, jednoduchý příběh, ale mě parádně sedl a to zakázané ovoce byl bonus navrch.

moma08
19.12.2021 3 z 5

Nic náročného na čtení. Taková oddechovka při škaredém počasí.

havrmoni
17.11.2021 2 z 5

(SPOILER) Přečteno fakt rychle, ne že bych nějak zvlášť přeskakovala, ale prostě někdy stačilo přečíst jenpár vět ze stránky. Taková pohádka, bohužel za mě moc neromantická, já tam neviděla ani jiskření prostě nic. Co jsem naopak viděla, tak to byla taková trošku naivní nevinná žena?, která mi zvláště když mluvila s kámoškou, připomínala,tedy obě, zastydlé puberťačky. A on? Na svůj věk a postavení někdy taky na šestnáct let. A ta jakoby zápletka, firemní pravidla to bylo fakt, jako divný a pak když to maminka vyřeší, tak vyskočí radostí. No takový ty Večery pod lampou bez erotiky. Dalo se to, ale stačilo.

petulik330
15.11.2021 3 z 5

Byl to takový průměr. Sice se to četlo dobře a děj byl i zajímavý, ale na plný počet hvězdiček to není.
Jako minus beru rychlý konec. V jednu chvíli spolu nesmí být, pak ano a najednou seznámení s bratrem a nakonec epilog o rok později. Kdyby to autorka trochu více rozvedla a rozvinula osudy hlavních hrdinů bylo by to lepší.

suzanne1997
17.10.2021 2 z 5

Tak tohle jsem nečekala... Nějak nevím, kde začít. Příběh pohltí natolik, že čtenář absolutně zapomene na čas, jen hltá stránky a dychtivě očekává pokračování. Postavy jsou uvěřitelné a velice dobře vykreslené, stejně tak prostředí, které čtenář ani nestíhá sledovat. Děj graduje a čtenářovy oči se nezastaví. Otáčí stránku za stránkou a jako by ten příběh žil s Tessou a Barclaym. Všechno se zdá natolik perfektní, že čtenář nevnímá chyby. A že jich je... Třeba ten konec, který by stál za přinejmenším propracovanější scénu. Nebo osudy postav, které jako by utnul. Absolutně žádná snaha o navázání toho co bylo dál. Tessina práce a nakladatelství jako nic? Dialogy jsou dobré, všechno zapadá, ale tohle fakt ne. Chápu pochvalné komentáře. Já se k nim však nepřipojím. Příběh by stoprocentně stalo zato propracovat, nebo i lépe, navázat na něj další knihou, aby osudy nezůstaly svým způsobem otevřené. Autorka mohla příběhu věnovat víc - času, úsilí, možná i sama sebe. Já se k němu asi už nevrátím, přestože mě na první pohled uhranul. Tohle určitě není kniha, jež by si zasloužila místo na mé poličce.

petusska01
08.10.2021 1 z 5

Uff. Čítala som myslím aj horšie knihy, prinajmenšom nudnejšie určite, aj absurdnejšie tiež, ale len pri tejto mám chuť povedať že je to blbosť. Ani tak veľmi mi nevadí ten vekový rozdiel, taktiež mám rada týchto riaditeľov kravaťákov a nevadia mi ani nevinné dievčatá z "vidieka" . Ale panebože, tie ich sexuálne dialógy, celkovo ako ochkali a achkali nad každým svojim slovíčkom, oblečením, vlasmi, nohami.. Tak to sa mi veľmi ťažko čítalo... A po každé keď jej povedal "holčička" tak som v tom teda videla nejakú uchylárňu.A ten koniec, OMG. Ako to nazvala jeho p**is? Toto nie.

Siegrid
28.09.2021 1 z 5

Tenhle vztah mi neseděl. Proti věkovému rozdílu bych nic neměla, ale autorka to popisovala tak, že mi to přišlo fakt pedofilní, jak už se někdo v komentářích také zmínil. Přeskakovala jsem a přeskakovala a byla ráda, že jsem to prolistovala až na konec.

Janulkaxxx
17.09.2021 3 z 5

Tak od téhle knížky jsem čekala opravdu úplně něco jiného. Kniha nebyla zase tak špatná, ale číst si ji znova, teda rozhodně nebudu.

lihate
16.09.2021 5 z 5

"Mezi námi a vesmírem není nic jiného než hvězdná noční obloha."

Jooooo... Prostě mám slabost na bohatý kravaťáky z Manhattanu a nemůžu si pomoct. A tenhle příběh se tak strašně krásně četl. Prostě se mi to líbilo, i když to bylo jedno velký nereálný, kýčovitý klišé. Všichni totiž chápeme, že se tohle nikdy nestane a na pannu z Alabami nikdo v New Yorku rozhodně nečeká. Ale nemají přesně tuhle nereálnost romantické, sladké knížky znázorňovat? Není hezký se jednou za čas povznést a na moment žít jako princezna? A není to přesně ten důvod, proč jsou takové knihy tolik milovaný a čteme je?
Možná proto, že jsem od knížky nečekala příliš, se mi moc líbila a nakonec překvapila.
Jediný, co jsem silně nedávala bylo, že jí Bracely nazýval "holčičko"... Možná by to bylo fajn, kdyby mezi sebou neměli patnácti lety rozdíl, takhle to vypadalo jak vztah s nějakým pedofilním taťuldou.

"Lidé ve svém životě nelitují toho, co udělali, ale toho, co neudělali."

Amitiel76
30.08.2021 4 z 5

No. Božská panna z Alabamy, která vyráží do lesku velkoměsta New Yorku, rozhodnuta zde najít práci a zbavit se svého panenství :-)) První kapitoly mě nutily k úsměvu, a říkala jsem si, že tohle asi nedočtu. Ale pak mě to kupodivu chytilo, a já ji přečetla za dva večery.
Řekla bych, že vzhledem ke svému žánru, nebyla kniha zas tak špatná. Četla jsem i horší. Pochopitelně byla plná všemožného klišé, a se shodnými prvky jako další takové knihy, ale aspoň nebyla každá stránka naplněna stupidními popisy sexuálních scén. Až na ty poslední tři stránky, kde se autorka konečně vyřádila :-))
V knize jsem akorát postrádala trochu nějakého toho "dramatu". Únos, vydírání, vážný úraz.... To přeci v těchto příbězích vždycky bývá, nebo né?? Tady to prostě všechno frčelo na doslova růžové vlně :-))
Znovu bych ji asi nečetla, ale jako knížka na odreagování a vypnutí hlavy to bylo fajn.

Lucka.79
29.08.2021 5 z 5

Už mám knihu doma nějakou dobu a když jsem po ní chtěla před časem sáhnout, odradilo mě nižší hodnocení a tak jsem jí pořád odkládala ... no teď jsem měla potřebu přečíst si něco opravdu nenáročného, co nejde do hloubky ... prostě takovou fajn romantickou pohádku. No a přesně to jsem dostala, takže za mě spokojenost.

Laf
28.08.2021 5 z 5

Kniha nezklamala. Líbila se mi a přečetla jsem jedním dechem během chvilky. Je poutavě napsaná a se zajímavým dějem. Dobrá volba pro chvíle oddychu. Mohu jen doporučit :)

0197
22.08.2021 5 z 5

Naštěstí jsem se nenechala odradit těmi poněkud vlažnějšími recenzemi tady, protože mně se příběh líbil. Bylo to čtivé, krátké kapitoly, navíc větší věkový rozdíl mezi postavami, což je něco, co vyhledávám.
Barclay není ten typický hrdina z knih, co se nechce vázat a střídá jednu ženu za druhou. Popravdě tím to, to podle mě autorka zachránila. Kdyby se jednalo o dalšího chlapa, co každou noc spí s jinou a nejednou bum ta pravá jediná, asi by mě to popravdě tolik nenadchlo. Ovšem takhle, to bylo velice příjemné osvěžení.
Tessa byla za mě moc sympatická postava. Ráda čte a píše o tom blog, paráda.
Jasně, je to taková pohádka, člověk ví, jak to skončí, ale bylo tam pár dost vtipných situací a četlo se to neuvěřitelně lehce, a za chvilku měl člověk knihu přečtenou. U knihy jsem se skoro pořád culila. Bylo to ták hezké :-). Sice se to seběhlo všechno trochu rychle ale budiž. Nekonalo se ani nějak extra velký drama, což mě osobně vyhovuje.
Epilog se ke knize hodil, i když tam byly takové ty klišé věci k celému příběhu to pasovalo. Já jsem spokojená a ke knize se určitě ráda znovu vrátím.

Hatshepsut
15.08.2021 3 z 5

Knihu bych neodsuzovala, ale zařadila mezi harlequiny. Jednoduché letní romantické čtení.

Renka931
10.08.2021

Po prvních 7 stránkách mi to příjde jako velmi slabá kniha. Nemám ani chuť číst dál.

Radka1727
26.07.2021 1 z 5

Bože... to se teda nepovedlo, z naivní panny z Alabamy jsou všichni na větvi.... Celé tak nějak o ničem.

Kudík
10.07.2021 3 z 5

Anotace je trošku zavádějící, osobně jsem čekala něco jiného, možná romanci s pádnějším příběhem nebo troškou vtipu. Tessa mi z počátku přišla sympatická, ale s postupem času té naivity bylo až moc, ale Barclay, to byl jiný šálek kávy, i když ke konci trošku ztrácel punc. V rámci žánru kniha splňuje co má, jen v porovnání s jinými díly, se jedná o rychle čtivý průměr.

-Sinéad-
29.06.2021 5 z 5

Nenáročné, milé, odpočinkové čtení na jedno odpoledne.

johana3160
25.06.2021 2 z 5

Uf, podle anotace jsem cekala neco jineho. Tohle se spis blizilo nadrzenemu divcimu romanu. Autorka ma ctivy styl, ale postavy byly az bych rekla trapne. Pribeh same klise a nazev uplne mimo.

Mondaika
10.06.2021 1 z 5

Naivní panna přijede do New Yorku, který ji padne k nohám. V momentě má vše o čem, kdy snila ba i více. Každý ji zbožňuje. Ohromný boháč se do ní na jeden pohled zamiluje a uctívá ji jako bohyni...

Předvídatelné, sladké, pohádkově nereálné, neohromujicí

erotika USA (Spojené státy americké)

Liv Morris
americká, 15