Zakázané noci

Zakázané noci https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/459467/bmid_zakazane-noci-bno-459467.JPG 4 386 98

Noci s láskou série

Přistála jsem v New Yorku s životopisem v ruce a odhodláním přijít konečně o panenství. Jsem rozhodnutá vzít jakoukoli práci. Co se však týká toho druhého, nespokojím se s ničím menším než s osudovou přitažlivostí a vroucí vášní, a tímhle spínačem zatím ještě nikdo neotočil. Až do té doby, než jsem potkala Barclayho Hammonda, generálního ředitele nejprestižnějšího vydavatelství v New Yorku, a současně toho nejžádanějšího svobodného muže ve městě. Je dominantní. Je okouzlující. Je úžasný. A je to můj nový šéf. Vzájemná přitažlivost mezi námi je mimo veškeré limity. Společné noci ve velkoměstě, pohledy, které na mě vrhá přes stůl v zasedací místnosti… Už mu nedokážu odolávat. Chci, aby to byl on, kdo mě připraví o panenství, a on mě podle všeho chce taky… Je tu ovšem jeden OBROVSKÝ problém. Spát se svým šéfem je v Hammond Press přísně zakázáno. Kdo mohl tušit, že vyřešit ho bude tak komplikované?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Bossy Nights , 2018

Ivuska.09
25.01.2021 3 z 5

Pohodový a milý příběh s nádechem erotiky. Ve svém žánru patří k těm povedenějším. První polovina mě bavila o něco více, ale celkově jsem knihu přečetla s chutí. Jedna věc mě však iritovala: oslovování hlavní hrdinky "holčičko". I tak je to ale ideální volba čtiva do náročných dnů.

jani.ruzicko
25.01.2021 4 z 5

Naivní princezna se objeví ve velkoměstě, kde potká svého prince...

Na mě asi až moc pohádkové a sladké, ale jako oddechovka dobrý *=)

AliceTief
25.01.2021 5 z 5

Taková krásná romantická pohádka, bez dramat. Přečteno za večer =)

Tereza18
24.01.2021 2 z 5

Až je mi líto, že jsem si nepočkala na dostupnost v knihovně a dala za toto dílo peníze. I v rámci žánru velmi průměrné, urychlený a naivní děj. Postavy nedostatečně propracované a člověk tohle chování chlapovi ve 37 letech prostě moc nevěří.

wielka
24.01.2021 4 z 5

Joj, zeny, to vam bolo take sladuckeeeee, minimalne ako karamel. Ale mile, zlate, popoluskovske. Naozaj nenarocny pribeh.

Ketfl
24.01.2021 3 z 5

Kniha je opravdu spíše pro nenáročné čtenáře, kteří si chtějí u knihy odpočinout. V ději se nekonají žádné zvraty, žádná extra akce. Je to spíš dost přeslazené, a kdybych si odmyslela to pracovní prostředí, tak mi to spíše připadá jak příběh o dvou puberťácích, než o dospělých lidech. Co bych vyzdvihla je, že Barclay byl, i přes svůj atraktivní vzhled a vysoké postavení, normální chlap, který se neotáčel za každou sukní. Každopádně to, že Tesse říkal "holčičko" - to ve mě evokovalo naprostého úchyla a bylo mi z toho úplně zle. A když se na posledních stránkách objevila "Hammaconda", tak to mě rozsekalo úplně, ještě, že tohle autorka nepraktikovala v celé knize, nebo bych jí ani nedočetla. V závěru tedy chci říct, že kniha není úplně špatná, je ale dost průměrná a rozhodně nemám v plánu ji znovu číst. Myslím, že za pár týdnů už ani nebudu vědět, že jsem něco takového četla.

Pajina324

Oddechovka - nenadchne neurazí

georginaa
23.01.2021 4 z 5

To bylo jak pohádka o Popelce, tak sladké, neuvěřitelné, ale proč ne. Každý může snít o tom dokonalém. Bohatý magnát Barclay, který ve 37 letech ještě nepoznal pravou lásku, dokud neuviděl ve svém hotelu Comtessu. Byla tak nádherná, nezkušená, roztomilá, že se mu zastavil až dech. Ona si ho všimla, když seděl u baru, koupil ji pití a ona měla peníze jen na čočkovou polévku. No a příběh začíná - láska na první pohled.

lusitta05
23.01.2021 3 z 5

Čakala som trošku viac, nejaký zvrat, a bola to chvíľami celkom nuda. Ako oddychovka to ušlo.

bosorka382
23.01.2021 3 z 5

Velmi sladke na moj vkus❤

rampapa
22.01.2021 5 z 5

Na tenhle příběh jsem se hodně těšila a jsem jím nadšená. Tessu a Barclayho jsem si hnedka oblíbila. Už se nemůžu dočkat až si přečtu další knížku od této autorky. Knížku velmi doporučuji.

wvanilka
22.01.2021 4 z 5

Jako oddychovka skvělé. Stále jsem čekala na to velké ALE neboli problém, který hlavni hrdinku třeba pošle v slzách domů, tak ten se nekonal. Pokud jste nenároční čtenáři a půlku anotace o velké vášni si odmyslíte, tak Vás kniha nezklame.

zuzak82
22.01.2021 2 z 5

Velmi průměrná kniha. Jedna z mála knih, kde hlavní hrdina Barclay nebyl "zlý hoch" nebo hrdina s tajemnou nebo špatnou minulostí. Tessa byla 23-letá panna, která doufala, že v New Yorku najdete vysněnou práci a svého prince. A oba dohromady? Docela nuda, nic moc se během knihy neděje a chemie mezi postavami pro mě skoro nulová.

ivusiacik
22.01.2021 2 z 5

Žiadna veľká zápletka, žiadne veľké problémy, žiadny ťažký príbeh.. také jednoduché, rýchle, oddychové čítanie. Tiež ma rozčuľovala naivita hlavnej hrdinky, občas som sa chytala za hlavu :D Rozhodne je to teda vo výsledku oveľa nudnejšie ako to pôsobí z anotácie.. škoda.

NikolaSkop
22.01.2021 1 z 5

No, za mě teda docela nuda. Cekala jsem zajimavejsi pribeh. Nebylo vtom zadne napeti, zadna zajimava zapletka proste nic co by me uchvatilo nebo aspon trosku natchlo. Davam 1* autorce za jeji cas u psani knihy..

Rudolf14
22.01.2021 3 z 5

Oddychovka! Děj nebyl zbytečně natáhlý, hlavní hrdina byl chováním normální chlap a to se mi líbilo. Byla to romantika, kterou rychle přečtěte a já takové věci mužů. :)

Evka3814
22.01.2021 4 z 5

Páni,to bylo sladké a růžové jak bonbónek marshmallow:) Naivní....jj souhlasím,ale také to bylo čtivé a nenáročné. I když dle anotace by človek čekal nějakou divočinu;) No tak třeba příště

Kešu1981
21.01.2021 2 z 5

Chjoo...vůbec mě příběh nebavil, spíš mě rozčiloval naivitou, a celou dobu to bylo jedno velké klišé...

erotika USA (Spojené státy americké)

Liv Morris
americká, 15