Zakázané noci

Zakázané noci https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/459467/bmid_zakazane-noci-bno-459467.JPG 4 386 98

Noci s láskou série

Přistála jsem v New Yorku s životopisem v ruce a odhodláním přijít konečně o panenství. Jsem rozhodnutá vzít jakoukoli práci. Co se však týká toho druhého, nespokojím se s ničím menším než s osudovou přitažlivostí a vroucí vášní, a tímhle spínačem zatím ještě nikdo neotočil. Až do té doby, než jsem potkala Barclayho Hammonda, generálního ředitele nejprestižnějšího vydavatelství v New Yorku, a současně toho nejžádanějšího svobodného muže ve městě. Je dominantní. Je okouzlující. Je úžasný. A je to můj nový šéf. Vzájemná přitažlivost mezi námi je mimo veškeré limity. Společné noci ve velkoměstě, pohledy, které na mě vrhá přes stůl v zasedací místnosti… Už mu nedokážu odolávat. Chci, aby to byl on, kdo mě připraví o panenství, a on mě podle všeho chce taky… Je tu ovšem jeden OBROVSKÝ problém. Spát se svým šéfem je v Hammond Press přísně zakázáno. Kdo mohl tušit, že vyřešit ho bude tak komplikované?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Bossy Nights , 2018

Katynka01
13.02.2021 3 z 5

Kniha se mi libyla, byla čtivá už od začátku, jen mě trochu zklamalo že tam nebyli žádné zvraty a od začátku knihy jsem měla pocit že se to hodně podobá knize Fifty shades of Grey...ale kdo má rád romantiku určitě doporučuji. ❤️

lucie3944
12.02.2021 3 z 5

Páni, člověka skoro bolí zuby. To byla klasická harlequinka, což ve finále nevadí, jen ta obálka je poněkud zavádějící. Ale kdo čeká něco ve stylu Vi Keeland, Sylvie Day nebo snad Whitney G a jim podobným, bude zklamán. Pro mě překvapení, příjemné. Takže ve finále: proč ne?

Evitsa
12.02.2021 4 z 5

Kniha je velmi čtivá se špetkou humoru což se čte úplně samo.
Myslím, že vše bylo uz řečeno a já knihu mohu jen doporučit.

Aniž bych to plánovala, tak když jsem tuto knihu dočetla a podívala se na svůj domácí oděv musela jsem se zasmát, protože jsem byla doslava od hlavy až po paty celá v růžovém : -))))

Kukicka
08.02.2021 4 z 5

Nejdriv jsem si precetla kometare, takze jsem dostala presne to, co jsem cekala. Sladkou, milou pohadku. Ten sef je trochu zavadejici, jelikoz to se odehraje az v posledni ctvrtine knihy a tim se to trochu lisi. Po knize jsem sla cilene, protoze jsem na takovou jednoduchou oddechovku mela chut. Splnila presne to, co jsem od ni ocekavala, takze spokojenost

Karolina.L
08.02.2021 2 z 5

Knížka byla takový průměr.
Nejdřív jsem měla poměrně problém s jménem Barclay i když je to alespoň originální jméno. Každopádně mi to celé přišlo jako něco mezi Pretty Woman a Muzikálem ze střední.
Knížka je celá dost předvídatelná, ale na jedno odpoledne, když máte chuť přečíst si nereálný příběh plný sladkých řečiček je ideální.

Blanka29
08.02.2021 2 z 5

Casta zapletka sef - podrizena, akorat tato kniha je takovy slaby prumer. Uplne spatna nebyla, ale proste ji neco chybelo. Nesedelo mi chovani uspesneho 37 leteho muze, ktery stale resil svuj vek (coz je spise typicke u zen :) ) a jeho prezdivka pro ni, to si jako hral na dedulu :) a u ni mi vadilo, jak se stale opakovalo, ze je panna. Abych jen nekritizovala, tak scena s kamasutrou nemela chybu :)

cerna7151
04.02.2021 4 z 5

Knihu jsem si vybrala, protože jsem věděla,že to bude "jednohubka" se sladkým dějem a ještě sladšim koncem.
Kniha se příjemně četla, odsejpalo to. Kdo má rád tuto oddechovou literaturu, určitě doporučuji.

Jaruš71
03.02.2021 5 z 5

Pěkná pohodovka, trochu romantiky, sexu a vtipu. Lehce se to četlo.

Myška43
02.02.2021 4 z 5

Dnes začnu dost netradičně, ale cítím to tak a napíšu. Před nedávnem jsem se inspirovala u mého oblíbeného uživatele tím, že jsem u četby začala poslouchat hudbu. Přečetla jsem si anotaci a komentáře, takže jsem měla celkem jasnou představu, co mě čeká. Pustila jsem si první čtyři alba ,,Within Temptation", což se úžasně hodilo k příběhu, dodalo mu tu správnou atmosféru a požitek ze čtení.

,, Ještě nikdy jsem nepoznala chlapa, který by o mě měl zájem z toho správného důvodu, respektive někoho, o kom bych si myslela, že je ten pravý - až do včerejška."

Pokud vám nevadí otřepané téma šéf a asistentka, nečekáte propracovaný děj, víte, že je to jedno velké klišé a tušíte, jak to skončí, tak se pusťte do čtení. Nepozastavujte se nad tím, proč je Tessa ve 23 letech panna, že je mezi nimi velký věkový rozdíl a vše je v podstatě zalité sluncem. Užijte si knihu, která není zbytečně dlouhá a je velice čtivá. Vzájemná přitažlivost, jiskření, chemie, romantika, osudová láska, skvělí rodiče, sourozenci a přátelé, šťastný konec, to zde najdete. Je to příjemná oddychovka, skvělý únik od reality.
A ruku na srdce ženy, kdo by nechtěl potkat takového muže, jako je Barclay Hammond, já tedy ano. Když jsem si vzpomněla na své ,,poprvé", tak mi z toho bylo docela smutno. No nic, tak možná v příštím životě, budu mít více štěstí?

Kristyna.20
01.02.2021 1 z 5

To byla ale kravina.
Hloupá naivní princezna + bohatý sexy chlápek = samé klišé, předvídatelný děj a nuda od začátku do konce. Tohle bylo moc i na mě a to mám tenhle typ knih ráda...

Sarkak94
01.02.2021 4 z 5

Tak tohle byla pěkná "slaďárna", ale v dobrém slova smyslu. Mám ráda tady to klasické spojení, šéf a "podřízená". I když mi konec přišel takový uspěchaný, nevím, ale něco mi tam chybělo. Na to jak byla téměř celá knížka skvělá, čekala jsem od toho trošičku víc. Ale jinak, celkově se mi knížka moc líbila, příběh krásně plynul a opět jsem od čtení nemohla vůbec odtrhnout. Je to skvělá oddechovka. Určitě si ji časem přečtu znovu.
Barclay, tak toho doslova "žeru", byl sympaťák, nestřídal ženy ( velké plus), a hlavně byl starší :) Tessa byla roztomilá naivka, ale taky si umělá stát za svým a na to jak byla nevinná uměla se bránit. Líbilo se mi to jiskření mezi Barclaym a Tessou, které tam bylo už od prvních stránek. Opravdu hodně se mi líbil i ten věkový rozdíl.
Jen co mi vadilo, bylo že jí oslovoval "holčičko".

hana1039
31.01.2021 4 z 5

Po knížkách, které jsem četla před touto, jsem se potřebovala,, zklidnit,, od napětí a proto jsem sáhla po téhle knize, která je pravá pro oddech.. Jednoduchý, klasický děj šéf a... Jak říkám, oddechovka :-))

Petra38
30.01.2021 5 z 5

Naprosto supr jednohubka, mírně pikantní,se sladkým středem a posypaná humorem....Vážně me kniha pobavila, až mě donutila napsat tu předchozí větu...:-D ale vážně, moc přijemné čtení,ke kterému se ráda vracím.

maafa
30.01.2021 2 z 5

Ježíš, to bylo tak sladké, až toho bylo moc. Mrzí mě to, ale za ty peníze jsem dostala sice čtivou, ale přesto skoro až harlequinku, akorát o větším počtu stran. Ano, Barclay byl sympaťák, Tessa roztomilá naivka, ale nic se tam v podstatě nedělo, a stejně to dopadlo , jak pohádka dopadnout má:). Rozhodně bych to nenazývala erotickou knihou, té tam zas tolik není, spíše sladkým bonbónem pro hodně zasněné romantické duše. Pardon, ale mě to tedy nijak nezasáhlo.

Anna195
28.01.2021 3 z 5

Toto je moja úplne prvá skúsenosť s autorkou. Čo sa musí nechať je to, že sa príbeh veľmi dobre a rýchlo číta, takže vám stránky budú rýchlo ubúdať. Knihu by som zaradila medzi oddychovku, pri ktorej vypnete.

Mená hlavných hrdinov Barclay a Contessa (Tessa) sa môžu zdať niekomu nezvyčajné, ale mne sa páčilo, že autorka prišla so zaujímavými menami. Čo mi ale dosť vadilo bolo, že anotácia v podstate prezrádza skoro celý dej príbehu, no zároveň som vôbec nečakala takúto sladkú romantiku.

Ešte predtým, než som sa vrhla do čítania som si myslela si, že hlavný hrdina bude typický Bad Boy, no po pár stránkach som zistila, ako veľmi som sa mýlila. Barclay napriek tomu, že bol atraktívny a veľmi dobre finančne zabezpečený, tak nestriedal ženy, čo by ste od neho možno očakávali. V tomto mi prišiel ako vyspelý chlap a bolo to pre mňa milé prekvapenie. Tessa sa mi niekedy zdala byť naivná, ale na jej vek a s tým, aké mala skúsenosti s mužmi sa to dalo očakávať. Napriek tomu mala aj čosi v hlave.

Medzi Barclayom a Tessou to bude iskriť hneď od prvých stránok a milovníci romantiky si prídu na svoje. Táto kniha je bez veľkých zvratov. Autorka sa skôr zamerala na city a lásku medzi hlavnými postavami.

Zakázané noci sú plné romantiky spojené s dávkou erotiky. V príbehu mi dosť chýbal nejaký zvrat, ktorý by celý príbeh oživil a nebola by to len taká romantická rozprávka. No a oslovenie "holčičko" bolo dosť divné, ale po pár kapitolách som si zvykla. Záver knihy je taká sladká bodka za týmto romantickým príbehom

Kto má rád romantiku ako z rozprávky, tak ho príbeh určite očarí.

Arsi007
28.01.2021 5 z 5

Nevím, čím to bylo. Možná momentálním rozpoložením nebo faktem, že jsem neměla před čtením žádná očekávání, ale Zakázané noci se staly nejlepším eroticko/romantickým románem v rámci stand alone, které jsem zatím četla.

Obě postavy mi byly sympatické a to se mi často nestává. Někteří zde píší, že jsou naivní, ale to jsem tedy nikde nepostřehla. Naopak mi přišlo, že se chovají vcelku reálně. Velké plus vidím v tom, že on nebyl žádný napravený badass, ale jen hříšně sexy, což ale nijak nezneužíval. A největší plus? Buď to bylo překladem nebo autorkou samotnou, ale absence prapodivných názvů pohlavních orgánů a nazýváni je jejich pravými jmény bylo vážně osvěžující. Jen tak dál..

IG: @hanybooks

Dresia
27.01.2021 5 z 5

Milá pohádka pro dospělé.

Minu96
27.01.2021 1 z 5

Za mě zklamání. Velice naivní, bez zápletky...styl psaní mi připadá hodně amatérský. Tento žánr mi obecně vůbec nevadí. Ale toto bylo opravdu moc

ElikaS
26.01.2021 4 z 5

Musím říct, že podle anotace jsem čekala úplně jiný příběh. Rozhodně ne až takhle sladkou romantiku. Navíc mi přišla škoda, že anotace prozrazuje děj poloviny knihy. Knížka je milou oddechovkou, kterou jsem přečetla jedním dechem, ale mám pocit, že mi nijak zvlášť v hlavě neuvázne.

Příběh je předvídatelný, naivní a není ani moc originální – taková klasická kancelářská romance ve stylu Popelky.

Tessa byla neskutečně naivní, ale co ve dvaceti tří letech na to měla nárok, za to Barclayovi jsem vůbec nevěřila jeho věk. Působil spíš jak puberťák. A neřekla bych ani, že byl dominantní, ani že byl okouzlující a ani že byl úžasný, jak se píše v anotaci :-). Na mě působil jako normální, zamilovaný kluk. Rozhodně ne, jako dominantní generální manažer, kterému táhne na čtyřicítku.

Pokud chcete sladký romantickou knížku, u které si odpočinete a nemusíte nad tím vůbec přemýšlet, běžte do ní.

ivetapl
26.01.2021 5 z 5

Tohle bylo...úžasný.
Příběh krásně plynul. Je to hrozně čtivé! Často jsem se u knihy usmívala a od 241 stránky až dokonce jsem se usmívala v kuse. Líbilo se mi, že tam není žádná další ženská, která by se mezi ně pletla. Není tam bůh ví jaká zápletka a to se mi opravdu líbí. Ne všude se musí na několik týdnů odloučit...

erotika USA (Spojené státy americké)

Liv Morris
americká, 15