Zajatci Minecraftu

Zajatci Minecraftu https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/206750/bmid_zajatci-minecraftu-2nZ-206750.jpg 4 71 25

Kluci a holky dobrovolně otvírají knihu, místo aby strávili další odpoledne u počítače. Myslíte si, že je to sci-fi? Nikoliv. To jsou ZAJATCI MINECRAFTU! Napínavý a dech beroucí příběh na motivy světoznámé počítačové hry pohltí každého milovníka akce, nebezpečí, humoru a překvapivých zvratů ve věku od 10 do 15 let. Všechno funguje a je v naprosté pohodě. Creepera zničí pět šípů nebo kamenný meč, na skeletona jsou nejlepší šípy. Ovšem jen do té chvíle, než při rozehrané hře udeří do domu blesk, zkratuje elektrické vedení a přesměruje wi-fi signál na samotné peklo. David s Lukášem jsou vrženi do Minecraftu, o kterém si mysleli, že ho dobře znají. Setkání s prvním creeperem je ovšem přesvědčí, že všechno je jinak. Hra napadená virem přestává respektovat původní pravidla, mobové odhazují své krotké masky a stávají se z nich krvelačné bestie. První vydání. ISBN pro soubor 978-80-264-0870-3... celý text

buldozer5
01.09.2016 5 z 5

Petr Heteša umí psát tak, že vás kniha úplně vtáhne do děje. Navzdory velkému ppočtu stránek jsem ji přečetl během jednoho večera, protože jsem se od ní prostě nemohl odtrhnout. Vřele doporučuji.

lucie2371
20.12.2015 5 z 5

Na knihu jsem narazila úplnou náhodou v knihovně :) Jelikož hodně hraji Minecraft, rozhodla jsem si jí půjčit a přečíst si ji. Kniha mě velice mile překvapila. Velmi krátké kapitoly a krásný napínavý děj. Místama i hlášky,které hodně pobavily až jsem se málem udusila smíchy :D Já jsem s touto knihou byla velice spokojená! Rozhodně knihu doporučuji všem milovníkům Minecraftu!

notburga
17.05.2015 5 z 5

Za mě skvělá kniha. Koupila jsem ji synovi na čtení před spaním a pak si jí potají odnesla a dočetla za jeden večer. Tenkrát jsem byla Minecraftem zcela nepolíbená a přesto mi nepřipadalo, že něčemu nerozumím a docela jsem se i bavila, i když mi dalo trochu práce přepnout se do světa puberťáků, pro které je tato kniha zjevně určena.
Mimochodem, pokud ji koupíte dětem trochu mladším, nedivte se, že vám pak budou od obrazovky PC létat dosud neslyšená slovíčka, i když ve světě dnešních dorostenců asi běžná.

ZuzanaMrh
20.12.2014 5 z 5

Koupila jsem dětem pod stromeček a nedalo mi to nepřečíst. Náhodou super. Ani mi to nepřišlo nějak moc "dětské". Sice mám raději klasickou "vážnější" literaturu, ale i taková (pro mě) oddechovka mi přišla vhod. Zpočátku hodně napínavý děj, ke konci se stává více předvídatelný. Nejsem hráč ani fanda Minecraftu, ale celkem slušně se orientuji - díky dětem (zkusila jsem to i hrát - ale tenhle typ her není pro mě). V každém případě doporučuji nejen dětem.

SnowCat_5
01.10.2014 3 z 5

Pro mladsi ctenare urcite zajimava kniha. Od zacatku se tam neco deje. Precetla jsem to jen ze zvedavosti kvuli Minecraft tematice.