Zajatci Minecraftu

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Kluci a holky dobrovolně otvírají knihu, místo aby strávili další odpoledne u počítače. Myslíte si, že je to sci-fi? Nikoliv. To jsou ZAJATCI MINECRAFTU! Napínavý a dech beroucí příběh na motivy světoznámé počítačové hry pohltí každého milovníka akce, nebezpečí, humoru a překvapivých zvratů ve věku od 10 do 15 let. Všechno funguje a je v naprosté pohodě. Creepera zničí pět šípů nebo kamenný meč, na skeletona jsou nejlepší šípy. Ovšem jen do té chvíle, než při rozehrané hře udeří do domu blesk, zkratuje elektrické vedení a přesměruje wi-fi signál na samotné peklo. David s Lukášem jsou vrženi do Minecraftu, o kterém si mysleli, že ho dobře znají. Setkání s prvním creeperem je ovšem přesvědčí, že všechno je jinak. Hra napadená virem přestává respektovat původní pravidla, mobové odhazují své krotké masky a stávají se z nich krvelačné bestie. První vydání. -- zdroj: www.legie.info --...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/20_/206750/zajatci-minecraftu-2nZ-206750.jpg 3.940
Žánr
Romány, Sci-fi, Pro děti a mládež
Vydáno · Computer Press (CPress)
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (11)

Kniha Zajatci Minecraftu

Přidat komentář
Slovak555
10. ledna

Překvapilo mě že to čtu dlouh a že se vrátli zpátky
Nejvíc mě bavilo/zaujalo když byli v dimenzi End
Tuto knihu doporučuji, protože je to sranda a naučíte se o Minecratu

Slovak555
09.11.2018

Je to zajímavá kniha.Je napínavá.A obohacuje znalostmi Minecraftu.Už jsem myslel že to ani neskončí.

NemmamSlov
17.12.2017

Zamerane skor pre detske publikum. Osobne nic zaujimave, skor mam radsej od Hetesu pribehy Baltimoru. Ale aj tak sa tu najde par vtipnych hlasok.

pipa36
17.11.2017

Nejdříve jsme to četli se synem, potom to syn ještě poslouchal jako četbu na pokračování z ČRo - dávám 4 hvězdy za synkovo nadšení (hned jsme šli koupit pokračování...). Mě tento žánr neoslovil, ale nejsem cílová skupina.

frantisek8863
23.09.2017

Zajímavý nápad na děj knihy pro mládež, ale už tato myšlenka byla několikrát napsána a natočena. Dříve jako kluk a kdybych onu hru někdy hrál tak bych byl zřejmě nadšen, ale dnes to vidím na čistý průměrný příběh.Mělo to své slabší, ale i silné momenty. To co mě kazilo příběh byla mluva mezi dětmi a hysterie Zuzany ohledně svého zevnějšku.

Kaik
17.05.2017

Akční sci-fi pro puberťáky a fanoušky Minecraftu. Čteno s dětmi před spaním. Docela zábava, nejvíc nás bavilo špičkování hlavních postav.

buldozer5
01.09.2016

Petr Heteša umí psát tak, že vás kniha úplně vtáhne do děje. Navzdory velkému ppočtu stránek jsem ji přečetl během jednoho večera, protože jsem se od ní prostě nemohl odtrhnout. Vřele doporučuji.

lucie2371
20.12.2015

Na knihu jsem narazila úplnou náhodou v knihovně :) Jelikož hodně hraji Minecraft, rozhodla jsem si jí půjčit a přečíst si ji. Kniha mě velice mile překvapila. Velmi krátké kapitoly a krásný napínavý děj. Místama i hlášky,které hodně pobavily až jsem se málem udusila smíchy :D Já jsem s touto knihou byla velice spokojená! Rozhodně knihu doporučuji všem milovníkům Minecraftu!