Zajatci Ďáblova chřtánu

Zajatci Ďáblova chřtánu https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/198127/zajatci-dablova-chrtanu-GJK-198127.jpg 4 35 8

Ztracený chlapec, nebezpečný lupič, podivínský badatel, přitroublý policista a jeskyně skrývající hrozivé tajemství. David a Klára si chtěli jen vyzvednout pár věcí z chaty rodičů. Netušili, že některým místům je lépe se vyhnout. Dobrodružný příběh plný záhad a děsivých odhalení.

Ennie
10.09.2023

Pokud máte rádi tajemné povídky, tak je to kniha pro vás. Milá oddechovka na jeden-dva večery. Pro děti asi poutavější příběh.

Isew
02.01.2020 2 z 5

Je to takové .... nedodělané. Když to porovnám třeba se skvělou knížkou Ztraceni v čase (která se věnuje podobnému tématu), tak jsou zajatci Ďáblova chřtánu velká slabota. Z příběhu by se dalo jistě vytěžit mnohem víc. Logo ČT na obálce naznačilo, že se asi jednalo o přepis filmového scénáře. Ale ani ve filmu si nedovedu moc představit, že by to fungovalo. Hezký název, hezká nápad, ale obsahově nic moc.

Riccia
02.08.2018 5 z 5

Přestože je to údajně kniha pro děti, prima čtení v ní najde i dospělák. Zajímavé jsou i závěrečné poznámky o reálných pramenech, na jejichž základech autor fiktivní příběh vytvořil.

postrach
19.08.2017 5 z 5

I mě se kniha moc líbyla,na to že je určena dětem.Koupila jsem si vlastní,abych si ji mohla přečíst,kdykoliv znova.

Evik30
21.01.2016 3 z 5

Je to spíše knížka určená pro děti, ale když nevíte co s načatým večerem tak to rozhodně stojí za přečtení. Děti budou za knížku určitě rády.

Dandulka
18.09.2014 5 z 5

Chtěla bych vidět ten film, kniha je úžasná! Během odpoledne jsem ji přečetla a jen mě mrzelo, že už je konec!

Joges
05.06.2014 4 z 5

Historický začátek mě příliš neupoutal, knika svým zpracováním připomíná spíš filmový scénář s krátkými kapitolami a krátkými větami, když se však příběh přenesl do současnosti, začala být četba najednou zajímavější, propletenější a napíněvější. Není to bůh ví co, ale za druhou polovinu knihy s dobře vystavěným dějem si u mně "Zajatci" vykoledovali čtyři hvězdy.

Aequis
26.05.2014 3 z 5

Od Arnošta Vašíčka jsem četla kde co, Ale tohle je něco úplně jiného. Nemůžu říct že by to byla horší knížka než ty ostatní, ale s Ďáblovou mstí se to srovnat nedá.

Kniha Zajatci Ďáblova chřtánu je v