Záhady Orientu

Známý autor ve své nové knize zavádí čtenáře především do Indie, Japonska, Číny a dalších orientálních zemí. Předkládá řadu zajímavých důkazů o mimozemských návštěvách nejen na úsvitu lidských dějin, ale i v současnosti. Představuje tajné rukopisy, ukryté v himálajských klášterech, i nové nevysvětlené archeologické nálezy. Pátrá po ztracených židovských kmenech a pokouší se rozluštit další velké otazníky naší historie. Z pobytu mezi indickými svatými muži přináší překvapivé svědectví o jejich "nadpřirozených" schopnostech, které mnohdy připomínají zázraky....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/181533/zahady-orientu-181533.jpg 4.414
Literatura česká, Literatura naučná, Záhady
Vydáno, Mystery Film

Kniha Záhady Orientu

jan6775
30.01.2017

Čtivá a záhad plná kniha, stále je plno ? které můžeme prozkoumat.

medvedice
26.05.2016

Velmi zajímavá kniha, nemohla jsem se od ní odtrhnout. A jako bonus nám naběhla televizní stanice KINOSVĚT a v pořadu planeta záhad bylo to co jsem četla. Super, ráda si přečtu i se podívám na pořad v TV.

Nibiru
01.07.2015

Tohoto našeho "Dänikena" mám ráda, píše poutavě a také po záhadných památkách sám pátrá , takže nepíše jenom o převzatých informacích. Trochu mi ale vadí, že jeho hypotézy nejsou ucelené a jsou příliš otevřené, jakoby se bál vyslovit zcela otevřeně svůj názor.

tenax
20.06.2014

Čtení podle mého gusta. Vašíček má obrovský přehled o nejrůznějších záhadách, často vychází z vlastních zkušeností. Jediné, co mi v jeho knihách schází, je více údajů o původních zdrojích citovaných pověstí a informací.

rose
11.01.2014

Další ze série záhad. Tajemství na každé stránce a všechno doplněno krásnými fotografiemi. Tenhle autor nikdy nezklame. Všechno má bezpečně doložené, prověřené, uvěřitelné, A má úžasně široký záběr, tenhle jeho cyklus už obsáhl snad celý svět. Skvělé čtení.