Záblesk vzpomínek

Záblesk vzpomínek https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/485317/bmid_zablesk-vzpominek-qwt-485317.png 4 72 12

Psyové / měňavci série

< 7. díl

Když Dev Santos najde Katyu na svém prahu, je v bezvědomí, samá modřina, ztratila paměť a nezná svou identitu. Ví pouze jediné: že je nebezpečná. Dev, vázaný povinností chránit nejchoulostivější tajemství svých lidí, musí eliminovat všechny hrozby. Tuto úlohu se nikdy nezdráhal plnit – ovšem jen do chvíle, než zjistí, že ho přitahuje tato žena, z níž se může vyklubat nejrafinovanější zbraň nepřítele. Tyran skrytý ve stínech ji zbavil všech vzpomínek a naprogramoval tak, aby provedla chladnokrevnou vraždu. Katya se zoufale snaží zachránit si zdravý rozum. Její jedinou nadějí je Dev. Jak ale může čekat, že získá důvěru muže, který by mohl být klidně jejím terčem? Jeden totiž musí v této hře zemřít.... celý text

Literatura světová Romány Fantasy
Vydáno: ekniha , Fantom Print

Blaze of Memory , 2009

Lenny33
03.07.2023 2 z 5

Těžké navazovat na předchozí díly, které jsem četla před několika lety a kdo je kdo už si vážně moc nepamatuji. Také mě děj ani hlavní postavy moc nezaujaly. Jestli někdy vůbec vyjde další díl, budu hodně přemýšlet, jestli si ho pořídit.

Iliss
17.01.2023 5 z 5

Tak tohle bylo super! Trochu něco jiného a opravdu se mi to moc líbilo. Doporučuju. Snad se dočkáme příštího dílu, který je o Maxovi

alzbeta4340
16.12.2022 5 z 5

Čtivý láskyplný příběh, sedmý díl skvělé fantasy série, která bohužel trpí v českém knižním prostředí několika neduhy. Především je to dlouhá doba mezi vydáním jednotlivých dílů a také nesmyslné české názvy některých knih, které evokují těžkou erotiku a on je to zatím žánr spíš napínavě romantický.
Záblesk vzpomínek mě hodně bavil, dá se číst i samostatně, i když je lepší mít načtené i předcházející díly.

Gabriela456
09.08.2022 3 z 5

Chvílemi mi přišlo, že vlastně nevím o čem čtu. Příběh mě tolik nebavil jako předešlé. Bylo super, že se zde objevovali i jiné hlavní postavy z předešlých dílů. Asi mi spíše vyhovuje, když je hlavní postavou nějaký měňavec nebo se děj odehrává uvnitř smečky. Na příběh Lucase a Saschi nebo Judda a Brenni to z mého hlediska nemá. Pardon, jestli jsem jména napsala s gramatickou chybou. Jedinou nevýhodu na této sérii vidím, že knížky vychází pomalu.

johana3160
04.03.2022 3 z 5

Neco mi na tom nesedelo. Ale jinak to pekne zapada do serie. Autorka rozviji cely svet i pribeh a postupne se clovek dozvida dalsi informace. Jedine co me mrzi je, ze trva dlouho vydani dalsiho dilu (fakt doufam, ze vydavani neprerusi) a ze se nejspis nikdy nedockame souvisejicich povidek…

narisa
25.02.2022 5 z 5

Tuto autorku a její knihy opravdu miluju. Umí úžasně vyprávět. Moc mě mrzí, že tato série v ČR vychází tak pomalu. Proto jsem si zbytek přečetla v AJ.
Ale zpět k této knize. Ani sedmý díl této série mě nezklamal, ikdyž první tři díly jsou pro mě nej. Katya a Dev tvořili skvělý pár, i když Dev se tomu ze začátku bránil.
Více než v předchozích dílech jsou zde další události ze světa Psyů, které se v budoucnu ukáží, jako velice důležité a problematické a vyvrcholí až ve 13. díle. Některé pasáže této knihy na mě působily až hororově. Nalini opět přidala něco zajímavého a nového.
Prostě jako vždy skvělé čtení.

Turante
15.01.2022 4 z 5

Autorka této série prostě umí krásně vyprávět. Ano, je to prvoplánovité, on je ten co jediný může chránit, co je moje nedám apod. a ona je chudinka, křehká a nemožná. Ale zároveň je zde super ta chemie mezi nimi a že jsou ochotni za druhého položit život. Zde mi opravdu ke konci i slza ukápla, prostě skvělý díl i celá série, snad nakladatelství vydrží a vydá sérii celou.

Janičta
04.01.2022 3 z 5

Tenhle postoj "Já Tarzan, ty Jane" mi dost leze na nervy. U měňavců, vlkodlaků, upírů a podobných to ještě pochopím, ale když takhle blbnou lidi, leze mi to na nervy.
Svět který Singh stvořila se mi líbí, ale tenhle díl moc ne. Vypadalo to, že konec to vylepší, ale nakonec ne.
Btw. na obálka nic moc.
Snad budou další díly lepší

havrmoni
03.01.2022 5 z 5

Tak jsem si dala celou sérii znova a musím přiznat, že se mi líbí čím dál víc. Co se mi nelíbí jsou velké časové prodlevy mezi díly. No s tím asi nic nenadělám, takže budu čekat na další.

nikca3882
29.12.2021 5 z 5

Celá tato série je neuvěřitelně čtivá, autorka opět nezklamala :) . Rychle další díl prosím :D.

jennefer
21.12.2021 4 z 5

Nechápu, jak to tahle paní dělá, ale série mě baví víc a VÍC! U tohohle příběhu dokonce došlo i na slzy. Neuvěřitelné. Každý příběh je jiný a jejich svět se pomalu mění, přitom jsou mi postavy vždy tak blízké.. . Prosím, víc, víc a VÍC dílů!

Kešu1981
19.12.2021 5 z 5

Svět Psyů a měňavců mě neskutečně baví. Naliny píše tak poutavě, dokáže popsat jejich svět tak, že jí to věřím... žeru to! A chci další díly! Nejvíc se těším na příběh Sienny a Hawka :o)

Nalini Singh
novozélandská, 1977