Z rodinné kroniky Lady Fuckingham

Z rodinné kroniky Lady Fuckingham https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/156181/bmid_z-rodinne-kroniky-lady-fuckingham-Kv1-156181.png 3 225 52

Další z pokladů erotické literatury sestává ze dvou povídek, které v českém překladu vycházejí vůbec poprvé. Vyprávějí o rozverné babičce a o nezbedných dobrodružstvích strýce Waltera. Obě byly, stejně jako novela Lady Fuckingham, poprvé publikovány v erotické revue The Pearl, která vycházela v prudérní Anglii v letech 1879 a 1880. Objevila se nečekaně a její iniciátoři jsou dodnes obestřeni tajemstvím. Šířila se mezi nejvybranější společností z vysokých kruhů a po vydání osmnáctého čísla za stejně tajemných okolností zanikla.... celý text

Ivka82
09.02.2020 3 z 5

Péčko v knižním vydání. Člověk nevychází z údivu, když si uvědomí v jaké době byl text napsán, ale aspoň můžeme být klidní, že se toho příliš nezměnilo a vzrušují nás stále stejné věci, jako v minulém a předminulém století :D

nik077
12.11.2019 3 z 5

Zpestření života :-).

pejty
30.06.2019 2 z 5

Prostě porno. Nic víc, nic míň.

n.ezn.amy
17.06.2019 5 z 5

za mě výborná kniha, člověk ví co jde číst a to také dostane a v plné míře, krásně zvrácené 19. století. Určitě se u této knihy nebude nudit

pismenkovyJoe
20.05.2019 5 z 5

Trošku nudnější než Lady Fuckingham, ale stále super zvrhlé!

Teralien
03.02.2019 5 z 5

super čtění! kdo ma rad zvrhlost ,urcitě stojí za přečtení!první díl ,ale lepsi♥

Trustty
17.12.2018 4 z 5

O čem je první díl o tom je i druhý a pokud se nám první líbil, skočíme do druhého :)). Mě se to líbilo. Lépe se to čte po kousíčkách, člověk se alespon pak nenudí :)))
Klidně bych si přidala další díly :))

Badger
17.12.2018 3 z 5

Knížka nedosahuje samozřejmě kvalit jako Lady Fuckingham, zato jako vybavení na noční stolek postačí.

Tess.96
20.09.2018 1 z 5

Lady Fuckingham je daleko lepší kniha než tohle dílo, hlavně z toho důvodu, že tam je alespoň nějaký příběh, tady je na každé straně sex, opravdu na každé straně a proto mě to nebavilo. Je to nuda, pořád to samé dokola, dokonce jsme u toho i usínala.

zlatkr
19.05.2018 4 z 5

Strhávám jednu hvězdičku proto,že první díl byl lepší. Sice to je pořád o tom samém,ale lepší porno v téhle podobě,než se na videu koukat na silikonovou blondýnu,která dělá,že se jí to hrozně líbí.

MíšaS.
21.01.2018 2 z 5

Knihu jsem odložila. Ten samý děj jako u Lady Fuckingham.
Divím se jen jednomu, že ta kniha není plná nemanželských dětí, vzhledem k tomu, že tam š--á kámen cihlu bez nějaké ochrany...

Ainslee
30.11.2017 4 z 5

Tahle knížka se musí číst s nadhledem. Pro někoho kdo ví co čekat je to fajn počtení, pro nezasvěceného to musí být šok :-) Tento díl je více zvrhlejší než Lady Fuckingham, hlavně proto že je v něm opravdu hodně incestu. Některé situace byli až směšné, Lady F. byla mnohem realističtější. I tak jsem se ovšem pobavila.

Enxinka
29.10.2017 3 z 5

Prasarna a to se mi libilo. Minusove body ma jiz znacna monotonnost vypravovani.

Zlá-Ňufie
30.07.2017 4 z 5

Věděla jsme do čeho jdu a po "prvním" díle jsem nebyla nijak zvlášť škovaná. Obvykle vysvětluji, že je to porno v knize a že je to čtivé. Jediné, co mě trochu šokovalo, byla přemíra incestu..
Myslím, že člověk by si měl před knihou trochu zjistit do čeho jde a podle toho se rozhodnout jestli to snese. Já doporučuju.

Eorin
01.07.2017

..já pořád nějak nevím, jestli se tomu mám smát, nebo spíš brečet a tlouct hlavou o zeď. P.S.: obálka je vizuálně moc povedená

Eliot30
16.12.2016 5 z 5

Skvělá kniha (y) Bezeslov :) "první" díl byl lepší.

Linda007
05.09.2016 5 z 5

Za mě super, pobavilo.

nakavusterezou
25.08.2016 5 z 5

Varování, tato kniha je jen pro silné povahy!

Tuhle knihu bych pojmenovala jedním - dost výstižným - slovem - INCEST. Při čtení této knihy ale nesmíte toto slovo brát vážně a musíte knihu brát tak, jak ji sám autor napsal a pojal. Je psána někdy koncem 19. století a dost chápu, že autor této knihy je dodnes neznámý. V této době (19. století) by ho ihned ukamenovali a dnes by to byl autor hodně lidmi opovrhovaný.

Nejprve bych chtěla říct, že před četbou této knížky musíte vědět, do čeho jdete. Dílo je mnohem, mnohem zvrácenější než třeba Padesát odstínů šedi (a jejich další pokračování), a pokud vám toto dílo přišlo už hodně přes čáru, nemyslím si, že Kronika L. F. vás bavit nebude.

Co se mi na knize líbilo bylo to, jak při neslušných návrzích, do každé věty nezapomněl autor cpát alespoň dvakrát jméno toho, komu neslušné návrhy byly sdělovány.

Hodně mě překvapila poslední kapitola v knize, jelikož jsem si myslela, že náboženství jako takové, v té době, bylo bráno jako jedno z nejdůležitějších, ale opak je pravdou. Knězi byli snad ještě více zvrhlí a sexuálně nabiti než obyčejní vesničani.

Musím podotknout, že tuto knihu musíte číst s hlavou v oblacích, protože jednak byste byli knihou znechuceni, než abyste si "užili" děj.

DominaCZ
12.08.2016 5 z 5

Srovnáváte s L.Fuckingham... a ta byla v čem jiná? taky byla plná sexu a hlodů viz úryvek:
" Byl však statečný a já jsem ho mrskala březovou metličkou nepříliš krutě, a když mu z očí vyhrkly slzy a brko mu stálo jako voják na vartě, kázala jsem ho osvobodit. "

Pro pobavení super...mě to teda nejednou rozesmálo :) nemyslím, že by tam bylo něco šokujícího - dnes se totéž taky děje - brzký styk, bisexualita, anál. a jiné praktiky. Taky nechápu to enormně nízký hodnocení vzhledem k tomu že převažují vydokohvězdný hodnocení...

Andrée
08.08.2016 odpad!

Perverzní, zvrhlé, nechutné. Nedočteno.