Kdo neriskuje...

Kdo neriskuje... https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/499191/bmid_kdo-neriskuje-OKW-499191.jpg 3 6 2

William Warwick série

Tohle není detektivka. Je to příběh o detektivovi... William Warwick se vždy toužil stát detektivem. Proto k otcovu zděšení porušil rodinnou tradici, a místo aby se stal advokátem, nastoupil k londýnské Metropolitní policii. Od začátečnických krůčků – pod dohledem svého mentora strážníka Freda Yatese – se William dostává ke svému prvnímu případu pro Scotland Yard. Jeho úkolem je vyšetřit krádež cenného Rembrandtova obrazu. Během šetření se setkává s Beth Rainsfordovou, vědeckou asistentkou v galerii, do které se beznadějně zamiluje. Beth má ovšem své tajemství a zoufale se bojí, že vyjde najevo... Když William sleduje stopu ztraceného mistrovského díla, narazí na sběratele umění Milese Faulknera a jeho právníka Bootha Watsona. Oba tito muži jsou ochotní udělat témeř cokoli, jen aby zůstali o krok před detektivem. Mezitím se s Williamem spřátelí Faulknerova manželka. Ale na čí straně doopravdy stojí? Kdo neriskuje... je začátkem zcela nové série plné dobrodružství i nečekaných zvratů ve stylu populární rodinné ságy Cliftonova kronika.... celý text

Literatura světová Romány
Vydáno: ekniha , Saga Egmont

Nothing Ventured , 2019

hanap
02.11.2022 3 z 5

Poslouchám jako audio v podání Václava Knopa.
Příjemná společnost k práci. Detektiv Warwick je sympatický mladý muž a jeho práce u policie mě docela baví.

jaroiva
17.07.2022 4 z 5

Standardní Archer, to znamená nesmí tam chybět: obrazy, nějaká ta plavba lodí, někdo ve vězení a samozřejmě poťouchlé intrikaření.
Pořád stejný vzorec. I když nemám knize co vytknout, už mě to poněkolikáté dokolečka celkem omrzelo.
Ovšem úplný konec - v poslední větě - mě zas pobavil.
To se mi líbí, že je kniha ukončená a další už teda číst nemusím.