Let duchů

Let duchů https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/358601/bmid_let-duchu-x2a-358601.jpg 4 92 25

Will Jaeger série

Bývalý elitní voják Will Jaeger, zdrcený brutálním únosem a nejspíš i vraždou manželky a syna, uteče až na samý konec světa, aby se tam skryl a pokusil se znovu nalézt klid. V africkém vězení, kde trpí neprávem, je však objeven a přinucen podniknout ještě jednu poslední misi. Má stanout tváří v tvář kruté minulosti. Jaeger souhlasí, že povede ostře sledovanou expedici – dokumentární natáčení a reality show v jednom – do Cordillera de los Dios v odlehlé amazonské džungli. V temném srdci ztraceného světa „Božích hor“ leží totiž záhadné letadlo z druhé světové války, stroj, který střeží výbušné tajemství. Temné síly udělají všechno pro to, aby válečný letoun navždy zůstal utajen, a Will Jaeger, aniž tuší, jde proti nim. Když se přidá k týmu bývalých elitních bojovníků, kam patří i ledově klidná ruská agentka Irina Narovová, zmocňuje se ho neodbytný pocit, že vrak letadla ukrývá i odpověď na otázku, kterou už tak dlouho hledá: jaká je totožnost únosců jeho ženy a syna. Brzy však udeří pohroma a Jaeger s týmem musí bojovat o život v extrémních podmínkách džungle. Navíc se ve víru napínavých dobrodružství ukazuje, že šokující záhada z minulosti spojuje současné dění s hrůzami v nacistickém Německu.... celý text

Literatura světová Romány Thrillery
Vydáno: , Jota

Ghost Flight , 2015

Airin
02.02.2018 5 z 5

Kniha byla příjemným překvapením! Autor dokáže čtenáře udržet v napětí po celou dobu příběhu. V Letu duchů je opravdu o nebezpečí, honičky a akčnost postaráno. Už jen fakt, že autorem je Edward Michael Grylls, který sloužil tři roky v SAS, elitní Britské jednotce a je vášnivým dobrodruhem, slibuje jednu velkou jízdu za druhou
Více k tomuto napínavému, dobrodružnému thrilleru v záložce recenze/bookhunter5 :))

p.pavlina
21.01.2018 5 z 5

Nikdy jsem tento žánr moc ráda neměla. Ovšem tato kniha mě velmi mile překvapila. Je napínavá, poutavá a informace v ní jsou velmi zajímavé. Je znát cestovatelská a armádní zkušenost autor. Doporučuji k přečtení.

Hell_Rihova
31.12.2017 4 z 5

Velice napínavá, dobrodružná kniha, která mě pohltila od prvních stránek. Sice jsem nějakým výrazům nerozuměla a musela jsem si je hledat, ale jinak skvělá kniha a určitě budu netrpělivě čekat na další díl :)

milunka21
28.12.2017 5 z 5

Ze začátku jsem se bála, že to spíš bude čtení pro muže. Jenže jsem se začetla během chvilky a prožívala všechno dobrodružství a nebezpečí s Willem. Rozhodně se těším na pokračování. :-)

soukroma
22.12.2017 4 z 5

Bylo to napínavé a zajímavé, ale dle mého tam autor zapracoval až moc prvků, když by úplně stačila džungle, indiáni a snaha o přežití (v čem se autor dobře vyzná). Takhle v tom byly ještě různé vojenské síly, temné síly...nacisti a dozvuky 2. světové války. Rodinná situace hlavního hrdiny také trochu zavání klišé - a zdá se, že se ani v dalších dílech série nevyřeší ...
Ale na prvotinu v žánru dobrodružně-vojenského thrilleru velmi dobré: 80%.