Hodnej kluk

Hodnej kluk https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/357612/bmid_hodnej-kluk-iuy-357612.jpg 4 1268 253

WAGs série

Zorganizování bratrovy svatby je pro Jess Canningovou největší výzvou jejího života. Černá ovce rodiny si nemůže selhání dovolit. A nikdo (absolutně nikdo!) se nesmí dozvědět o té obrovské chybě, kterou udělala o jedné slabé chvilce s ženichovým svědkem. Chybě, která se nebude opakovat. Rozhodně ne. Přestože je to ten nejrajcovnější chlap na světě. Pro Blakea Rileyho je chystaná svatba jako dar z nebes. Jess je hlavní družička a on ženichův svědek. Tak ať hra započne. No a co, že bude muset čelit troše (no tak dobře, spoustě) vzdoru? Jen potřebuje přesvědčit jednu tvrdohlavou blondýnu, že je ve skutečnosti hodnej kluk, i když se špatnou pověstí. Naštěstí jako každý hokejista ví, že když chcete skórovat, musíte se snažit. Jess má všeho až nad hlavu i bez jednoho hodně sexy a trochu dětinského chlapa. Začne obřad včas i navzdory tomu, že někdo opil babičku? Patří vůbec na svatbu třpytky? A nevadilo by, kdyby družička zavraždila ženichova svědka?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Good Boy , 2017

Kristy.Seb
29.12.2020 4 z 5

Věčnost se skládá z dnešních dní.
Život si vždycky nastolí určitou rovnováhu.
Všechno se dá napravit.
Všechno může být, když to vytvoříš.
Ty nejlepší věci chvíli trvají.
Vždycky miř vysoko.

Chvilku mi na začátku trvalo pochopit souvislosti, ale příběh dobrý. Velmi mě bavilo vripkovani Jess a Blake. A Bleakovo rodina byla boží.

Sukinka
12.12.2020 5 z 5

Mám přečtene všechny knihy od nich.

JanuldaN
22.10.2020 3 z 5

Já si nejvíce užila svatbu Wese s Jamiem :-) Blake s Jass jsou roztomile dětinský pár. Jedná se o pohodové čtení, knihu jsem zvládla za dva večery.

MamaKnihomolka
22.10.2020 2 z 5

Dobrá oddechovka,ale s žádnou vysokou literaturou nepočítejte.
Dvě hvězdy si ode mě kniha vysloužila Blakem samotným a skvělým prostředím hokeje, který miluju. Jess mi přišla chvílemi na to, že ji je 26 hrozně ufňukaná, naprosto nezvládající stres a vše snadno vzdá. Blake mě bavil.
Občas mě tam vyrušili nesrovnalosti takové jako, že měla na sobě kalhotky, ale pak je hledala na zemi. Ze začátku jsem se ztrácela v postavách. A hlavně jsem čekala nějaký pořádný zvrat, který nepřišel.
Dobrá na proložení četby nebo jako oddechovka. Ovšem stačí ji číst jen jednou.

cerna7151
21.10.2020 4 z 5

Super pohodové čtení večer do postele, jednohubka.

betule3
18.10.2020 4 z 5

Taková klasika v tomto žánru - čtivé, poutavé, zábavné. Ideální jednohubka na zahnání čtecí krize. Od Elle Kennedy mám oblíbené jiné série, tahle knížka byla ale taky skvělá.

Laf
10.10.2020 5 z 5

Pohodová kniha, která mne hned vtáhla a skoro jsem ji nepustila z ruky. Taky se mi líbilo množství vtipných hlášek, pobavila jsem se. Knihu můžu jen doporučit :)

Siegrid
30.09.2020 3 z 5

Stačí číst 1x, normoš kniha, postavy sympatické.

Dela90
23.09.2020 5 z 5

Úžasná pohodová knížka, se super zápletkou. Líbil se mi Blake, co by tvrďák, který pak povolí okovy a pustí do svého srdce dívku. Tyhle příběhy jsou nejvíc. Za mě můžu jen doporučit.

ivetapl
18.09.2020 5 z 5

Úžasný. Bože, tohle mě tak bavilo!! Jednohubka. Nemohla jsem přestat číst. Doporučuji všem deseti.!!!

radka2501
18.09.2020 5 z 5

Skvělá, zábavná, Blake je skvělý, jeho hlášky by mohli být legendární. Moc se mi líbí styl psaní. Četla jsem i navazující knihy a moc ráda bych četla i další příběhy.

Bet
31.08.2020 5 z 5

super počtení :)

havrmoni
29.08.2020 5 z 5

První od této autorky a já se připitoměle usmívám. Čte se to s lehkostí, má to vtip a spád. Žádný zbytečný zvraty a podobný kraviny. Naprosto pohodový a sympatický lidi. Pokud jsou všechny její knihy takové,tak mám další oblíbenou autorku. Fakt pohodová pecka.

leník511
04.08.2020 5 z 5

Další skvělá a vtipná kniha od Elle Kennedy.

uarda
04.08.2020 5 z 5

Tak u této knihy jsem se opravdu hodně nasmála. Blake má fakt dost dobrý smysl pro humor a i když se někomu zdá protivně a na ránu, za mě je to sympoš každým coulem. Doporučuji.

YenMaja
29.07.2020 4 z 5

Moc hezký příběh, i když jsem podle anotace čekala něco jiného. Dlouho se mi nestalo, že by mě postava v knize tak vytáčela, jako to dokázala Molly. Blake je příkladem toho, že i ti nejtvrdší a nejnedostupnější chlapi mají dobré srdce. Hvězdičku ubírám za předvídatelnost a docela by mě zajímalo, jak dopadla operace té holčiny z onkologie..

tittanie
18.07.2020

Fajn příběh mých oblíbených autorek. Líbila se mi postava Jess. Zalíbilo se mi v hokejovém světě.

Vendulik
17.07.2020 5 z 5

Skvělá kniha. Konec ale mohl být malinko napínavější. Vtipné, romantické a velice čtivé.

Sarka14
02.07.2020

Blake je úžasná postava. Hrozně mě baví ty jeho keci. Děj je předvídatelný, konec jasný. Ale přesto. Opět příjemná oddechovka na den.

Kakatja
21.06.2020 5 z 5

Žíši, tohle byla milá jednohubka. Vtipné, svižné, čtivé. A hokejisti no.