Hodnej kluk

Hodnej kluk https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/357612/bmid_hodnej-kluk-iuy-357612.jpg 4 1269 253

WAGs série

Zorganizování bratrovy svatby je pro Jess Canningovou největší výzvou jejího života. Černá ovce rodiny si nemůže selhání dovolit. A nikdo (absolutně nikdo!) se nesmí dozvědět o té obrovské chybě, kterou udělala o jedné slabé chvilce s ženichovým svědkem. Chybě, která se nebude opakovat. Rozhodně ne. Přestože je to ten nejrajcovnější chlap na světě. Pro Blakea Rileyho je chystaná svatba jako dar z nebes. Jess je hlavní družička a on ženichův svědek. Tak ať hra započne. No a co, že bude muset čelit troše (no tak dobře, spoustě) vzdoru? Jen potřebuje přesvědčit jednu tvrdohlavou blondýnu, že je ve skutečnosti hodnej kluk, i když se špatnou pověstí. Naštěstí jako každý hokejista ví, že když chcete skórovat, musíte se snažit. Jess má všeho až nad hlavu i bez jednoho hodně sexy a trochu dětinského chlapa. Začne obřad včas i navzdory tomu, že někdo opil babičku? Patří vůbec na svatbu třpytky? A nevadilo by, kdyby družička zavraždila ženichova svědka?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Good Boy , 2017

MarkétaI.
20.06.2020 5 z 5

Konec je jasný hned od začátku. Žádné drama, ale příjemná oddechovka :-) Kniha ke které se ráda budu vracet.

Lenny33
12.06.2020 4 z 5

Lepší průměr. Knihu jsem přečetla hlavně díky spojitosti s Wesem a Jamiem, kteří mě taky na knize bavili nejvíc spolu s vtipnými prupovídkami Blakea. 3,5* Jako odpočinkové čtení ideální.

ElikaS
29.05.2020 4 z 5

Tahle knížka mi přišla na poměry autorek jako jedna ze slabších. Už pro to, že Blake se občas choval, jak přerostlé děcko, ale i tak jsem si knížku užila.

Ella161
18.05.2020 5 z 5

Moje nejoblíbenější! Tahle kniha vůbec nemá knihu. Miluju Blakea! Kdo by ho nemiloval? A Jess ho skvěle doplňuje????

Bettybook
05.05.2020 5 z 5

Oficiálně se prohlašuju za fanouška tohohle dua! Elle ani Sarina opět nezklamaly a doufám, že od nich uvidíme více knih.

petusska01
03.05.2020 5 z 5

ANO! Urcite precitat. Vsetky pribehy z hokejovej serie :)

muchomurka
18.04.2020 4 z 5

Ano ano ano, tahle knížka mi sedla. Nekomplikovaný děj, lehký, vtipný, žádné hloupé rozbroje mezi hlavními postavami. Úplně jsem Jess chápala, jak se cítí ve škole. Ve 26 začínala znova. Držela jsem jí palce, ať to klapne a je šťastná.
A jinak jsem tedy doufala, že O´Connor dostane za uši. A taky jak to dopadlo s Leilou?

Leniii
13.04.2020 5 z 5

Příjemná oddechovka naplněná vtipem, romantikou a sexem. Myslím, že bych chtěla toho Blake vidět naživo, je asi o co stát :)))

amanek
08.04.2020 5 z 5

Příjemná oddechová četba.

Kekik
28.03.2020 5 z 5

Zatoužila jsem po romantice okořeněné vtipem a erotikou. Takže jsem vzala do ruk knihu od Elle Kennedy. A dostala jsem přesně to, co jsem chtěla a očekávala. Její knihy jsou vždy sázkou na jistotu. Psaní ve dvojici ji též svědčí. Chválím i Sarinu Bowen.
Blakea jsem si oblíbila již v knize My, tudíž jsem se na příběh těšila. Nezklamal. Jess mi byla též velmi sympatická.

Příjemná čtivá oddychovka, kterou DOPORUČUJI.

knihomolka78
27.03.2020 4 z 5

Blake je skvělý hokejista, sexy, je s ním legrace a samozřemě dělá jeho egu dobře velké množstvím sexuchtivých fanynek. Ale když se objeví švagrová jeho spoluhráče, kterou nic z jeho zbraní nezajímá, je jasné jak to dopadne. Kniha je svým obsahem jednodušší, ale přesto má své kouzlo.

Alieen
18.03.2020 5 z 5

Jednodušší čtení, přesto má své kouzlo. Knihu rozhodně doporučuji.

Evaho73
10.03.2020 4 z 5

Som skrátka žena a podobné rozprávky si vždy rada prečítam, lebo pri nich dokážem vypnúť a skvelé sa odreagovať.
Ťažšie žánre striedam s ľahším a tento spôsob mi zdá sa dokonale vyhovuje.

Myška43
07.03.2020 5 z 5

Paráda, pěkný příběh, spousta vtipu, přátelství, lásky. Mám ráda knihy psané z pohledu obou hlavních hrdinů. Pobrečela jsem si , jak od smíchu, tak dojetím. Ta svatba a ta nemocnice, to mě fakt dojalo.Doporučuji, tyhle autorky nikdy nezklamou.

Majakadelcova
04.03.2020 5 z 5

Jako vždy skvělý!!! B. byl vtipný, hravý a trpělivý. Bavil mě už v knize My, takže bylo příjemné poznat jeho opravdový příběh.

Kočičáci
03.03.2020 4 z 5

Žíši BLAKEEE, já tě prostě žeru :-D

Blake je velký srandista a skvělý hokejista, se spoustou sexuchtivých fanynek. Naštěstí jeho srdce (a taky Anakonda Blake) planou po krásné, tvrdohlavé Jess, která je sestro-švagrovou oblíbeného páru Wessmie, z předchozí skvělé série. Takže takový rodinně-hokejový propletenec, který si stoprocentně užijete a pobavíte se u něj.

Pája699
19.02.2020 4 z 5

Příjemné oddechové čtení, ze kterého vás bolí pusa a břicho od samého smání :-) Některé hlášky jsou fakt nakažlivý, jako třeba Blakeovo "Žíši" nemá chybu. Na druhou stránku předešlé knížky se mi líbili o chlup více, ale určitě doporučuju. Krásně se u toho odreagujete.

0197
09.02.2020 5 z 5

Mě kniha velmi bavila. Nemohu se rozhodnout zda byla lepší tato nebo druhý díl zůstaň. Kniha zůstaň mi přišla taková více dospělejší, ale Blake a Jess měli také své kouzlo. Tady jsem se fakt hodně nasmála, ano Blake byl takovej no Blake, ale i tak vám po přečtení zůstane úsměv na rtech. Není tam žádné velké drama, což se mi líbí. U knihy se hodně nasmějete a po přečtení máte hned lepší den, tak že jo rozhodně doporučuji. A Wes a Jamie a jejich svatba...paráda.

maca1245
02.02.2020 5 z 5

Blake je prostě zlato. Člověk se sním nikdy nenudí i když někdy porozumět jeho slovíčkaření je umění :)

Fixa08
16.01.2020 5 z 5

Volné pokračování série Him a pořád mě to baví!