Hodnej kluk

Hodnej kluk https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/357612/bmid_hodnej-kluk-iuy-357612.jpg 4 1269 253

WAGs série

Zorganizování bratrovy svatby je pro Jess Canningovou největší výzvou jejího života. Černá ovce rodiny si nemůže selhání dovolit. A nikdo (absolutně nikdo!) se nesmí dozvědět o té obrovské chybě, kterou udělala o jedné slabé chvilce s ženichovým svědkem. Chybě, která se nebude opakovat. Rozhodně ne. Přestože je to ten nejrajcovnější chlap na světě. Pro Blakea Rileyho je chystaná svatba jako dar z nebes. Jess je hlavní družička a on ženichův svědek. Tak ať hra započne. No a co, že bude muset čelit troše (no tak dobře, spoustě) vzdoru? Jen potřebuje přesvědčit jednu tvrdohlavou blondýnu, že je ve skutečnosti hodnej kluk, i když se špatnou pověstí. Naštěstí jako každý hokejista ví, že když chcete skórovat, musíte se snažit. Jess má všeho až nad hlavu i bez jednoho hodně sexy a trochu dětinského chlapa. Začne obřad včas i navzdory tomu, že někdo opil babičku? Patří vůbec na svatbu třpytky? A nevadilo by, kdyby družička zavraždila ženichova svědka?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Good Boy , 2017

-Sinéad-
08.03.2018 4 z 5

Kniha nebyla špatná, ale předchozí série se mi líbila víc.

Lil30
05.03.2018 4 z 5

Kniha se dost podobá předchozí sérii, ale ta byla ještě o kousíček lepší. Jinak jsem se ale hned začetla, postavy se hezky škádlily a zasmála jsem se. Co víc si přát? Jsem zvědavá, jestli druhý díl bude ještě lepší.

malazluta
01.03.2018 5 z 5

Tato autorka prostě umí, už se těším na její další knihu.

Lucuschka
27.02.2018 3 z 5

Taková milá "napodobenina" ostatních knih ze serie Campus-Off... Dalo se to přečíst, ale nemělo to nijak zvlášť kvalitní zpracování... Rozhodně mě to zklamalo, protože Elle to umí mnohem lépe.

Ayuzawa
26.02.2018 3 z 5

No... nebylo to špatné. To vůbec ne. Chvílemi vtipné, scény hezky vykreslené, čte se lehce a příběh zaujme. Ale přišlo mi, že té knize tak 50 stran chybí. V jednu chvíli jsme v situaci, kdy se hrdinové sotva vídají, parkrát si užijí a najednou PRÁSK a další kapitola začíná, že se nám postava zamilovala... kdy to stihla?! Nebýt tohohle hupu, který mi přišel trošku mimo, určitě bych dala vyšší hodnocení. Možná trošku lituji, že jsem ty peníze utratila, protože to nebylo zase tak strašně super jak tu z komentářů vyplývá. Ale tak co, aspoň jsem se na jeden večer zabavila a jsem zase obohacena o nějaký zážitek :)

Charlies
26.02.2018 5 z 5

Autorky nám opět naservírovaly další parádní kousek ze své dílničky.
Postavy si nejde nezamilovat. Především bych ale chtěla vypíchnout naprosto brutální a situaci vždy skvěle a přesně vystihující přirovnání, kterých je v knize opravdu ranec a dle mého názoru parádně podtrhují humor a čtivost celé knihy. A také bych chtěla pochválit překladatelku, jelikož si myslím, že i ona je z části zodpovědná za celkový dojem.
Takže kdo ještě nečetl... Směle do toho!

fidáš
24.02.2018 5 z 5

Krásná kniha, velmi poutavý příběh.

brendiska
21.02.2018 3 z 5

Od této autorky jsem četla celou serii Off-Campus a byla sem z ní nadšená. Od této knihy jsem čekala něco podobného a proto mě to zklamalo.
Bylo to čtivé, hlavní hrdina byl vtipný, ale nemělo to žádnou zajímavější zápletku, negradovalo to. Četlo se to dobře, ale pro mě mírné zklamání a nesplnění očekávání.
Rozhodně si ale počkám na další knihy ze serie, třeba budou o něco lepší

Michajela.cz
20.02.2018 4 z 5

Tak tuhle knižní krásku jsem zhltla jako malinu!
Psané stručně a bez příkras (dobře, sem tam něco málo). Myslím, že má naději na slušně rozjetou sérii. Uvidíme, co na nás její autorky chystají v dubnu :)
Románky pro ženy mají teď o něco větší šanci, že se do nich ponořím o trochu víc..jen neusnout na vavřínech, žejo...
Jsem ráda, že jsem po ní šáhla při zamračeném dni. Vřele doporučuji!

mmmisulka.r
20.02.2018 5 z 5

Ehmmm, tohle by fakt docela šlo! :-D
Další série, která má našlápnuto k návykovosti.
Více v recenzi v záložkách - Knižní deníček!

EvaSupovic
20.02.2018 5 z 5

Krása, prostě tahle kombinace nikdy neomrzí a evidentně to autorky dohromady fakticky umí :-D

nadenka13
19.02.2018

Příjemné čtení užila jsem si to , doporučuji

DianaTicha
19.02.2018 5 z 5

Knížka měla klasický průběh jak už jsme u této autorky zvyklí. Jediné co mě překvapilo, že na můj vkus byla knížka až příliš krátká a přečetla jsem ji s přehledem za večer... :( Jinak doporučuji!

Samira
18.02.2018 5 z 5

Jakákoli kniha od Elle Kennedy je menším svátkem a zárukou, že s knihou prostě bude zatraceně dobře. Při psaní série spolupracovala a Sarinou Bowen a opravdu jim to ladí.
A jaký je Hodný Kluk- k sežrání!
Rozjezd série se maximálně povedl, takhle vypadají sympatické, živé a třeskutě vtipné postavy. Oceňuji jejich postupný vývoj bez klišé, přirozenost vyprávění a tak vůbec.
Příběh rozhodně není plochý, nabízí více vrstev a v žánru to nejlepší.

Dá se pouze jednoznačně doporučit!!!

Evka3814
16.02.2018 5 z 5

Supérrr,další skvěle rozjetá série. Musim říct že jsem ji hltala jedním dechem, vtipná s mnoho sexíku;) Tento typ knih mám ráda,takže jsem si ji užila a už se nemůžu dočkat dalšího pokračování. No a ten obal,nádhera:)

MarKy95
16.02.2018 4 z 5

Na knihu jsem se hodně těšila.. ze začátku mi dlouho trvalo, než jsem se začetla. Docela mi nesedla Jess... ale Blake byl fajn....hokejista no:)

V3runecka
16.02.2018 3 z 5

Jedno velké zklamání. Od autorů jsem čekala mnohem více.
Ve zkratce: sice čtivá kniha, ale Jess ufňukaná nána na ženskou, co má 26 let a Blake? Na první pohled buran, popř. sexy dřevorubec? Pardon, hokejista.

Mistylady
15.02.2018 5 z 5

Přečteno za dva dny, jako vždy skvělé :))

trynitrix
14.02.2018 4 z 5

Asi mě tady většina ukamenuje ale až zas mě to nenadchlo,ale ani neurazilo, předešlé knihy byly lepší a napínavější toto takové oddechové čtivé klišé, Blakeyyyy mi lezl troch ze začátku na nervy :-D ale knížka mi utekla celkem rychle. A těším se na pokračování s Erikssonem.

pampeliska05
14.02.2018 5 z 5

Odpočinkové čtení, ale dobrá. Autorka mne opět nezklamala. Už se těším na pokračování.