Hodnej kluk

Hodnej kluk https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/357612/bmid_hodnej-kluk-iuy-357612.jpg 4 1268 253

WAGs série

Zorganizování bratrovy svatby je pro Jess Canningovou největší výzvou jejího života. Černá ovce rodiny si nemůže selhání dovolit. A nikdo (absolutně nikdo!) se nesmí dozvědět o té obrovské chybě, kterou udělala o jedné slabé chvilce s ženichovým svědkem. Chybě, která se nebude opakovat. Rozhodně ne. Přestože je to ten nejrajcovnější chlap na světě. Pro Blakea Rileyho je chystaná svatba jako dar z nebes. Jess je hlavní družička a on ženichův svědek. Tak ať hra započne. No a co, že bude muset čelit troše (no tak dobře, spoustě) vzdoru? Jen potřebuje přesvědčit jednu tvrdohlavou blondýnu, že je ve skutečnosti hodnej kluk, i když se špatnou pověstí. Naštěstí jako každý hokejista ví, že když chcete skórovat, musíte se snažit. Jess má všeho až nad hlavu i bez jednoho hodně sexy a trochu dětinského chlapa. Začne obřad včas i navzdory tomu, že někdo opil babičku? Patří vůbec na svatbu třpytky? A nevadilo by, kdyby družička zavraždila ženichova svědka?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Good Boy , 2017

veveronka
08.04.2018 3 z 5

Kennedy jako spisovatelku zbožňuji,ale tato kniha mě zklamalo,jen sex a sex a skoro žádný děj

JitulHa
07.04.2018 4 z 5

Elle Kennedy opět dokázala, že to s hokejisty prostě umí. Znovu svým dychtivým čtenářkám namíchala výborný koktejl napěchovaný peprnými scénami, vtipnými dialogy a samozřejmě sexy chlapy. Zástupcem toho posledního je tady především Blake, profesionální hráč hokeje s trochu poťouchlými hláškami, mně proto nezbývá než si vypůjčit jeho slova, protože "žíši" to byla bomba!

Aracely
07.04.2018 5 z 5

Sexy, žhavá a velmi povedená kniha. Blake mi přišel jako velký číslo, zároveň ale jako muž s opravdu velkým srdcem.
Kamarádka mi knihu doporučila a já jsem moc ráda, že jsem si jí přečetla a dočetla jsem ve dvě hodiny ráno, to myslím vypovídá za vše...

Doporučuji k přečtení :-)!

sebemi
01.04.2018 3 z 5

Od Elle Kennedy už to jede pořád podle stejné šablony a začíná mě to nudit.

salča
31.03.2018 4 z 5

Přečteno během jednoho dne.
Série Off Campus byla super a i tato kniha byla zábavná a čtivá.

MahtielM
30.03.2018 3 z 5

Kniha mě neurazila, ale ani nenadchla. Už jsem četla lepší díla (zejména se série Off Campus) od této autorky. Problém jsem měla s velkým množstvím jmen a začátek mi přišel drobek zdlouhavý.

astra3
28.03.2018 3 z 5

Už jsem četla lepší.

Coucouha
25.03.2018 4 z 5

Super oddechové čtení. Více se mi sice líbila série Off-Campus, ale i tak se tato kniha četla moc dobře. Navíc obě hlavní postavy mi byly hodně sympatické, takže spokojenost :)

Mininka
25.03.2018 4 z 5

Oddechové pohodové čtení. Nu, po sérii Royalové a Off Campus jsem čekala od autorky asi trošičku víc. Přečíst ji doporučuji, pokud máte tuto autorku a její série rádi, nicméně podruhé už ji číst nebudu. :)

Zlá-Ňufie
25.03.2018 4 z 5

Bylo to fájn, zábavné, čtivé a tak. Za mě trošku pomalejší rozjezd, ale čím dál jsme byla, tím se mi kniha líbila více. Ke knížce už se asi nevrátím, což se o Off campus říct nedá (po 1. přečtení jsem si je pořídila domu), ale i tak to bylo vážně moc fajn a těším se na další díly. A cením o něco lepší obaly než u Off Campus ;D

Aaliyan
20.03.2018 4 z 5

Ale jo, proč ne :-) není to úplná vymývárna mozku :-D člověk se tam i zasměje, ale i zamyslí (i když to jen maličko :-) ) Kniha je čtivá, hrdinové jsou takoví přirození a až na pár kýčů jsem si čtení opravdu užila.

Market = )
19.03.2018 4 z 5

Za mě nejsem tak uchvácená jako z Off Campus a bohužel mi překáželo množství hovorový češtiny. Taky na mě byl Blake trochu moc živý a nejsem si úplně jistá, že to v týmech NHL chodí takhle. Budu ale doufat, že jo a hlavně se budu moc těšit na další díly. A jsem ráda, že ve vývoji vztahy nebyly žádný dramatický zlomy a líbily se mi i situace v nemocnici a tak. Boží :-).

ReziEngli
18.03.2018 4 z 5

Suprová kniha :) Rozhodně to není něco, z čeho byste si kecli na prdel, ale jako oddechovka super :) Hlavní hrdinka mi lezla na nervy tak neskutečně, že jsem měla chuť knihu odložit, ale vydržela jsem a nelituji :)

hellp
15.03.2018 5 z 5

V rámci žánru slabší průměr. Hlavní hrdinka mi k srdci nepřirostla a Blakeovi jsem jeho chování (myšlenky) vůbec nevěřila. Při čtení jsem měla pocit, že jsem tuhle knihu vlastně už četla v jiných podobných knihách.

hela777
14.03.2018 5 z 5

„Nesuď knihu podle obalu."
Krásná, vtipná a pohodová.
„Blake je prostě Hodnej kluk."

an91
13.03.2018 5 z 5

Příjemná a taky vtipná oddychovka. Namakaní hokejisti, romanťárna, jo super. U některých pasáží jsem se fakt smála, protože Blake je prostě Blake :-D. " Žíši", fakt dobrý, těším se na další díl.

kacenka_m
13.03.2018 5 z 5

Další pecka od Elle. Přečteno za dva dny. Miluju ty její série plný romantiky a erotiky. A další dvojice oblíbenců. Už se těším na další díl této série a jsem zvědavá jaké to bude.

krispa113
12.03.2018 5 z 5

Pěkná knížka, pobavila ,přečteno za jeden den

popelka595
12.03.2018 5 z 5

Jedna z mých nejoblíbenějších knížek od Elle Kennedy. Kombinace vtipu, sexu a hokeje prostě nemůže zklamat :)

ivca79
09.03.2018 4 z 5