Vysmátá veverka aneb Přízrak krásné modelky

Vysmátá veverka aneb Přízrak krásné modelky

Závěrečný díl úspěšné trilogie odstartované knihou Vysmátá koza aneb Přízrak krásné modelky, která obdržela Cenu Miloslava Švandrlíka pro nejlepší humoristickou knihu vydanou v roce 2015. Laura se s pomocí přátel z obou světů pozvolna vrací do života, ale zlo je velmi záludné a stále číhá na svoji příležitost. Smrtelné nebezpečí však nehrozí jenom Lauře, ale i její velké lásce Radimovi. Nikdo netuší, z které strany dopadne další úder....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/36_/360385/vysmata-veverka-aneb-prizrak-krasne-wpl-360385.jpg 4.510

Přízrak krásné modelky (3.)

Humor, Pro ženy, Literatura česká
Vydáno:, I+D Design

ŠtěpánkaH.

Dočítám (a velmi nerada) poslední stránky z trilogie vysmáté zvířeny. Vysmátá veverka mne chytla snad nejvíce. Dokáži si vychutnávat nuance, které všechny díly protkávají - zbožňuji např. songy profesorky Mrkvičkové, nebo nově prořízlá ústa slečny Mili :-) Zařazuji do přihrádky evergreenů.

Vlasta155

Zase jsem se nasmála. Příjemná knížka u které se nelze nudit.

knihovniceS

Nenáročné čtení, které mě pobavilo. Ke konci příběhu byl děj i místy napínavý. Dávám 4 hvězdy za nevšední nápad. Čtenáři, který má rád "fantasmagorii" doporučuji :)

kara

Po dlouhé době jsem se zase pořádně zasmála. Vysmátá veverka je velmi čtivá knížka s opravdu osobitým humorem. Na druhé straně se ale dost často za zdánlivou legrací skrývá mnohé životní moudro. Musím přiznat, že mi některé postavy z knížky budou moc chybět, protože jsem při čtení měla často pocit, že jsem mezi přáteli a prožívám jejich příběh s nimi.
Přimlouvám se za pokračování!

monushka

Prijemny zaver teto trilogie s povedenou hrbitovni partickou v hlavni roli. Tesim se, az si od teto spisovatelky prectu neco dalsiho.

milunka21
07.12.2017

Doslova třešnička na dortu. Až je mi líto že je konec. Hrdiny jsem si zamilovala. :-)

petrakočárová
18.11.2017

Pěkná kniha, dobře se čte. Oceňuju originální námět.

Bella1
15.11.2017

Veverka mě hodně bavila. Je to pohodové čtení, které dovede člověka rychle vcucnout do děje a vytáhnout z pochmurných nálad, když třeba zrovna ležíte s virózou jako já, a rozesmát ho. Líbí se mi autorčin smysl pro humor, který je možná pro některé suchary a mrzouty trochu moc "kách", ale pro lidi s fantazií přesně to pravé ořechové. Za mě super!