Výpověď

Výpověď https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/427681/bmid_vypoved-XO9-427681.jpg 4 1116 254

Pracovat pro hotelového magnáta Prestona Parkera není žádný med, a když Tara nastoupila jako jeho asistentka, nikdo nevěřil, že vydrží déle než dva měsíce, protože dvacet lidí před ní skončilo ještě mnohem dřív. Po dvou letech má však i ona arogantního tyrana plné zuby a usoudí, že je nejvyšší čas podat výpověď. Šéf jí však dopis vrátil se svým typickým sexy úšklebkem a poradil jí, aby si pořádně přečetla svoji pracovní smlouvu. Tara to udělala a teď si uvědomuje, že pokud nenafinguje vlastní smrt, neotráví Parkera nebo se jí nepodaří vyjednat změnu v té nemožné smlouvě, uvízla navždy s tím nejnafoukanějším a nejbezcitnějším šéfem v New Yorku. Jenže pak jí Parker jednou večer zavolá, protože se ocitne v nouzové situaci...... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Two Weeks Notice , 2018

Ivuska.09
31.05.2020 5 z 5

Za mě mnohem lepší než většina podobně zaměřených knih. Příběh měl spád, přestřelky hlavních hrdinů mě bavily, nečekaná komplikace v druhé polovině byla také dobrým oživením, na odreagování (pokud rádi čtete knihy tohoto žánru) určitě doporučuji.

ElikaS
31.05.2020 3 z 5

Většinu knihy jsem si připadala, jak když čtu Božského bastarda, příšlo mi to opravdu hodně podobné, což není úplně dobře, protože ani ten mě neuchvátil. Oceňuji nápad s Violet, který knížku trochu okořenil. Ten se mi líbil. Od autorky jsem neměla příliš vysoká očekávání, protože ani Turbulence mě úplně nenadchla. No a Výpověď taky nebyla žádá sláva.

JanaSustr
31.05.2020 5 z 5

Super kniha super příběh

EllD7
31.05.2020 1 z 5

Tuto knížku jsem si koupila na základě zdejšího hodnocení a kladných komentářů, když jsem hledala nějaké odpočinkové čtení. Už po prvních dvou kapitolách mi bylo jasné, že děj knížky bude stejně "kvalitní", jako její obálka. "Pán New Yorku", to jako vážně? Neuvěřitelně hloupý, naivní příběh a nevím, jestli to bylo špatným českým překladem, ale hodně mi vadil jednoduchý jazyk knihy. Jestli někomu přijde vzrušující slovo "frnda", které se v textu objevuje hned několikrát...

Dávám jednu hvězdu za mazanost hlavní hrdinky, při krádežích hotelových snídání :-)

MarKy95
31.05.2020 3 z 5

Po Turbulenci jsem si myslela, že to bude taky skvělá kniha, ale bohužel, přišla mi taková průměrná. Nejprve mi to docela připomínala Božského, a celkově mi to moc nesedlo. Čtivá je, ale měla jsem jiné očekávání.

Lucka.79
30.05.2020 5 z 5

Skvělá kniha, moc jsem se bavila

JanaDor
30.05.2020 4 z 5

Kniha byla neuvěřitelně čtivá. Přečetla jsem ji za jeden večer. Líbilo se mi, že je Tara nejen hezká, ale i vtipná. Sice trochu slepá, protože se neuvědomovala kolik věcí pro ni Parker dělá, a jak moc dobře ji za tu dobu zná. Ale skvěle se to doplňovalo a mělo to šmrnc. Erotika je až v druhé půlce a není to nijak přehnané. Na svůj žánr je to velmi povedená kniha.

Pozde
30.05.2020 5 z 5

Bezpečné a legální mírné afrodiziakum. Bezvadně jsem si u čtení odpočinula a vypnula.

Ivet1990
29.05.2020 4 z 5

Na tento díl jsem se hodně těšila a abych řekla pravdu, byl o něco slabší než předchozí kniha od autorky. Což neznamená, že jsem si tuto knihu neužila. Děj se dobře a rychle čte, díky čemuž jsem měla knihy za pár hodin přečtenou.

teepe
29.05.2020 5 z 5

Bylo to super, za jedno odpoledne jsem zhltla, turbulence byla teda trošičku lepší, tady mi trošičku vadilo skákání v čase ale skvěla oddechovka :)

Pocmaranyfix
29.05.2020 5 z 5

Směle se pusťte do čtení a nebudete litovat. Pro mě to byl docela oddych od všemožných hororů a thrillerů, které mám také ráda.

barbora2863
29.05.2020 4 z 5

3,5/5

Moja prvá kniha od autorky, aj keď na Turbulenciu sa chystám už dlhšie, mala som však chuť na niečo nenáročné, tak som siahla práve po tejto knihe.
Tara bola skvelá, milovala som jej podrezaný jazyk, keď si nedávala pozor na reči aj pred vlastným šéfom, čo ju privádzalo do rôznych situácií. Páčila sa mi jej schopnosť "prežiť" v NY za každú cenu, a mala úprimne môj obdiv, že to vydržala vo firme Prestona Parkera tak dlho, naozaj!
Preston, hm... zvláštny. Ja by som ho nazvala doslova zvláštny de*il a presne takýchto ľudí neznášam. Povýšenecký a arogantný blb, čo má všetko, ale stále mu je málo, a čo si o ostatných ľuďoch nemyslí nič pekné. Proste, nechápem, ako sa Tare mohol páčiť. A ako ho tak dlho mohla znášať ako šéfa, a aj človeka vo svojej blízkosti...

Nechápala som na knihe mnoho vecí, pri ktorých som si povedala, že to by sa v skutočnosti isto nestalo, ale boli krásne vyvážené momentami, kedy som sa chichotala a nadržiavala Tare. Miestami naozaj úžasné, zábavné, miestami pritiahnuté za vlasy, ale kniha účel splnila - oddýchla som si pri nej, vypla. Ak hľadáte presne také čítanie, určite po nej siahnite :)

Aja39
29.05.2020 5 z 5

Příběh je zábavný a plný škadlení mezi oběma určitě jsem se nenudila za mě pěkná kniha.

keiko33
28.05.2020 4 z 5

Tak az do chvile, ked sa dali dokopy to bola pecka. To dotahovavenie medzi nimi bolo plne energie, pribeh som doslova hltala. Parker bol taky bozsky bastard, ale Tara si to nedala. Bola drza a sarkasticka. To ze Parker, mal tak dlho celibat, bolo malo uveritelne, aj ked bol pracovne vytazeny. Od chvile ked sa dali dokopy,to iskrenie sa niekde vytratilo, bolo to take odflaknute. Aj ten koniec, cakala som nejake wau, nejaky velky cin a ze mu to Tara da viac vyzrat. Proste to nebolo ono. Autorkine priznanie na konci bola taka perlicka na zaver.

mochomurka78
28.05.2020 5 z 5

Oddechovka, přečtená za dva dny, možná až moc "pohádka" -ale hezky čtivá a určitě se pustím i do dalších knih od této autorky

TerezaMondeková
27.05.2020 5 z 5

Z knihy jsem nadšená. Skoro celou knihu jsem se smála. Za jakých okolností se hlavní hrdinové seznámili, co všechno vyváděla hlavní hrdinka jenom proto, aby dostala padáka, jak se se svým šéfem hádala, jak mu odsekávala, jak ho ignorovala...
Příběh je skvěle napsaný, vtipný, čtivý, oddychový. V knize je láska, nenávist, překvapení, zvrat, krásný konec. Ale epilog mohl být lepší, trošku mě zklamal. Dokonce během knihy i několikrát slzy ukáply a to hlavně od té části, co se tam objevila Violet. Ale zase mě dostalo přiznání autorky na úplném konci. A jako bonus celé knihy beru to, že se celý příběh vypráví z pohledu Tary i Prestona.
Tara byla božská. Drzá, upřímná, inteligentní, odvážná. Nenechala si nic líbit. Myslím, že se s Prestonem dokonale doplňovali a tvořili dokonalý pár. A Violet byla skvělá. Byla tak roztomilá, že pokaždé, když se v knize objevila, tak jsem se úsměvu neubránila.
Preston ze začátku opravdu působil jako namyšlený, nafoukaný, zlý, bezcitný bastard, který žije jenom sám pro sebe. Ale pak se pomalu začal otevírat a to hlavně, když se v jeho životě objevila Violet. Když si Prestona porovnám na začátku a na konci knihy, tak tam změna je.

Jarysra
27.05.2020 5 z 5

Můžu jen doporučit. Skvěle se to čte.

Š.Ala
26.05.2020 5 z 5

Musím dát 5 hvězd. Nejenže byl příběh velice čtivý, ale také jsem dost bavila. Dvojici jsem si zamilovala.
Určitě bych si ráda přečetla více příběhu od této autorky.

Majuš333
26.05.2020 5 z 5

Opäť moja obľúbená dvojica hlavných postáv: Preston bol arogantný blbec a Tara bola sympatická žena s drzými ústami a veľkou gurážou :) Túto knihu zaraďujem medzi svoje obľúbené knihy a dúfam, že sa čoskoro dočkáme ďalšej knihy od Whitney G.

Denisar92
26.05.2020 5 z 5

Hezký příběh, člověk se nenudil, super dialogy, akorát občas některé věci až moc mimo realitu, přesto mě to bavilo až do konce :)

sex erotika

Whitney G. (p)