Výlet za všechny peníze

Výlet za všechny peníze https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/478838/bmid_vylet-za-vsechny-penize-ZL8-478838.png 4 436 77

Malý poseroutka už podeváté! Co takhle rodinný výlet plný překvapení? Rodinný výlet, to by měla být veliká legrace… pokud samozřejmě nejste Heffleyovi. Cesta začala slibně, ale pak přišlo hned několik špatných odboček. Záchody na benzínce, vyšinutí racci, pomačkaný nárazník a prase na útěku – nic z toho úplně nesplňuje Gregovu představu o pěkně stráveném čase. Ale i ten sebehorší výlet se může proměnit v dobrodružství – a na tohle Heffleyovi fakt jen tak nezapomenou. Nenechte si ujít už deváté dobrodružství malého poseroutky!... celý text

Literatura světová Pro děti a mládež Příběhy
Vydáno: , CooBoo

The Long Haul , 2014

s1ombrehimawari
16.08.2020 4 z 5

Už to byla zase ta veselá Gregovina. Akurát ty obrázky jsou pěkně unylé a repetitivní. Ale sranda byla tu zas ju. Amerika je temné a strašidelné místo, brrrekeke.

Knihomolka506
26.06.2020 5 z 5

Forma: audio. Další zajímavé (prázdninové) dobrodružství jedné americké rodiny. Malý Greg si píše deník s humorem o to, jaké to je jet jako rodina na prázdniny. Jak to dopadne a co všechno v autě během cesty stane? Tohle nebudou jenom tak obyčejné prázdniny, ale jízda na horské dráze!

StarPopcorn
29.05.2020 5 z 5

Katastrofický výlet rodiny Heffleyů je jeden z nejsmolnějších dílů vůbec

0239
18.02.2020 4 z 5

Zábavná kniha pro děti

daniel2010
28.01.2020 5 z 5

Nejlepší kniha na světě.

Lachtaan
16.01.2020 5 z 5

Pravděpodobně nejslabší Gregova zpověď, ale v porovnání s hrůzným filmovým zpracováním se stále jednalo o příjemné “počteníčko”. Celé trochu pochybné dobrodružství zachraňovala animace, bez níž by hlavně právě rodinný výlet Heffleyů nestál skoro za nic.

Ivka14
02.12.2019 4 z 5

Kdo chce začít číst v angličtině doporučuji začít tímhle. Já začala tímhle a určitě se moje angličtina zlepšuje. Oddechové a vtipné čtení s lehkou angličtinou.

AliDur
05.08.2019

Je to super knížka. Přečetla jsem ji za tři dny. Je tam spousta obrázků takže se čte hodně rychle : )

mysik612
22.06.2019 2 z 5

Nic ve zlém, ale tenhle díl už byl moc. Dobře, v ostatních dílech bylo těch trapasů tak akorát, ale aby vystoupili z auta a hned se něco stalo, to už je až příliš nenormální.

Toms16
24.02.2019 3 z 5

Kniha byla dobrá a vtipná

Didi15
15.01.2019 5 z 5

Synovi se to líbilo a řekl mi, že si to mám přečíst také a tak jsem si to přečetla a dost jsem se zasmála. Vtipné, chápu, proč se to dětem tak líbí :)

heliiinka
06.01.2019 4 z 5

Groteska, absurdní a na zasmání. Jako vždy zábava na odpoledne a za pár dní už nevíte, o čem to bylo.

Antonella
27.12.2018 5 z 5

Tomu říkám pořádná smůla!
Ale jinak skvělý díl.

Netopyr07
17.12.2018 5 z 5

Chachacha... tak tento díl mě vážně bavil. Sice ke konci už toho bylo moc, ale to bylo jen asi 20 stránek. Zasmála jsem se i nahlas. Možná mám období, kdy mi stačí málo cha cha cha...

Xylitka
24.11.2018 5 z 5

Tento díl byl pode mě nejvtipněší. Hodně je to založena na zákonu schválnosti a to se mi hodně líbilo, protože v existenci zákonu schválnosti věřím.

sola_lupa
31.08.2018 5 z 5

V tomto díle platilo staré známé - co se může pokazit, to se i pokazí. Podle mě se jedná o jeden z nejlepších dílů Poseroutky.

TimeLord
26.08.2018 5 z 5

Najlepší diel zo série! Dosť som sa nasmial

KattyAnnyCte
29.06.2018 5 z 5

Čtu poseroutky od začátku série a tenhle díl byl zatím nejlepší co jsem kdy četla. Prostě super kniha! Přečíst!

Kačkaknihomol
28.01.2018 3 z 5

Ano, ano jsem šílenec, který čte braky, který se mu nelíbí, ale byl to dárek od babičky! A tohle bych prostě a jednoduše svý milovaný babičce nemohla udělat, když mě to přečtení stojí jen hodinku času! A řeknu vám jedno, tohle vážně nebylo tak hrozný. Jasně pořád je tu ten primitivní humor, nad kterým jsem se několikrát i zasmála, (aneb stává se ze mě drbající se opice) ale co autorovi musím přičíst k dobru je to, že se konečně držel tématu. Ano, náš milovaný Jeff Kinney, který dělá ty pitomý "zpátky do minulosti" se konečně držel tématu. A já se jednou u poseroutky konečně zasmála (přestože si po dvou dnech nepamatuju polovinu děje, ale pšššt). Nebo jsem až nějak odporně sluníčková, jo asi tím to bude.

Péťa.Š
20.12.2017 5 z 5