Výkupné z Vysočiny

Aimil Mengueová a její bratr jsou zajati nepřátelským klanem a obávají se o život. Vůdce klanu, proslavený válečník Parlan MacGuin, však propadne kouzlu krásné zajatkyně a chce ji za každou cenu získat jako milenku. Požaduje za ni vysoké výkupné, aby její návrat k rodině zkomplikoval a co možná nejvíc oddálil. Aimil je připravena ho nenávidět za to, že musela strávit prvních pár dní v podzemním žaláři, ale čím víc ho poznává, tím víc zjišťuje, že je čestný a poctivý. Navíc ji silně přitahuje. Aimil je sice zasnoubena s jiným mužem, ale snoubence nemiluje. Ona i Parlan začínají propadat citu, který ještě nedovedou pojmenovat a který je postupně ovládá....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/33_/333085/vykupne-z-vysociny-sfp-333085.jpg 4.331

Highland Captive (1990)

Vydáno:, Oldag

LilianaFalcon

První část knížky super. Škoda, že to tak autorka protahovala s Rorym. Od té části po svatbě se to už dost táhlo.

ADAMILA
07.06.2017

Příběhy z Vysočiny si jsou vzájemně dosti podobné, u některých jsem se i nudila ,"Výkupné " patří k tomu lepšímu průměru. Typické oddechové čtení na dovolenou, nebo na deštivé dny.

havrmoni
21.05.2017

Já nemůžu jinak než za 5* . Já ty její příběhy miluju.

biki
25.04.2017

Standartní příjemný romantický příběh, na který jsme od této autorky zvyklé. I když už nějak moc nepřekvapí (ostatně co pořád nového vymýšlet, zvlášť při počtu titulů, které už má H.H. na kontě), pořád je to milé odpočinkové čtení.

modranka
25.04.2017

Príbeh nebol ničím originálny, ale čítal sa dobre. Autorka si v ňom nechala základ na pokračovanie, ale jej webová stránka neprezrádza, či v sérii Mac Guin pokračovala, alebo či spracovala príbehy Aimilininých sestier. Čo však je u tejto autorky originálne sú mená hlavných hrdinov.
Zarazila ma scéna so šľahačkou a ovocím (nakoniec--prečítajte si). Do príbehu zo škótskej Vysočiny to akosi nesedelo. Nie v oblasti, kde jedlo bývalo "svätým grálom".

Poznámka: Treba pripomenúť, že originál názov románu je: Elfking's Lady. Highland Captive je alternatívny názov - vydavateľ použil práve tento.

ptavichripkaa
03.04.2017

Dalsi hezka kniha od H.H. Mam rada pribehy z Vysociny.