Všude manžel o dvou kůrkách

Všude manžel o dvou kůrkách https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/35083/vsude-manzel-o-dvou-kurkach-35083.jpg 3 77 31

No co, snad se zase tolik nestalo... brání se Michal výčitkám své ženy Isabely. Má na mysli, že nakazit manželku nemocí, o které se ve slušné společnosti nemluví, není důvod k rozvodu. Isabelu jeho postoj rozzuří a rozhodne se, že se pomstí. Chce dát manželovi ochutnat jeho vlastní medicínu a začne si domů vodit jednoho milence za druhým. Její metoda je úspěšná a navíc docela zábavná. Isabela zjišťuje, že "sbalit chlapa" je maličkost, když od něj neočekáváte nic jiného než trochu sexu. Jenomže... co dál? Co když Isabela potká muže, do něhož se zamiluje...? A bude to skutečně ten pravý...?... celý text

Maat
10.03.2015 1 z 5

Kniha mě nijak nezaujala, situace v knize mi přišly přemrštěné. Ani styl autorky mi neseděl.

Rosie1
18.02.2015 3 z 5

Pri knihe som sa dosť nasmiala....Krásne poukazuje na to, čoho je ženská schopná, keď ju manžel podvedie a ona to zistí ;-) A potom rieši, či to, čo robí, je správne.... jediné, čo ma sklamalo, bol koniec....taký neurčitý, nijaký....preto 3 hviezdičky....

Helena Lacková
30.01.2015 3 z 5

Isabelu nezasáhla tolik nevěra jejího muže. Více ji mrzel promarněný čas, který věnovala věrnosti svému muži a snažila se ukousnot z odepřeného chleba největší krajíc. Celé jejísebevědomí je ukryto ve vlasech

Leniiis
25.11.2014 3 z 5

Normální obyčejná knížka, jakých je na trhu mraky. Nenaschla, nezklamala.

modranka
14.07.2014 3 z 5

Na rozdiel od ostatných komentárov ja som sa celkom dobre pobavila, aj keď správanie hlavnej hrdinky neschvaľujem. Ale!!! Povedzme si dámy úprimne, nedeje sa niečo podobné v dnešnej spoločnosti? Myslím si, že áno. Ženy striedajú mužov ako keby boli utrhnuté z reťaze. A chlapi to využívajú. Boli by hlúpi keby nie... viete ako sa vraví : Ak suka nedá, pes nezoberie.

Nakoniec mi však bolo manžela ľúto... raz si vrzol bokom a doplatil na to! Až takú krutú pomstu by som asi nevymyslela.

Text sa mi však čítal dobre, zasmiala som sa, prinútil ma zamyslieť sa nad spoločnosťou. Aj ja za logiku sťahujem hneď 2 hviezdičky, lebo je fakt, že pohlavná choroba nie je vyliečená za pár dní. Autorka to trochu nedomyslela.

orinka3
20.05.2014 odpad!

pro Herotabe53 - no, ale asi se shodneme v názoru, že hrdinka by měla být aspoň sympatická. Tohle je předpisová a navíc maloměšťácká krááva nebeskááááá:).

herotabe53
19.05.2014 2 z 5

Nějak přesně nevím, jakým směrem chtěla autorka ten příběh směrovat. Nevěru bytostně nesnáším a tak mi i vadí o tom číst..ale tak to je věc každého. Narovinu říkám, kdo si chce přečíst něco s deep myšlenkou, tak ať si přečte něco jiného.

orinka3
15.05.2014 odpad!

Typický literární brak. Autorka má chatrnou, steroeotypní slovní zásobu (proč např. používá slovo obkličovat, které v kontextu nedává smysl?) a pokulhává i v logice. Jinak by asi těžko poslala hlavní hrdinku knihy s čerstvě rozléčenou kapavkou a antibiotiky na týdenní dovolenou... Postavy jsou ploché, dialogy hloupé, zasazeno do prostředí, kde se problémy řeší výlety do drahého zahraničí. Jádro příběhu je v tom, že kvůli jednomu úletu manžela, který se mu pravda zdravotně vymstil, "citově raněná" Isabela leze otrle do z postele do postele naprosto bez skrupulí, riskantně, a ještě si snad myslí, jak to manželovi nandává. Člověk by spíš řekl, že po takovém zdravotním maléru bude opatrnější. Navíc je to děsná Milka, ztělesnění maloměšťáctví, kdy rozhoduje plná peněženka a nejdražší model oblečení nebo nalíčení.....Paní spisovatelka by udělala lépe, kdyby šla namísto psaní zbytečných knih na zdravotní procházku anebo luštila sudoku, aby mozek lépe procvičila. Protože její líčení, jak dnes žijí mladice, se diametrálně liší od toho, co ve skutečnosti je. Nemá to prožité, ale načtené z bulváru a jednoduchých barevných časopisů.

Marie F.
19.02.2014 1 z 5

Ta paní neumí psát, sorry

buturenka
24.01.2013 3 z 5

hmmm, dá se, ale taková knížka na vypnutí mozku

HankaJ
29.06.2012 4 z 5

prázdninová oddechovka, nechá se číst