Všichni jsme děti vody

Voda je životně důležitá pro všechny formy života, a jak ukazuje tato podnětná kniha, ovlivňuje lidské chování mnoha překvapivými způsoby. Kniha popisuje fenomén plavajících dětí, to, jak je voda důležitá před porodem, během něho i po něm, její léčivou moc ve všech stádiích života a roli ve vývoji lidského rodu. Text i úžasné barevné fotografie nám pomáhají pochopit: - fenomén plavajících kojenců; - kouzlo porodů ve vodě; - vazby mezi vodou, láskou a duševním zdravím; - životodárný a radostný vztah mezi lidmi a delfíny; - roli vody v rozvoji lidstva; - speciální fotografické techniky a informace o umělecko-technických fotografických pomůckách, které byly použity při tvorbě této knihy....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/30_/308738/vsichni-jsme-deti-vody-jW2-308738.png 4.84
Pro ženy
Vydáno · Adonai

We are all water babies · 1994

Kniha Všichni jsme děti vody

Anna 13

Moje první kniha od Odenta. Bohužel jediná, která od tohoto autora je v naší městské knihovně. To, že jeho nejslavnější knihu Znovuzrozený porod neseženu ve své knihovně, považuji trochu za skandální... Je to průkopnická kniha na poli odborné literatury v žánru porodnictví... A každá žena by se k ní měla dostat...
Ale to jsem trochu odbočila.

Tato kniha je naprosto úchvatná, protože spojuje vědu s uměním.
Přenádherné fotografie talentované fotografky mi vzaly dech a už jen díky nim toužím mít knihu doma.
A Odent nám přináší osvědčená fakta, výsledky studií a rozumově přichází na souvislosti, které dělají našim odborníkům problémy a tím nám přináší jen dezinformace a strach.
Děkuji panu Odentovi z celého srdce za to, jaké "objevy" za své působení v porodnictví přinesl. Že celý život bránil ženy, uctíval je a navracel jim porod do jejich rukou.

Jediný muž, kterého jako porodníka uctívám a kterým se inspiruji. DĚKUJI!

martep
01.10.2016

Úžasná kniha od věhlasného francouzského porodníka Michela Odenta, průkopníka přirozeného porodu a autora knihy Znovuzrozený porod.