Všichni jsme děti vody

Voda je životně důležitá pro všechny formy života, a jak ukazuje tato podnětná kniha, ovlivňuje lidské chování mnoha překvapivými způsoby. Kniha popisuje fenomén plavajících dětí, to, jak je voda důležitá před porodem, během něho i po něm, její léčivou moc ve všech stádiích života a roli ve vývoji lidského rodu. Text i úžasné barevné fotografie nám pomáhají pochopit: - fenomén plavajících kojenců; - kouzlo porodů ve vodě; - vazby mezi vodou, láskou a duševním zdravím; - životodárný a radostný vztah mezi lidmi a delfíny; - roli vody v rozvoji lidstva; - speciální fotografické techniky a informace o umělecko-technických fotografických pomůckách, které byly použity při tvorbě této knihy....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/30_/308738/vsichni-jsme-deti-vody-jW2-308738.png 4.65
Pro ženy
Vydáno, Adonai

We are all water babies, 1994

Kniha Všichni jsme děti vody

Anna 13
22.02.2019

Moje první kniha od Odenta. Bohužel jediná, která od tohoto autora je v naší městské knihovně. To, že jeho nejslavnější knihu Znovuzrozený porod neseženu ve své knihovně, považuji trochu za skandální... Je to průkopnická kniha na poli odborné literatury v žánru porodnictví... A každá žena by se k ní měla dostat...
Ale to jsem trochu odbočila.

Tato kniha je naprosto úchvatná, protože spojuje vědu s uměním.
Přenádherné fotografie talentované fotografky mi vzaly dech a už jen díky nim toužím mít knihu doma.
A Odent nám přináší osvědčená fakta, výsledky studií a rozumově přichází na souvislosti, které dělají našim odborníkům problémy a tím nám přináší jen dezinformace a strach.
Děkuji panu Odentovi z celého srdce za to, jaké "objevy" za své působení v porodnictví přinesl. Že celý život bránil ženy, uctíval je a navracel jim porod do jejich rukou.

Jediný muž, kterého jako porodníka uctívám a kterým se inspiruji. DĚKUJI!

martep
01.10.2016

Úžasná kniha od věhlasného francouzského porodníka Michela Odenta, průkopníka přirozeného porodu a autora knihy Znovuzrozený porod.