Přirozené funkce orgasmů při milování, porodu a kojení

Přirozené funkce orgasmů při milování, porodu a kojení https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/161610/bmid_prirozene-funkce-orgasmu-pri-milova-u5D-161610.jpg 4 20 4

Tato kniha o mužských a ženských orgasmech přesvědčí kohokoliv, že lidskost se ocitá před nezbytnou, zásadní změnou. Díky vyspělým metodám asistovaného početí a císařských řezů, díky pokrokům anesteziologie a farmakologie a díky potravinářskému průmyslu, mohou dnes ženy dítě počít, porodit a také své novorozeně krmit, aniž by se musely spoléhat na vyplavení „hormonálního koktejlu lásky“. Lidská inteligence a vynalézavost udělala z hormonů lásky cosi nadbytečného. Zkusme se podívat do budoucnosti a zamysleme se nad naší civilizací v širším kontextu. V sázce je budoucnost lidstva.... celý text

Vydáno: , Maitrea

The Function of The Orgasm , 2009

Martina1725
15.09.2022 5 z 5

Vědecká publikace o souvislosti hormonů, orgasmů, sexu, porodu, kojení a kultury. Doporučuji každé ženě, kterou čeká porod.

Gweny
13.03.2019 5 z 5

Knihu jsem si zakoupila po tom, co jsem byla účastnicí besedy s Michelem Odentem, která mě naprosto uchvátila. Knihu jsem pak přečetla za pár dnů, protože jsem do toho tématu byla úplně ponořená. Nikdy bych si nemyslela, že je možné popsat a především prožít milování, porod i vše ostatní tak, jak o tom Odent píše. Ve svém oboru je v dnešní době velkým průkopníkem. Zbývá už jen věřit, že jeho myšlenky se brzy dotknou i širší populace - a především té medicínsky založené.

Díky téhle knize nyní vím, že až jednou přijde můj čas - a tím myslím porod i vše, co s ním souvisí, jak ho chci přožít.

Margaretta
13.03.2019 5 z 5

Tato kniha dost změnila můj náhled na porod a orgasmické stavy obecně. Její obsah je pro dnešní svět dost kontroverzní, ale při menším zamyšlení naprosto logický. Myslím, že by tato kniha měla být povinnou "učebnicí" pro všechny porodníky, porodní asistentky, duly i nastávající rodiče - oba.

ona_vi
05.05.2014 4 z 5

Dost dobře popsáno, jak nám "civilizace" zpotvořila život :-) Já si kus toho, co autor popisuje parádně užila v raném mateřství, užívám v nemateřství, jen orgasmický porod se díky zásahům zdravotnictví jaksi nekonal a už v tomto těle konat nebude :-)

porod orgasmus

Michel Odent
francouzská, 1930
1995  94%Znovuzrozený porod
2014  94%Porod a budoucnost Homo sapiens
2013  89%Přirozené funkce orgasmů při milování, porodu a kojení
2001  87%Láska jako věda
2003  80%Matka Země

Kniha Přirozené funkce orgasmů při milování, porodu a kojení je v