Všem klukům, které jsem milovala

Všem klukům, které jsem milovala https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/248725/bmid_vsem-klukum-ktere-jsem-milovala-248725.jpg 4 1720 401

Milostné dopisy mají mnoho podob. Lara Jean nikdy žádný nedostala, ale pár už jich napsala – na rozloučenou. Lara žádnému klukovi nedala najevo, že se do něj zamilovala. Místo toho mu napsala dopis o tom, jak se cítí, pečlivě ho zapečetila a schovala do krabice pod svou postelí. Ale jednoho dne dopisy z krabice zmizí a Lara zjistí, že je někdo rozeslal. A najednou musí čelit všem svým pocitům, které před světem – a hlavně přímo před adresáty – pečlivě ukrývala! A jak se postupně vyrovnává s minulostí, zjišťuje, že něco dobrého to rozeslání dopisů přece jen přineslo.... celý text

Literatura světová Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , CooBoo

To All the Boys I've Loved Before , 2014

Lucinka007
11.07.2017 4 z 5

Super letní knížka plná krásných okamžiků. Moc se mi líbil děj. Na začátku jsem doufala v jiný konec, ale postupem knihy jsem čím dál víc chtěla, aby to nakonec dopadlo úplně jinak. Doporučuji si knížku přečíst. Líbí se mi postava Lary Jean, je doopravdy svá. Musím uznat, že sem tam mi u čtení i ukápla slzička. :)

HankaL
11.07.2017 5 z 5

Knížka, u které vám stránky jen mizí pod rukama, když ji čtete, ani nevíte kam. Bylo to oddechové čtení, nemám co bych vytkla, jen, že mě pořád a pořádně vytáčela Margot. Knížku mohu jen doporučit :).

Veronika.B
10.07.2017 4 z 5

Knížka, která mě inspirovala, abych měla lepší vztah se sestrou, objevila kouzlo psaní dopisů a začala péct dorty. Opravdu super oddechovka na léto. Trochu mě mrzí, že začátek byl trochu slabší, ale pak už se to rozjelo. Zajímalo mě, jak to s těma dvěma dopadne a nemohla jsem se odtrhnout. Někdy jsem vůbec nechápala Laru Jean a její rozhodnutí, ale to se mi stává i u ostatních příběhů :D Za mě vážně dobrá kniha, když chcete jen tak vypnout a rozplývat se nad sladkou romanťárnou.

tuyen
10.07.2017

Z knížky jsem úplně nadšená :) . Moc mě bavila a těším se až si přečtu další díl!!!

1Světluška2
09.07.2017 3 z 5

Oddechovka na léto. Lara Jean mi byla sympatická, ale trochu mi vadilo, že ji autorka dala dvě jména. Kniha se mi celkem líbila a rozhodne si přečtu druhy díl. Trochu mě, ale štvala Margot, s tim nic, ale nenadělám.

Ewilka
08.07.2017 5 z 5

Krásné romantické čtení na léto jako stvořené. Nemůžu se dočkat, až si přečtu další díl.

Jakahol
08.07.2017 4 z 5

Naplnila přesně má očekávání. Je to roztomilé, romantické a občas trochu dramatické. Lara Jean mi je moc sympatická a rozhodně se těším na další knihu s ní.

Radííí
26.06.2017 3 z 5

Milá a vtipná knížka... :)

Queenie
09.06.2017 1 z 5

Jako oddechovka dobrý, ale jinak... Kitty byla neskutečný spratek, já bych ji být Larou prostě zabila. Tak arogantní postavu jsem dlouho neviděla, ještě ke všemu když to bylo maskované do cukrkandlově sladké sesterské lásky a autorka s největší pravděpodobností chtěla, aby si toho malého satana čtenáři oblíbili.
Další aspekt, kromě toho, že je hlavní hrdinka ukázkovým příkladem Mary Sue, je to její debilní jméno. Znala jsem několik lidí, co měli dvě jména, ale ani jednomu se dvěma jmény prostě neříkalo. Jenom Lara Jean prostě musela být v každé situaci Lara Jean a nikdo jí jinak neřekl.
O překladu radši ani nemluvím. Našla jsem tam dost chyb, nejen v čárkách, ale třeba i ve slově, jako je "výjimka", což je podle mě dost tristní. Taky pár odstavců, které měly být od předchozích oddělené, navazovalo, což působilo zmatečně (ale měla jsem elektronickou kopii, tak to bylo možná i tím, nevím, jak je to v tištěné formě).
No, na zabití času o zkouškovém se to dalo, prostě jsem vypnula mozek a poslouchala slaďoučké plky o tom, jak je naše Lara Jean úžasná sestra, ale nikam nechodí, ale jinak je prostě úžasná ve všem, vše jí jde, pro všechny je vlastně ohromně zajímavá a všichni ji zbožňují, přestože se sama popisuje jako nudná a nezajímavá. Klasika. Kdyby se jmenovala Mary Sue, ani by mi nevadilo, že jí ostatní říkají dvěma jmény.
Ale dobře, jsem zlá, ale je to jenom moje vina. Nemám ve dvaceti číst romány pro dvanáctileté holky, no.

Maja256
04.06.2017 5 z 5

Trošku jsem doufala ze skončí s někým jinými, ale i tak se mi obě knihy moc líbily a nemůžu se dočkat na 3 dil! :)

notsohappyanny
02.06.2017 5 z 5

Haha, myslim že jsem z těch dvou knížek získala spoustu typů na pečení! :D

pichova.veru
01.06.2017 5 z 5

Perfektní kniha a skvělá oddechovka. Dobře se četla a moc mě bavila :)Těším se až si přečtu druhý díl :)

Monyčí
26.04.2017 4 z 5

Ideální oddechovka na letní nebo zimní večery. Není to nic extra propracovaného, ale je to zkrátka milé, rychlé, roztomilé čtení. Zklamal mě trochu konec, celá kniha super, ale konec mi přišel nedotažený, tak doufám, že v dalších dílech to bude lepší. Také jsem čekala, že odeslání dopisů, co se tváří jako hlavní téma, nakonec tak úplně hlavní téma nebylo. Spíš to celé bylo o vztahy mezi Larou Jean a Peterem, což ale také nebylo vůbec špatné, protože buďme upřímní, Peter je boží.

Arwen329
24.04.2017 5 z 5

Pěkná kniha, dobře jsem se u toho zasmala.

jluky
15.04.2017 1 z 5

Zdieľam úplne názor so Sabin a Eleanor-kou..... , ale na druhej strane, veď je to v kategórii pre deti a mládež/dívčí romány/. Takže, čo som mohla iné očakávať?.....bolo to síce taaak naivné/z môjho pohľadu, samozrejme/, ale prečítať sa to dalo....

Dorazilka
06.04.2017 5 z 5

Je to úžasná knížka, děj krásně ubíhá, v knize jsou nečekané zvraty! Prostě super, moc se těším na další díl, doufám, že skončí s Peterem ;)

Rose18
06.04.2017 3 z 5

Je to strašně naivní a potrhlé, ale i báječně oddechové a celkově pohodové. A víte co? Já snad jdu rovnou začít číst další díl! :D

JindřiškaP.
29.03.2017 4 z 5

Úžasná kniha. Mrzelo mne sice, že hlavní hrdinka neměla mámu, ale to už se stává...

kyticka152
26.03.2017 4 z 5

Knížka mě mile překvapila. Čekala jsem klasickou odrhovačku, ale tak to nebylo. Příběh byl hezky napsaný. Jsem mile potěšena a ráda si přečtu druhý díl. Doporučuji k přečtení.

PinkAlicorn
23.03.2017 5 z 5

Pro lidi, kteří hledají za každou cenu nějakou literaturu plnou složitých hlubokých myšlenek, tahle kniha není, ale mě se líbila. Je taková oddechová, zamilovaná, srdce vám u ní zpívá a je vám příjemně. Doporučuju každé holce, která sní o lásce ;)

dopisy zfilmováno rodina první láska pro dívky pomsta škola pro dospívající mládež (young adult)

Jenny Han
americká, 1980
2015  83%Všem klukům, které jsem milovala
2016  82%P.S. Stále Tě miluju
2012  76%Léto, kdy jsem zkrásněla
2017  80%Navždy s láskou, Lara Jean
2017  76%Oko za oko

Kniha Všem klukům, které jsem milovala je v

Přečtených2 507x