Všem klukům, které jsem milovala

Všem klukům, které jsem milovala https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/248725/bmid_vsem-klukum-ktere-jsem-milovala-248725.jpg 4 1720 401

Milostné dopisy mají mnoho podob. Lara Jean nikdy žádný nedostala, ale pár už jich napsala – na rozloučenou. Lara žádnému klukovi nedala najevo, že se do něj zamilovala. Místo toho mu napsala dopis o tom, jak se cítí, pečlivě ho zapečetila a schovala do krabice pod svou postelí. Ale jednoho dne dopisy z krabice zmizí a Lara zjistí, že je někdo rozeslal. A najednou musí čelit všem svým pocitům, které před světem – a hlavně přímo před adresáty – pečlivě ukrývala! A jak se postupně vyrovnává s minulostí, zjišťuje, že něco dobrého to rozeslání dopisů přece jen přineslo.... celý text

Literatura světová Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , CooBoo

To All the Boys I've Loved Before , 2014

blonde_elis
31.10.2017 4 z 5

Ve všem tom podzimním shonu jsem vyloženě prahla po nějaké oddechovce - knížce, která by mě dokázala potěšit, příjemně naladit, nic složitého. A tohle byla pro takový účel naprosto ideální volba. Příběh se četl sám a byl příjemně odpočinkový :-).

"Láska je děsivá. Mění se a někdy prostě zmizí. Je to risk. Ale já už se nechci bát."

l0st-g1rl
28.10.2017 4 z 5

Když jsem začala knihu číst, moc jsem od ní neočekávala. Považovala jsem ji jen za jednu z dalších sladkých teen knížek. Což asi v podstatě i je. Ale i tak jsem se do ní zamilovala.
Příběh byl jednoduchý, děj rychle ubíhal a velmi dobře se četl. Postavy mi byly také sympatické. Laru Jean jsem si oblíbila téměř okamžitě. Jsem ochotna ji odpustit i tu naivitu v některých situacích. Protože ve vší upřímnosti... I já jsem bývám dost často naivní. V průběhu čtení, jsem si začala sama uvědomovat, že pomalu a jistě propadám Peteru Kavinskému. (Kdy už se jen přestanu zamilovávat do fiktivních postav?)
Je fakt, že celý děj byl poměrně předvídatelný. Alespoň já jsem od začátku čekala, že to skončí takhle. Ale byla jsem rozhodnutá číst dál, kdyby náhodou to třeba přece jen neskončilo podle mého očekávání. Nakonec jsem se však žádného překvapení nedočkala, ale i tak jsem spokojená. Rozhodně se plánuji v nejbližší době pustit i do dalšího dílu!
Kniha je příjemnou oddechovkou, takové milé počtení. Ale určitě ji doporučuji spíš těm, kterým nevadí romantika.

SimonaPrihodov
27.10.2017 5 z 5

Pro mě, jakožto jsem před tímto četla Illuminae, to byla velká oddychovka. Četla se velmi rychle - krátké kapitoly zbožňuji. Petera jsem si moc neoblíbila, ale nevadí. Doufám že filmové zpracování nezkazí a těším se až budu číst druhý díl!

Schu
27.10.2017 5 z 5

Můžu jenom doporučit. Všechny tři díly byly skvělé. Ze začátku mě knížka nebavila, ale pak mě ohromně chytla. Úžasný příběh. :)

vodopad152
17.10.2017 4 z 5

Tato kniha je super oddechovka. Moc pěkně se mi četla, ale občas mě štvaly až moc krátké kapitoly. Ale naprosto mě dostaly některé hluboké myšlenky spisovatelky. Rozhodně nebudete litovat, když si to přečtete.

SknihouVrukách
10.10.2017 5 z 5

Kniha sa mi páčila. V pribehu sa nenachádza veľa akcie, ale aj tak je to super. Všetkym chalanom je mile odpočinkove čítanie. 4,5*/5*

Dáduše
27.09.2017

Po pomstě Oko za oko, jsem si přečetla i tento autorčin počin. Autorský rukopis byl hodně cítit, poznala jsem stejné motivy a obrazy jako v předchozí knize. Nápad se mi hodně líbil, i když zápletka byla předvídatelná.

Peace
02.09.2017 3 z 5

Nijak náročná kniha, u které si odpočinete. Milostné peripetie Lary Jean jsou místy úsměvně naivní, ale příběh není vůbec špatný.

natkaf
01.09.2017 5 z 5

I na druhé přečtení je to lehce čtivá oddechovka.

sd1992
30.08.2017 5 z 5

Dlooouho jsem neměla knížku přečtenou takhle rychle.. :) První dojem byl takový, že je to sice sladce napsané, ale na můj věk už moc "TEEN".. :D Ale pak jsem najednou nemohla přestat. Knížka se čte hrozně lehce, je vtipná, místy napínavá.. za mě super, jdu na další díl.. ;)

Nathanielka
26.08.2017 5 z 5

Sedla jsem na zastávce, že si zkrátím čekání knížkou, navíc už jsem ju tahala v kabelce asi měsíc, Humbook se blíží tak bylo na čase se začíst. O šest hodin později, sedím u poslední strany knížky, od které jsem se odrhla jen abych nastoupila do vlaku a došla ze zastávky domu. Chytilo mě to hned ze začátku, je to skvělá oddechová knížka. Je to lehký roztomilý příběh Lary Jean, její rodiny a tak trochu i ty kluci se tam objeví. Je pravda, že jsem od toho moc nečekala, takže za mě příjemné překvapení.

kacenka7206
23.08.2017 4 z 5

Dobrá knížka, ale čekala jsem víc.

Ormos Atalia
23.08.2017 3 z 5

Milé a oddechové čtení,sice už mi není -náct,ale příběh se mi líbil a četl se velmi rychle.

Brambu
22.08.2017 3 z 5

Já už rozhodně nejsem cílovka tohoto příběhu, ale to bylo tak krásně naivní a roztomilé, že mi to nedalo a knihu jsem si nemohla nechat ujít. Hlavní hrdinka, která sama neví, kdo je její láska a zda ji má rád, do toho starosti o rodinu a mladší sestru, odloučení se starší sestrou, do toho se objevuje stará láska, no to nemůže skončit jinak než happyendem. Ach, že já v dětství více nečetla =D

Paja58
13.08.2017 5 z 5

Kniha mě velice zaujala. Super oddychové čtení na léto.

TallulahBee
11.08.2017 3 z 5

Po této knize jsem sáhla z jednoduchého důvodů- připravuji se na říjnový Humbook. Moc jsem si od toho neslibovala, dívčích románů jsem přečetla mraky, ale čekalo mě příjemné překvapení. Děj není složitý a ze začátku jsem se nedokázala začíst, ale pak se to změnilo a příběh se četl sám. Jen mám menší problém s hlavní hrdinkou, která se na svůj věk občas chová dětinsky.
Jedná se o milý, oddechový příběh, kterých je spousta. V každém případě si přečtu i pokračování, protože podobných příběhů není nikdy dost a dobře se u nich relaxuje :).

AjinQa
09.08.2017 5 z 5

Fajn pohodové čtení na léto. Do této knížky jsem šla s velmi nízkým očekáváním a musím říct, že kdybych věděla, že bude tak dobrá, přečetla bych si ji už dříve.
Příběh byl nenucený a rychle plynul. Kniha se opravdu četla sama.
Jelikož jsem ve věku Lary Jean, musím říct, že jsem s ní celou knížku soucítila a její chování mi přišlo logické a prakticky bych se s ní dokázala ztotožnit.
Ostatní vedlejší postavy,Petera a Kitty jsem si ihned zamilovala, ale Margot a Joshovi jsem nějak nemohla přijít na chuť.
Knihu bych určitě doporučila spíše mladším čtenářkám. Za mě 4,5*

Lenny33
31.07.2017 4 z 5

Přesně co jsem čekala, jsem dostala - milé oddechové čtení u kterého čtenář může úplně vypnout. Hlavní hrdinka mi tedy občas lezla na nervy (a občas jsem se v ní viděla), ale jinak moc fajn příběh. 4* a ráda si přečtu další díly.

Aivinka
26.07.2017 4 z 5

Strhující příběh. Tento žánr knih moc nečtu, ale i tak se mi kniha libila. Jsem ráda že jsem si ji přečetla.

PotterBara
24.07.2017 5 z 5

Na tuhle knížku jsem se strašně těšila a vůbec nezklamala. Všechny postavy se mi moc líbily. Rozhodně se těším a chystám na další díly. Je to moc příjemný čtení,jen pár věcí jsem očekávala,občas to bylo docela předvídatelný

dopisy zfilmováno rodina první láska pro dívky pomsta škola pro dospívající mládež (young adult)

Jenny Han
americká, 1980
2015  83%Všem klukům, které jsem milovala
2016  82%P.S. Stále Tě miluju
2012  76%Léto, kdy jsem zkrásněla
2017  80%Navždy s láskou, Lara Jean
2017  76%Oko za oko

Kniha Všem klukům, které jsem milovala je v

Přečtených2 507x