Všetkým chalanom, ktorých som milovala

Všetkým chalanom, ktorých som milovala https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/347438/bmid_vsetkym-chalanom-ktorych-som-milova-DUK-347438.jpg 4 1721 1721

Ľúbostné listy majú mnoho podôb. Lara Jeanová síce žiaden nedostala, ale pár ich už napísala – na rozlúčku. Svoje city pred chalanmi vždy tajila, a keď sa chcela zamilovanosti konečne zbaviť, napísala list o tom, ako sa cíti. Starostlivo ho zapečatila a ukryla do škatuľky pod posteľou. Jedného dňa však listy zmiznú a Lara zistí, že ich niekto rozposlal. Zrazu musí čeliť všetkým pocitom, ktoré pred svetom – a hlavne pred adresátmi listov – starostlivo schovávala! Pôvabný príbeh o prvých láskach, priateľstvách a ľúbostných listoch.... celý text

Literatura světová Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , CooBoo

To All the Boys I've Loved Before , 2014

Coucouha
21.11.2015 1 z 5

Děkuji Nikkifinn za hodnocení!! Už jsem si myslela, že jsem jediná, která má tento názor. Všude jsem na tuto knihu četla chválu a moc jsem se na ni těšila a byla jsem velmi zklamaná. První stránky jsem horko těžko přelouskávala...zdála se mi nekonečná! Hlavní hrdinka mi fakt nesedla a nelíbilo se mi ani její jednání, myšlení apod. Celkový děj prostě nuda. Nedoporučuji. Žádné věkové kategorii...

Kkis
21.11.2015 5 z 5

Kniha byla úžasná, úplně jsem se do ní zamiloval. Jen mě překvapil ten konec. Nevím jestli bude s Petrem nebo ne.Nevíte někdo jestli je (bude) další díl?

Vee111
20.11.2015 1 z 5

Kniha mě boužel moc nezaujala, i když se dala číst.

kklepkaa
11.11.2015 2 z 5

Potřebovala jsem něco oddechového co pohladí na duši a nebýt toho konce, tak to tahle knížka splnila. Překvapivě hodně jsem se u této knihy nasmála... Po dočtení jsem si říkala, že tam určitě chybí stránky... ale ono ne. Zas budu muset čekat na další díl, abych zjistila jak to dopadlo...

Deny95
08.11.2015 odpad!

Pro někoho možná dobrý, ale já knihu po sto stránkách musela odložit, vůbec mne nezaujala.

Ars
05.11.2015 5 z 5

Jedná se o oddechovou četbu, při které čtení příběhu neuvěřitelně rychle utíká..

A když se přenesete přes to, že hlavní hrdinka lže tak často, že už neví, co je a není pravda, budete se výborně bavit. Rozhodně nebudu váhat nad koupí druhého dílu a knihu všem doporučuji.

linda3166
03.10.2015 5 z 5

Skvělá oddechová knížka, u které jsem se i zasmála, i pobrečela. Její děj byl nepředvídatelný a zajímavý, hlavní postavy sympatické. Určitě doporučuji, stojí za přečtení.

sabanka
25.09.2015 5 z 5

Miluju oddechovou četbu.
Tohle je něco neuvěřitelně krásně napsaného.

Adris
10.09.2015 5 z 5

Velice povedený román pro mladé dámy. Je mi sice jednadvacet ale napjatě čekám na pokračování. Hodně čtivý, milý příběh a úžasná obálka. V angličtině již vyšlo pokračování s názvem P.S. I love you.

Véča
05.09.2015 3 z 5

Jelikož nejsem velkou milovnicí takovýchto dívčích románů, tak mě knížka moc neoslovila, ale na druhou stranu to bylo dobré čtení na začátek roku, kdy potřebujete jen něco oddychového. :)

Kelen30
01.09.2015 5 z 5

Nádherná kniha.Měla jsem ji za chvíli přečtenou.Už se moc těším až vyjde druhý díl.

Bea-trix
29.08.2015 3 z 5

Děj se povedl, jen se mi nelíbil konec, jestli se to teda koncem dá nazvat. Moc bych si přála vědět, jak to pokračovalo dál. :)

--nora--
21.08.2015 5 z 5

krásná kniha ,jen kdyby byla o něco delší:)

Terka18
19.08.2015 5 z 5

Knížka mě uchvátila svým obsahem. Něco nového, co jsem ještě nečetla. Nový nápad. Knížku jsem přečetla za 3 dny. Nic mi v ní nechybělo. Láska, zklamání, přetvářky a hry před ostatními i šarvátky se sourozenci. Je to klasický dívčí román, který mě osobně, ale hodně bavil. Nenudila jsem se a byla jsem zvědavá jak se knížka bude vyvíjet dál a dál. Nejsem z ní vůbec zklamaná. Bavila mě. Jen by jsem chtěla, aby skončila nějak jinak.

greetchen
12.08.2015 5 z 5

V žánru dívčích románů člověk v poslední době narazí spíš na hromadu průměru, než na skutečnou perlu. Musím říct, že pro mě tato kniha byla potřebným osvěžením. Nejsem už teenager, možná se budu v hodnocení s běžnými dospívající čtenářkami rozcházet, ale knihu jsem přečetla během dvou dnů a odkládala jsem ji se slzami v očích a spokojeným úspěvem. Nechybí v ní láska, dospívající tápání, roztomilé a humorné okamžik, ale i hlubší vrstvy, jako je sourozenecká rivalita, hranice dospělosti, vztah s rodiči... Kniha je dle mého názoru napsaná velmi citlivě, přitom poutavě a procítěně, bavily mě i jednotlivé postavy, autorka dokázala na pár stránkách vykreslit jejich charakter do potřebné hloubky, což oceňuji. Dle mého názoru splňuje v rámci svého žánru vše, co má, a navíc se ctí.

bookshelf
10.08.2015 4 z 5

Neuvěřitelně roztomilé a oddechové čtení, které sice moc nezaměstná vaše mozkové buňky, ale zase příjemně zahřeje. Mě osobně na tuto knihu nalákala kladná doporučení a hlavně ztracená psaní. Co mě překvapilo bylo, že ty dopisy v knize nefigurovaly tak moc, jak jsem očekávala a zároveň byly podkladem pro celý příběh. Což je podle mě dobře, protože v opačném případě by se hrdinka pořád jen litovala kvůli zmizelým dopisům. Autorka se tomuto ale šikovně vyhnula.

Mrzí mě, jestli vám hlavní postava, Lara Jean, nesedla, protože mě ve spoustě pasážích připomínala mě samotnou. Spíš než její chování mám na mysli některé názory, které bych nedokázala zformulovat lépe. Co se týče ostatních postav, okouzlila mě rodina hlavní hrdinky, kterou autorka vážně dobře prokreslila. Musím upozornit, že začátek této knihy je poměrně pomalý. Minimálně pro mě bylo těžké se do knihy začíst.

Na tuto knihu očividně pěji jen samou chválu, což je u mě velké překvapení, protože takové vyloženě dívčí romány jsou jedním z mých nejméně oblíbených žánrů.

tisha8409
06.08.2015 odpad!

Pro teen-naivky dobrý...ačkoliv pro ty rozumné a nesentimentální ne.
Ty nemají potřebu se zaplácávat s takovými hlody, kterým se vznešeně říká osudová láska....a přitom je jen směšná.

kikizubik
30.07.2015 4 z 5

Má první kniha od autorky a jsem nesmírně nadšená. Moc jsem si čtení užila. Byly tam pasáže, který byly opravdu vtipné. Sice ten začátek se mi moc nelíbil, ale pak jsem se opravdu začetla. Také jsem ráda, že jsem tušila správnou osobu, která rozeslala ty dopisy.
Kniha je určená pro čtenáře, co mají rádi sladké romanťárny.

Mikik
28.07.2015 5 z 5

Příběh je moc krásný a hlavní hrdinka, i když občas neví, co sama se sebou, byla moc sympatická. Četlo se mi to lehce a jako odpočinkovou knihu bych ji určitě doporučila. :-)

nikkifinn
11.07.2015 2 z 5

Četla jsem jako e-book/recenzní výtisk od CooBoo, proto hodnotím před vydáním samotné knihy.

2/5

Děkuji. Stačilo. Nesnáším příběhy založené na lžích, výmyslech, nesnáším holky, co jsou neustále nafrčené, bez úsměvu, což se hlavní hrdince dělo snad až do 170. strany, kdy se poprvé usmála. (Aspoň mi to tak přišlo.) Absolutně nezáživné postavy, nezáživný děj. Nebavilo mne to. Nemám osobně ani přes můj věk proti young-adult vůbec nic. Před touto knihou jsem četla jinou YA a té jsem z fleku dávala nejvyšší hodnocení. Tohle bych viděla spíše na dětské čtení, které by snad i pak mohlo bavit. Já osobně bych tuto knihu dceři nepořídila. Nepřijde mi moc fajn inspirovat se hrdinkou, která zatlouká, vymýšlí si, lže, dělá nesmysly a není upřímná k nikomu, natož tak k sobě. Jediný plus je to, že se opravdu dobře četlo, šlo to rychle. I když v mém případě spíše naštěstí.