Všem klukům, které jsem milovala

Všem klukům, které jsem milovala https://www.databazeknih.cz/img/books/25_/259405/bmid_vsem-klukum-ktere-jsem-milovala-259405.jpg 4 1721 401

Co by se stalo, kdyby všem klukům, kteří se ti líbili, někdo najednou sdělil, že ses do nich zamilovala…? Milostné dopisy mají mnoho podob. Lara Jean nikdy žádný nedostala, ale pár už jich napsala – na rozloučenou. Lara nikdy nedala žádnému klukovi najevo, že ho má ráda. A když už nechtěla být zamilovaná, napsala dopis o tom, jak se cítí, pečlivě ho zapečetila a schovala do krabice pod svou postelí. Ale jednoho dne dopisy z krabice zmizí a Lara zjistí, že je někdo rozeslal. A najednou musí čelit všem pocitům, které před světem – a hlavně přímo před adresáty dopisů – pečlivě ukrývala! A jak se postupně vyrovnává s minulostí, zjišťuje, že něco dobrého to rozeslání dopisů přece jen přineslo.... celý text

Literatura světová Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: ekniha , CooBoo

To All the Boys I've Loved Before , 2014

veronika0378
12.03.2016 5 z 5

Úžasná a čtivá knížka, i když mě trochu mrzelo, jak to skončilo, takže se těším na další díl.

en.bee
20.02.2016

Hezký se četla, ale pro něco mladší čtenářský než jsem já.

AnetaM
18.02.2016 5 z 5

Nádherná knížka. Je to super oddechovka která zaujme i bez nějakých bojů, vražd, nebo nadprirozených schopnosti. Obyčejný příběh obyčejné holky. Přesto romanticky čtivý a místy legrační.
SPOILERY
Neměla jsem ráda Kitty ( a od začátku jsem tak nějak tušila, že ty dopisy poslala). Ze začátku mi Margot nevadila, ale když se vrátila, byla k nevydrzeni:(. No a Josh s Peterem mi sympatický byli. Akorát me štvalo jak se pořád hádali.
Hodně se mi líbil konec, a už se nemůžu dočkat na další dil-PS: Stále tě miluji

luciefeix
10.02.2016 3 z 5

milá kniha která vás i při předvídatelném ději nutí stále číst , oddechové a poutavé čtení :)

Monča55
01.02.2016 5 z 5

Bude vydán dalši díl jsem si psala s překladatelkou této knihy bude vydán v létě nebo na jaře

Katie46
28.01.2016 4 z 5

Kniha se rozhodně dobře čte. Je poutavá, zábavná a no, je to krásná romantika pro náctileté o první lásce. Kniha se mi líbila, postavy byli super ale ten konec. Nemám ráda takové utnuté a ještě nedokončené konce i když to vlastně skončilo dobře.

anisek189
25.01.2016 5 z 5

Hned co jsem knížku otevřela jsem si byla jistá, že si ji zamiluji. Nemýlila jsem se knížku jsem začala číst a nepřestala dokud jsem nedošla na konec. Cením si hlavně originality a perfektního zatáhnutí do děje. Tato knížka je určená podle mého spíše pro dívky kolem 14-ti let, protože nádherně popisuje, jak krásný je milostný život, ale i bolestné zklamání ze zlomeného srdce. Autorka perfektně vystihuje všechny pocity tudíž se dokonale vžijete do role hlavní hrdinky a prožíváte krásné, nenucené ale i bolestné a někdy trapné chvíle s ní .. Rozhodně doporučuji k přečtení! Je to jednoduchá uvolňující nádherná četba pro mladistvé dívky.

InFinito
19.01.2016 5 z 5

Přečteno za jeden den. Chytlo mě to a nechtělo pustit.
Musím říct, že jsem si skoro celou knížku přála, aby byla s Joshem, protože toho jsem si hned zamilovala. Ale nakonec jsem si dost oblíbila i Petera, a proto mě ještě víc zamrzel ten konec. Jestli bude u nás další díl, bez váhání si ho přečtu.
Jinak Laru jsem si nijak neoblíbila, ale nevadila mi. Margot mě občas štvala a Kitty jsem si zamilovala. Až na pár vyjímek mi postavy přišli takové obyčejné, ale zase to dodalo opravdovosti příběhu.
Za mě 5*.

Mark2000
16.01.2016 4 z 5

Po pravdě se tento román nepodobá žádnému, který jsem dřív četla. Neopakují se zde ty samé a už světově známé řádky. Jenny Hanová měla naprosto originální nápad (aspoň podle toho, co jsem četla), kterým dokázala úchvatně zaujmout. Jediné, co bych knížce vytkla je konec. Ze srdce nenávidím nedokončené konce, ale to asi záleží na vkusu čtenáře. Věc, kterou bych naopak chtěla vyzdvihnout je, že pro mě nebyl tento román předvídatelný. Což si myslím, že se povede jen u mála románů. Určitě tuto knihu všem doporučuji, je to kniha, kterou začnete číst, a tak nějak ji prostě nemůžete odložit.

šipulka
15.01.2016 5 z 5

Super knížka.

Petra17
15.01.2016 5 z 5

Sice nemám knížky s otevřeným koncem ráda, ale kniha se mi líbila a hlavní postava taky, Margot už jsem tak moc ráda neměla :D

AndyAmbicio
03.01.2016 5 z 5

I když přímo nesnáším knížky s otevřeným koncem, tuhle jsem si zamilovala. Jestli toužíte po oddychovce během perného školního týdne, vřele doporučuji.

Bína2
03.01.2016 5 z 5

Velmi dobře se mi četla a bavila mě . A těším se na druhý díl...

Daisy16
02.01.2016 4 z 5

Musím uznat, že se mi knížka líbila. Původně jsem se do ní moc pouštět nechtěla, ale nutnost okamžiku mě přinutila.
Nebyla to sice nejlepší knížka, jakou jsem kdy četla a celkové čtení mi zabralo asi tři dny, což je na můj poměr docela dost, ale nikdy jsem se do čtení nemusela přímo nutit.
Byla to taková příjemná oddychovka, u které může člověk vypnout a nad ničím se nestresovat ani nepřemýšlet. A to Kittyino odhalení na konci? Tak nějak jsem to čekala, protože sama mám takovou mladší sestru, která mi ji v některých okamžicích dost připomínala ;)
A ještě má u mě plus, jakožto fanynka Harryho Pottera.
Takže za mě solidní 4*.

natkaf
01.01.2016 5 z 5

Kniha se mi velmi líbila, i když jsem si myslela, že bude o tom, jak se holka vyrovnává s ponížením kvůli odeslání dopisů. Nakonec se tam odehrál takový velmi zapletený milostný příběh, u kterého jsem se zasmála, byla jsem překvapená i znechucená jednáním některých postav. Každopádně pěkné čtení a nemůžu se dočkat pokračování.

beruskanini
16.12.2015

druhý díl bude

Terez.a
13.12.2015 4 z 5

I když je kniha určena teenagerům, tak mně se líbila. Taková romantická oddechovka s řadou vtipných chvilek Lary Jean, tedy hlavní hrdinky, která uchovává své pocity uvnitř milostných dopisů.

vendy6619
12.12.2015 5 z 5

Na tuhle knížku jsem se vážně těšila až si jí přečtu. I když jsem se trochu bála toho názvu. Přeci jenom je to hodně neobvyklý název. Ale když jsem se do knížky začetla a stala se na malou chvíli Larou Jean, která má dvě sestry.. řekla jsem si, že je to docela fajn změna. Trochu jsem se po několika kapitolách v hrdince nevyznala, protože se mi zdálo, že její názory se neslučují s dnešním světem, ale ruku na srdce Laře Jean je 17 a vidí to jinak. :D Margot jsem teda neměla ráda vůbec, abych pravdu řekla. Přišla mi, že je namyšlená a vidí to taky totálně jinak jak Lara. Kitty mi snad jako jediná přišla ta správná (asi budu jediná komu se Kitty líbila). Josh a Peter.. jo Peter ten se mi fakt po několika rozhovorech líbil. Podle popisu a toho jak o něm Lara Jean mluvila jsem si hned představila kluka po kterém holky šílí. A proto mě trochu mrzel konec, který se mi zdál hodně useklý, protože s kým vlastne Lara Jean bude?! Jestli bude druhý díl.. rozhodně se na něj těším! :) tahle knížka byla skutečně oddechová a já se u ní i nasmála. Přesně takovou knížku bych doporučila všem kdo si potřebují oddechnout a prostě vypnout! :)

Efeméra
11.12.2015 3 z 5

Původně jsem přemýšlela, že si knížku koupím, protože má fakt skvělou obálku. Teď jsem ale ráda, že se objevila v knihovně a já si ji půjčila odtamtud. Knížka je určitě čtivá, stránky ubíhaly, ani nevím jak. Což je opravdu celkem zvláštní, když vezmu v úvahu, že se tam nic moc nedělo. Připadalo mi, že tam pořád někdo jen něco peče, vaří a jí :D Hlavní hrdinka je stejná jako v autorčině sérii Léto. Každou chvíli brečí, a když už ne, má alespoň na krajíčku. Nevím, nemám tyhle fňukny ráda. Její mladší ségra Kitty byla strašně rozmazlená a Margot správná starší sestra, která musí mít vždycky pravdu. Štvaly mě taky. Na druhou stranu nejde autorce upřít, že postavy měla propracované tak, že působily realisticky a plasticky. Druhý díl si přečtu, jen abych věděla, jak to celé dopadne.

Coucouha
21.11.2015 1 z 5

Děkuji Nikkifinn za hodnocení!! Už jsem si myslela, že jsem jediná, která má tento názor. Všude jsem na tuto knihu četla chválu a moc jsem se na ni těšila a byla jsem velmi zklamaná. První stránky jsem horko těžko přelouskávala...zdála se mi nekonečná! Hlavní hrdinka mi fakt nesedla a nelíbilo se mi ani její jednání, myšlení apod. Celkový děj prostě nuda. Nedoporučuji. Žádné věkové kategorii...