Všechno nejlepší, Anno

Všechno nejlepší, Anno https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/451924/bmid_vsechno-nejlepsi-anno-44v-451924.jpg 4 384 115

Osmadvacetiletá Anna žije život, který by jí mohl leckdo závidět. Bydlí v krásném bytě s úžasným přítelem, jehož firma je na vzestupu, a tak se Anna může plně soustředit na péči o domácnost. Jejich vztah je bez poskvrny a je jen otázkou času, kdy Radim před Annou poklekne a požádá ji o ruku – a Anniny blížící se narozeniny by mohly být tím dnem, zvlášť když je Radim poslední dobou takový tajnůstkář Jenomže namísto zásnubního prstenu se Anně dostane k narozeninám zjištění, že není jedinou ženou v životě svého milého a mladá dívka je najednou postavena do situace, kterou dlouho nepoznala: musí se o sebe postarat úplně sama. Rychlý sled událostí ji zavede do Velké Británie, aby zde začala úplně novou kariéru, a ne, není to ve velké londýnské právnické firmě, jak si myslí otec s matkou. Na zapadlém anglickém venkově jsou klientelou coby novopečené au-pair dvě nezvladatelné dospívající dívky, pár stejně nezvladatelných smradlavých psů, hejno slepic a zuřivý kohout, který nebohou dívku zjevně nenávidí... celý text

Prim
17.01.2022 5 z 5

Mně se kniha líbila. Pohoda, dobrý humor. Anna byla hezká holka proto se líbila mužům a nevidím na tom nic zvláštního jak jiní čtenáři.

Acnaj
27.12.2021

Takové pohodové odpočinkové čtení...

Kskaja
18.12.2021 5 z 5

Nenáročná, zábavná kniha. Mě to bavilo. Vubec mi nevadil charakter Anny a dost jsem se i nasmála, prostě pohoda. Obálka se mi líbí ;).

VeruHoráková
12.12.2021 1 z 5

Podprůměrná kniha aneb když má influencerka pocit, že je spisovatelka

romina74
13.11.2021 1 z 5

Knihu jsem našla na zastávce autobusu (v takové té čtenářské poličce)a tomu taky odpovídá.Na mě púsobí jako slátanina několika seriálů a filmu o single hrdinkách . Hlavní hrdinka mě dost štvala ,jediná trochu uvěřitelná věc byl popis anglických domácností.Zasmála jsem se asi 2 krát a bohužel už je to druhá zbytečná kniha od této autorky.

AngeliS
25.10.2021 3 z 5

(SPOILER) tady si poprvé u toho hodnocení nejsem úplněj jistá. Jde o to, že jsem to hltala jak blázen a nemoihla jsem se od toho odtrhnout, ale vlastně nechápu proč? Asi jsem stále čekala na "něco". A ono se to stále vzdalovalo a vzdalovalo, ale stejně převažují lepší pocity. S tím ex jsem s ní vlastně soucítila, jenže přeci jen si říkám, já se takhle chovala v 18 a ona ve 30! Tak nevim nevim. Přeci jen jsem ale postrádla, jestli tu rodinu něco naučí, proč byli tak chudí? Proč byla Bridge tak nepraktická sakra? Proč po ní chlapi tak šíleli? To chápu asi úplně nejmíň.
Ale tak on ten Tom... žili na samotě, dva roky zalezlej doma asi viděl max. matku a Bridget z okna... tak se to asi dá pochopit.
(Za vysvětlení a jiný pohled bych byla ráda.)

Radunnie
20.10.2021 2 z 5

Anna musela mít charisma a krásu Brigitte Bardot, jinak si nedokážu vysvětlit zájem všech chlapů o ni. Ufňukané, negativní, třicetileté (pardon, Aničko, 29leté) cosi by v reálném světě spíš každého chlapa odradilo.
Některé vtípky a komentáře jsou vcelku povedené, já ale čekala příběhy přímo ze života. Takhle to vypadá, že Anička zvládá hned po příletu angličtinu na výbornou, ani řízení auta vlevo jí nedělá žádné potíže. Přitom každý, kdo v Anglii žil a pracoval, dobře ví, že o historky a zajímavé zkušenosti v této oblasti není nouze.
Závěr je hoden červené knihovny, sentimentální a vykonstruovaný až hanba, jen polít růžovou čokoládou.
Kladně hodnotím obálku, je vtipná.

lucy.sankova
08.10.2021 4 z 5

*audiokniha

Knihu jsem registrovala snad všude, skoro všichni o ní mluvili, tak jsem si řekla, že ji dám taky šanci a poslechla jsem si ji jako audioknihu.
Ze začátku byla Anna opravdu na průplesk, říkala jsem si.. no na to, že jí má být už skoro 30, tak se chová jako má 20ti letá sestra. No puberta.
Ale pak.. pak jsem s ní soucítila, snaha zavděčit se rodičům, zůstat sama bez přítele, velký životní krok a to zrovna do neznáma.. vypořádala se s tím dobře. A ty trapasy… na tom jsem se fakt zasmála, nad tou vířivkou se směju doteď

Pavouček2
26.09.2021 3 z 5

Hrdinka mi nesedla, ale příběh se mi líbil a četlo se to samo. Po Letušce.... kterou jsem ani nefočetla je tohle čtivý a zábavný příběh. A u situace s kocovinou a věty: A mě bylo trapně, že mě slyšel zvracet do záchodu, jsem se upřímně nasmála.

ver29
02.09.2021 4 z 5

Hlavní hrdinka mi ze začátku knihy lezla na nervy, ale postupně jsem se pročítala k její lepší verzi sebe sama, až mi nakonec přišla sympatická a soucítila jsem s ní a jejími problémy. Celý příběh byl hezky rozvinutý a dopodrobna popsaný, až na konec, který byl useknutý, za což dávám hvězdičku dolů.

lucie8854
29.08.2021 odpad!

Upřímně nechápu vysoké hodnocení knihy. Mě tedy vůbec nesedla. Je těžké číst knihu, kde je hlavní hrdinka, tak protivná a hysterická, že s ní vůbec nemůžete sympatizovat. Opravdu nevěřím, že by se skoro ve třiceti letech někdo mohl chovat takhle. Za mě bohužel zklamání.

Lily101
27.08.2021 3 z 5

Místy dobré, místy moc růžové.

Paajjkkaa
22.08.2021 1 z 5

Letuška pro mě byla obrovským zklamáním a vlastně ani autorku nemohu sledovat na sociálních sítích. Ale tato kniha na mě útočila z tolika míst, že jsem jí dala šanci. Takhle - dočetla jsem do konce. I když je to pro mne samotnou překvapení, protože hlavni hrdinka mne štvala od první stránky. Ještěže jsem měla knihu z druhé ruky a pevně doufám, že ji pošlu zase dál.

Barbucha12
16.08.2021 5 z 5

Kniha mi byla doporučena a byla jsem ráda. Po dlouhé době jsem četla a smála se místy i nahlas. Dokonce se přišla paní na koupáku zeptat co čtu, že by to chtěla číst taky :)
Takže doporučuji, bylo to parádní vtipné letní čtení.

Majkyna
08.08.2021 5 z 5

Oddychové čtení, které se dá zvládnout za víkend, kniha mě moc bavila a jak tu někdo psal, některé pasáže byly opravdu velice vtipně vykreslené. Přesně takové knihy k létu patří.

veskr
28.07.2021 4 z 5

Pohodová knížka na dovolenou.

vlaju
12.07.2021 4 z 5

Uvolňující letní čtení, velmi vtipná kniha, často mi hlavní hrdinka mluvila z duše. A ten konec :)))

MilackovaN
29.06.2021 4 z 5

Moje první setkání s autorkou a musím uznat, že to bylo příjemné překvapení. Na knize můžu ocenit hlavně humor, který v knize rozhodně nechybí, a měla jsem stále úsměv na tváři. Upřímně však mohu říct, že konec mě trochu zklamal... Tak jak měla kniha rozvitý děj, tak konec mi přišel takový useknutý, nedokončený... Proto o hvězdičku míň.

TetaPeta
21.06.2021 5 z 5

Od knihy jsem toho moc necekala, ale nakonec prijemne prekvapila...uz jen proto, ze jsem se vzpominkami vratila do doby, kdy jsem v Anglii zila 3 roky a taky pracovala jako au pair. Nektere situace mi prisly velmi blizke a od srdce jsem se zasmala. Anna je takova rozmazlena slecinka, ale myslim, ze na to ma pravo [vychova a zivot v bavlnce]. Verim, ze po svete chodi mnohem vice takovych lidi, co si porad jen stezuji a brblaji a nemaji zdaleka takovy zivot jako ona. Nastesti s ni to dopadlo dobre a dostala "rozum".

ErikaJ
19.06.2021 5 z 5

Příjemná oddychovka ze života, u které se člověk i s chutí zasměje.