Všechno, co máme

Všechno, co máme https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/352045/bmid_vsechno-co-mame-JAg-352045.jpg 4 542 164

Všechno, co máme série

Měl to být svatební den, místo toho se všichni sešli na pohřbu. Pro Aimee byl James doslova vším – životní láskou, oporou, jistotou v těch nejtěžších časech. Jeho nepochopitelná a zbytečná smrt kdesi v Mexiku znamenala, že se jí zhroutil celý svět. Postupně však s pomocí přátel i sympatického fotografa, který se čerstvě objevil ve městě, opět začíná žít. Její plány na otevření vlastní kavárny a navázání nového vztahu však brutálně naruší zvěsti, že James stále žije. Aimee vyráží do Mexika, odhodlaná zjistit pravdu a postavit se temným tajemstvím Jamese a jeho rodiny…... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

Everything We Keep , 2016

nada3314
03.05.2021 5 z 5

Tohle se mi líbilo moc!

Je to přesně ten příběh, který jsem potřebovala číst. Romantické, oddechové čtení s pěkným koncem, ale kvůli tomuhle my ženy tyto knihy čteme.

Líbilo se mi i to, že kniha má přesah, donutila mě ke studiu psychiatrických poruch.

S chutí si někdy přečtu i pokračování.

Drahuska12
27.04.2021 4 z 5

Lehké zklamání. Nejspíše jsem knihu četla ve špatne chvíli a moc mi nesedla, ale doporučuji pro čtenáře, kteří si chtějí odpočinout u něčeho nenáročného.
Za posledních 60 stran jsem si své hodnocení ze 3 hvězd rozmyslela na 4* :-)

cukrovka
17.04.2021 5 z 5

Poklidná oddychová četba se zajímavým příběhem. Je to příběh o ztrátách, hledání nových cest, šancích a smířeních.

princesse
14.04.2021 5 z 5

Skvělá oddechovka, splnila co jsem čekala a jelikož už mám druhý díl, tak se na něj vrhnu a uvidíme jestli bude stejně čtivý jako první. Rozhodně přečtete jedním dechem.

kalinka99
13.03.2021 5 z 5

Kniha na odpočinkové odpoledne se skvělou zápletkou. Jsem zvědavá, co přinese další díl.

Gabusza
25.01.2021 5 z 5

Skvělý příběh, napínavý a ten epilog mě rozsekal tak, že potřebuju další pokračování :))

Arsi007
25.11.2020 4 z 5

Příběh je originální, netlačí na pilu a jede si ve svém tempu. Čte se neuvěřitelně rychle a pokud se do knihy ponoříte, za víkend máte přečteno. Malou výtku mám k mnohdy až toporným dialogům, ale to mohlo být dáno i překladem. Konečné rozuzlení bylo zajímavě vymyšlené, ale čekala jsem něco víc zamotaného a dramatičtějšího.

IG: @hanybooks

bookbug_cz
11.11.2020 4 z 5

Dobře se četla, nic převratného, žádné překvapivé zápletky...po této knize člověk sáhne, když potřebuje "vypnout".

Grety
09.11.2020 3 z 5

Aimee mě trošku pobavila svou šílenou láskou a vírou v cokoliv, co by jí vrátilo její vysněný život.. občas to bylo přetažene, ale jako čtení do vlaku, super

jaja10
26.08.2020 4 z 5

Knihu jsem si pořídila, aniž jsem věděla, že se jedná o trilogii. Teď jsem zvědavá na další díly.

Petra88991
21.08.2020 4 z 5

Krásný příběh, i když nejde o nejkvalitnější literaturu, tak jako oddechovka v létě super

Martina410
18.08.2020 5 z 5

Dost dobra kniha, vtahla me a nepustila. Dobre se cetla, uveritelne postavy, jen ty drogy a zbrane ke konci mohla autorka vynechat.

JessieEx
04.08.2020 5 z 5

4,5*
Knížka, od které jsem se nemohla odtrhnout. Bylo to napínavé od začátku až do konce. Kombinace romantiky, mystery a psycha mi moc sedla. Stejně tak prostředí, ve kterém se odehrávala. Aimee se místy chovala nepochopitelně...
Trošku mě zamrzelo, že tak dobře vymyšlený příběh ve mně nevyvolal téměř žádné emoce... Neuronila jsem ani slzu a přitom tam byly situace, které k tomu přímo vybízely (brečím u každé druhé knihy...).
Na druhý díl se moc těším a jsem ráda, že jsem se ke knize dostala až teď, když už je celá série "venku" a já nemusím čekat na vydání dalších dílů. :)

Jessie_
30.07.2020 5 z 5

Tolik překlepů v knížce jsem asi ještě nezažila. Je to fakt škoda, protože jinak je moc povedená a čtivá.

Anet2106
27.07.2020 4 z 5

Kniha mě zaujala hned od začátku a nepustila až do překvapivého konce. Hledala jsem odlehčenější čtení na léto, a musím říct, že jsem našla. První díl mě rozhodně dostal a plánuji přečíst i další díly.

georginaa
20.07.2020 5 z 5

První kniha co jsem četla od této autorky a docela mě pohltila. Pár otázek bych měla a též odpovědi na ně, doufám, že třeba přijdou v dalších dílech. Při čtení jsem se sama se sebou dohadovala, jak to bude pokračovat a autorka to vždy vymyslela jinak, a to mě hrozně bavilo, že to bylo jiné, než by člověk očekával.

bábuška
12.07.2020 3 z 5

Čtení o ztracené lásce, naději, hledání, to je vše co patří do odpočinkové četby na víkend nebo dovolenou. Je to první část trilogie, jestli seženu i další díly, docela ráda si je přečtu. Jsem prostě zvědavá.

Litocha
10.07.2020 1 z 5

S knížkou jsem docela bojovala. Vadila mi pasivní, utrápená hrdinka, která čeká, až jí všechno spadne do klína, až ji někdo zachrání, a která se dost snadno nechá tahat za fusekli. Zvláště první polovina se zoufale táhla, James ze vzpomínek mi nebyl dvakrát sympatický, lásku až za hrob jsem prostě nevěřila, nový "vztah" postrádal jakoukoliv jiskru, vyvolený č. 2 jako osel trpělivě čekal, jestli na něj něco zbude. Celé to bylo tak bez chuti a bez zápachu, až to lezlo na nervy. A ty zvraty a nepravděpodobný děj jak z jihoamerické telenovely? Je smutné, když je na knížce nejhezčí obálka. Děkuji, další díl s úlevou vynechám.

juliesze
29.06.2020 2 z 5

Knihu jsem dostala k přečtení na swapu, sama bych po ní asi nikdy nesáhla. Upřímně to pro mě bylo tak strašně neuvěřitelné. Takové trochu na sílu. Charaktery postav? Že by spolu chodili od školky, pak ty rodinné vztahy. Osobnost a i to, že se to stejné stalo zrovna matce významného malíře? Který se tak zamiloval, že rok čekal. Pro mě to byla trošku slabší telenovela. Dvě hvězdy dávám spíš jen že z něčeho takového vycucat třídílnou sérii? No jsem zvědavá.

llllucka
18.06.2020 2 z 5

Téma bylo zajímavé, pojaté jinak než podobné knihy. Ale autorka z toho rozhodně nevytriskala, kolik mohla. Hlavní postavy mi lezly na nervy. Ona hrozně naivní, on moc hodný.