Věrnost až za hrob

Obyvatelé vesnice Fawcett Green poněkud zneklidní náhlé a nevysvětlitelné zmizení Simone Hollingsworthové a podivné chování jejího manžela Alana – ten se uzavřel ve Slavičím domě, luxusní vile, kterou Hollingsworthovi obývají, a odmítá komunikovat s okolím. To se však nehodlá s daným stavem věci smířit a dohady na sebe nenechají dlouho čekat. Je Simone naživu? Nebo svého muže opustila? Proč se Alan utápí v alkoholu? A má s tím snad něco společného Alanův bývalý společník ve firmě Gray Patterson, kterému Alan údajně ukradl návrh nového počítačového programu? Někteří sousedé se proto rozhodnou konat, ať oficiálně, když osloví místní policii, či tajně – ze soukromých pohnutek. Čím dál podivnější situaci přijede prozkoumat i šéfinspektor Barnaby a seržant Troy, avšak pozdě: zločin už byl spáchán a všechny překvapí, kdo se stal jeho obětí......celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/32476/big_vernost-az-za-hrob-SIC-32476.jpg 4.247

Vraždy v Midsomeru 5.

Literatura světová, Detektivky, krimi, Romány

Vydáno: , Knižní klub

Faithful Unto Death, 1996

Kniha Věrnost až za hrob

SumýšIrena

Rozjezd je trochu delší a také popisy jsou na můj vkus až příliš podrobné. Troy a vlastně i Barnaby se mi líbí víc v knize než v seriálu.

aralka
26.11.2020

Taková klidná odpočinková detektivka, která asi dlouho v paměti nezůstane, ale u čtení to byl příjemně strávený čas :-)

postrach
12.08.2020

Stara dobra Midsomerska oddechovka.