Psáno krví

Kolotoč vyšetřování začíná příjezdem Maxe Jenningse - autora bestsellerů - do vesničky v Midsomeru. Druhý den po jeho odjezdu je nalezen mrtvý tajemník kroužku amatérských spisovatelů, který slavného autora pozval. Šéfinspektor Tom Barnaby se se seržantem Gavinem Troyem tetokrát budou muset pohroužit do dávné minulosti, aby tento případ mohli vyřešit. Přeložil Petr Mikeš....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/23409/vrazdy-v-midsomeru-p-23409.jpg 4.439

Vraždy v Midsomeru 4.

Literatura světová, Detektivky, krimi
Vydáno, Knižní klub

Written In Blood, 1994

Kniha Psáno krví

postrach
20.07.2020

Asi neni co dodat!Povedena detektivka.Nepochopila jsem o co jde,moc jsem se nevyznala v postavach....Vse objasnil zaver.Takove jsou Midsomerske vrazdy!

konicekbily
22.01.2020

Ve stylu staroanglické detektivky se podařilo autorce stvořit pěkný příběh s hodně zamotanou zápletkou. Neměl jsem na to, oč tu šlo. A se závěrečným vysvětlením jsem spokojen.

Le Chat
21.08.2017

Výborná detektivka - ještě lepší než seriálové zpracování.

konformita
10.01.2017

Vraždy v Midsummeru mám ráda jako seriál a tato kniha se jim hodně přibližuje. Skvělé čtení. Záživné, zábavné.

Peršanka
23.08.2016

Uf, tohle se nepovedlo :(

Keddie
23.10.2013

Výborná detektivka. Trochu depresivní, ale na severskou krimi v tomto ohledu nemá. Děj je celkem svěží, i když sleduje souběžně několik osudů je jasné, že vrah je z úzké skupiny osob. Přesto ho odhalit není jednoduché. Doporučuji.

jaja64646460
03.09.2013

moc pěkný příběh, nádherně vykreslené postavy, už se těším na další

LenaBil
03.06.2011

Vydařená detektivka se zajímavou zápletkou.