Psáno krví

Psáno krví https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/23409/vrazdy-v-midsomeru-p-23409.jpg 4 46 11

Vraždy v Midsomeru série

Kolotoč vyšetřování začíná příjezdem Maxe Jenningse - autora bestsellerů - do vesničky v Midsomeru. Druhý den po jeho odjezdu je nalezen mrtvý tajemník kroužku amatérských spisovatelů, který slavného autora pozval. Šéfinspektor Tom Barnaby se se seržantem Gavinem Troyem tetokrát budou muset pohroužit do dávné minulosti, aby tento případ mohli vyřešit. Přeložil Petr Mikeš.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: , Knižní klub

Written In Blood , 1994

pepa4081
28.12.2022 4 z 5

Rozuzlení hodně přitažené za vlasy, ale celkově jsem se dobře bavil. Jen mne mrzí, že v seriálu jsou detektivové mnohem sympatičtější, než v knize.
Velmi uspokojivé.

Mirek240
22.01.2022 5 z 5

Stary dobry anglicky venkov se vsemi svymi pozitivy i negativy. Na pozadi vrazdy sledujeme i nekolik dalsich pribehu, ktere zdanlive s pointou nesouvisi. Barnaby opet presne takovy jakeho ho nezname z TV :) a pachatel? Vlastne kdyz si to zpetne uvedomim, tak od zacatku to mohlo byt jasne, ale nebylo.. ctive, zajimave, s tempem a prece poklidne…

postrach
20.07.2020 4 z 5

Asi neni co dodat!Povedena detektivka.Nepochopila jsem o co jde,moc jsem se nevyznala v postavach....Vse objasnil zaver.Takove jsou Midsomerske vrazdy!

konicekbily
22.01.2020 4 z 5

Ve stylu staroanglické detektivky se podařilo autorce stvořit pěkný příběh s hodně zamotanou zápletkou. Neměl jsem na to, oč tu šlo. A se závěrečným vysvětlením jsem spokojen.

Le Chat
21.08.2017 5 z 5

Výborná detektivka - ještě lepší než seriálové zpracování.

konformita
10.01.2017 5 z 5

Vraždy v Midsummeru mám ráda jako seriál a tato kniha se jim hodně přibližuje. Skvělé čtení. Záživné, zábavné.

Peršanka
23.08.2016 2 z 5

Uf, tohle se nepovedlo :(

Keddie
23.10.2013 4 z 5

Výborná detektivka. Trochu depresivní, ale na severskou krimi v tomto ohledu nemá. Děj je celkem svěží, i když sleduje souběžně několik osudů je jasné, že vrah je z úzké skupiny osob. Přesto ho odhalit není jednoduché. Doporučuji.

jaja64646460
03.09.2013 5 z 5

moc pěkný příběh, nádherně vykreslené postavy, už se těším na další

LenaBil
03.06.2011 5 z 5

Vydařená detektivka se zajímavou zápletkou.

Jíťa
30.11.-0001 5 z 5