Vojevůdci třetí říše

Vojevůdci třetí říše https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/185745/bmid_vojevudci-treti-rise-Rj5-185745.jpg 3 14 5

Pokus o analýzu II.sv.války z pohledu německé generality. Stručný životopis více jak dvaceti nejvyšších maršálů a generálů, popis zlomových událostí a zasahování Hitlera do velení armád.

Literatura naučná Historie Vojenství
Vydáno: , Svojtka & Co

Hitler’s generals

Kamba
29.01.2023 2 z 5

nějakou dobu hledám knihu, kde by byl detailněji popsán osud německých generálů za druhé světové, jejich osobnosti, jejich činy a vliv na strategii německé armády. Toto byla druhá kniha na toto téma a zase vedle: informace o generálech jsou naprosto strohé, spíše se věnuje nějakým operacím, kde veleli, ale to taky stručně. Knihu jsem ve třetině zavřel a odnesl do knihboudy

berry1009
27.05.2022 3 z 5

Kniha, která informuje o různých generálech třetí říše a také něco málo o taktice. Psáno nijak extra zajímavou formou, nenabízí toho mnoho, ale nějaké infromace si z toho čtenář odnese.

Lavastan
26.12.2020 3 z 5

Výběr vojenských velitelů Třetí říše. Základní informace o životě a bojích.

Marbo
16.07.2017 4 z 5

Kniha nabízí ty nejzákladnější informace o vybraných generálech společně s základním popisem bojových operací. Nic víc, nic míň.
Relativně velký počet tiskařských chyb zamrzí ( byť za 69 kč, co bych chtěl ).

RudýOnkel
27.07.2016 5 z 5

Kniha je "Wikipedie" v LEPŠÍ a JEDNODUŠŠÍ knižní verzi. Vy, co potřebujete informace o těchto lidech a nechce se Vám zdlouhavě číst články na Wikipedii, toto je kniha pro Vás... :)