Znamení vlka

Znamení vlka https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/139618/bmid_znameni-vlka-65984a6a31fe3.jpg 4 415 84

Vlci série

Úvodní díl eroticky laděného fantaskního románu líčí příběh nevšední dívky Tori, jejíž dětství a dospívání se nedá považovat za zcela obyčejné. Co za tím vším je Tori zjistí až ve Spojených státech, kde se odhodlá začít žít nový život. Tori neměla zrovna normální dětství a dospívání. Ani ona sama není tak docela "normální". Ale co je doopravdy zač, to zjistí na druhém konci světa, kde chce začít nový život. A ten také opravdu začne. Sama však netuší, jak moc jiný bude. Do cesty, mezi stehna a následně do srdce se jí připlete alfa smečky lykantropů se slabostí pro zrzavé slovanské typy… Slovo "vlkodlak" je na místě, ale oni si tak neříkají. Jsou lycas. Jejich svět není uhlazený a snadný. Je to svět příšer, svět boje, krve a sexu. A Tori se toho všeho dostane víc, než by kdy tušila…... celý text

Saffron
10.12.2013 3 z 5

Svižně a čtivě napsané (včetně mnoha sexuálních scén s opravdu naturalistickým popisem), příjemná a místy opravdu zábavná oddychovka. Při hláškách o Saturninovi s mísou koblih, nebo běžícím nahém vzrušeném muži, jsem se opravdu dobře bavila:)
Tori se mi líbila - hlavně, když byla vzteklá a vytočená, ale trošku mě dostávalo to, jak v ní skoro každý vlk v jejím okolí vzbuzoval vzrušené pocity. Ruben, Elijah, Kevin na pódiu a Dennis v obchodě...Rozhodně se mi líbí její odvážná a nepoddajná povaha. Ruben mi přišel na alfu až moc vzteklý, myslím si, že někdo, kdo kontroluje a ovládá celou smečku vlků, by se mohl umět lépe ovládat i ve vypjatých situacích :)
A vzít Bena po všem, co prožil do striptýzového baru mi přijde jako opravdová léčba šokem:)

No a na závěr? Myslím si, že autorka má opravdu dobře našlápnuto :)

Frost
10.12.2013 5 z 5

Já jsem nefandila Eliahovi jen trochu! Já mu věřím celým svým srdcem:D Nic proti Tori, ale ta holka nemá vkus;)

lusinka.9
02.11.2013 5 z 5

Knika se mi moc líbila,už se nemůžu dočkat pokračování,ale konec mě dost zaskočil vubec jsem nečekala,že to skončí takhle.

renefer
18.10.2013 4 z 5

Začátek byl pěkná nuda. Tori se pořád nimrá ve svých pocitech coby nově zrozený vlkodlak. Taky vztah s Rubenem byl pojatý dost hopem - zachráněná, škábnutá, přeměněná a šup do postele. Celé to získalo šmrc s objevením Eliaha a opravdu jsem byla zvědavá, koho si vybere. Trochu jsem fandila Eliahovi, Rubenovo chování mě občas dost vytáčelo i to jak Tori ustupovala a pořád brečela. Epilog si mohla autorka odpustit - ale to by si asi nikdo nekoupil další díl, že ??

Edite
26.09.2013 5 z 5

Suprová kniha! obálka mě sice trochu odrazovala, ale po přečtení Hot Boys sem si řekla že se to bude dát číst.. a nakonec byla ještě lepší než Hot Boys!.. mohla by tak končit.. tedy pokud by tam nebyl ten epilog... tak šup sem s dalším dílem!

sisulisa
25.09.2013 5 z 5

Neskutočne ma to bavilo, Rozhodne si ďalší diel kúpim. Malo to všetko, čo od dobrej knihy očakávam. Napätie, humor, lásku. Myslím si, že autorka má obrovský potenciál a dar slova. :-)

Janičta
04.09.2013 4 z 5

Zábavné čtení, které mě vtáhlo do děje. Příběh dobře odsejpal. Vlkodlaci jsou jedni z mích oblíbenců, a nezklamali mě :-) Hrdinka poskytne i pohled na to, jak si asi žije "normální" češka, která se odstěhovala za velkou louži... Hlavní hrdinové jsou dobře popsaní a vím, co si o nich myslet. Co se týče erotiky v knize, kam se na hrabe 50. odstínů, v této knize jsem si erotické scény aspoň užila. Žádné zbytečné natahování... na rozdíl od odstínů. Těším se na další díl.

Holubicka87
03.08.2013 3 z 5

Knihu jsem si vzala jen proto, že o ní byl článek v časopise a já nevěděla co si přečíst. Je pravdou, že v podlední době se mi do ruk dostává hodně podobných knih, ale i přesto se mi kniha četla velice dobře a příběh byl zajímavý. I když děj byl velice jednoduchý a prozíravý, autorka to napsala tak, že mě děj dokázal vtáhnout a tak jsem hnihu přečetla jedním dechem.

marwinmh
30.07.2013 5 z 5

Za mě rozhodně palec nahoru, kniha se mi četla velice dobře, po dlouhé době mi sedla také postava a povaha hlavní hrdinky a hlavně - zbožňuji vlkodlaky. Na druhý díl si rozhodně počkám.

Dolores.M.
28.07.2013 1 z 5

Nevim proč,ale nenadchlo mě to.Příběh mi připadá trochu odkoukaný od jiných knih,ale to je čistě můj pohled.(((::

barborelka
04.07.2013 5 z 5

Dlouho mi ležela v poličce a ne ji vzít do ruky…!
Asi po 2 měsících jsem si ji včera vzala do postele a četla jsem snad 15 kapitol v kuse a kniha je parádní…Ano, je to příběh lehký /zatím….:-)/ ničím nekomplikovaný ale co…! Fandím Rubenovi a Bena mi bylo opravdu moc líto.....A ten epilog mě opravdu dostal. Super je, že kniha je okořeněna českými výrazy z filmů nebo nadávkami, jídlem/ vraždila bych pro rohlík s máslem:-) / apod……opravdu jsem se u ní zasmála…moc mě pobavilo jak mu říká ať si jde vyčistit zuby, že jinak techtle mechtle nebudou…, že jí vždycky fascinovalo jak si ve filmu po ránu dvojice strká jazyk do pusy…:-D Těším na 2.díl na Fb jsou malinké ochutnávky z druhého dílů...Markéta nás pěkně napíná :-D

Marcia
03.07.2013 3 z 5

Po mnoha dobrých recenzí to pro mě bylo nakonec zklamání. Průměrná knížka s tímto tématem. Autorka se snažila do knihy napěchovat co nejvíc - až moc zápletek zapletených do sebe, až to člověka přestane bavit. Ke konci už jsem přeskakovala, jen abych se dozvěděla jak dopadne. A ten Epilog? Když už tak ho mohla udělat pořádně, do poslední věty jsem ho nepochopila.

Iworri
02.07.2013 4 z 5

Kdo by čekal, že českej autor fantasy bude schopnej napsat vskutku slušný počin ? No kdo by si to pomyslel ? Já ani ve snu ! Ale rozhodně těch pár upatlanejch zahraničních strčila do kapsy. Nemůžu ji vynášet až na půdu, protože místy jsem přeskakovala, a přeskakovala jsem ke konci celkem často, ale suma sumárum měla knížka všechny aspekty rychločetby :) akce, ftip, zápletka, sex, sex, sex .. :D

nemeckovatereza
06.06.2013 4 z 5

Super knížka mě bavila ;)

LiLLu
11.04.2013 5 z 5

na fb dává autorka ukázky ze druhého dílu co píše....snad už brzo bude:-)
mě se kniha líbila.

Moňule13
09.04.2013

Vlkodlaky mám ráda a proto se mi Znamení vlka hodně líbilo. Bylo to napínavé, erotické, hlavní hrdinka je Češka, které se přestěhovala do Ameriky a proto mi byla sympatická. Už se těším na další díl.

kneslova
03.04.2013 3 z 5

Knihu jsem si přečetla na základě pozitivních recenzí, ale pro mne zklamání. Čte se to celkem slušně
ale jako kdyby si autorka přečetla několik současných bestsellerů a udělala z nich nudný výtah(včetně těch erotických)

jaja10
15.03.2013 5 z 5

Kniha se četla moc dobře. Ten epilog mě dostal....jsem zvědavá, jak tohle dopadne......

N10Tikky
12.03.2013 3 z 5

Řekl bych, že holky si můžou k mému hodnocení jednu až dvě hvězdy přidat. :)

orangerose
18.02.2013 5 z 5

suprová knížka,líbila se moc, myslela že končí tato knížka ale co jsem přečetla ten epilog, tak to bude dlouhé čekání na pokračování 2 dílu
už jsem zvědavá na pokračování :D

vlkodlaci erotika

M. T. Majar (p)