Víš, že tě miluju? ekniha

Seznámit se s novou rodinou vlastního otce, kterého jste neviděli několik let, to nezní jako lákavé prázdniny v Kalifornii! Eden se potkává se třemi nevlastními bratry, z nichž ten nejstarší je černou ovcí rodiny a od začátku s ním naráží na komunikační problémy. Čím víc se jej snaží pochopit a najít k němu cestu, tím je jí jasnější, že k němu cítí mnohem víc. Tyler je ale složitá osobnost a jednoduché to s ním opravdu nebude. *DIMILY je zkratka tvořená z prvních písmen názvu prvního dílu trilogie Did I Mention I Love You? Autorka Estelle Maskameová má obrovskou fanouškovskou základnu a její série se ve světě stala fenoménem. Ve Velké Británii se DIMILY trilogie zařadila do žebříčku pěti nejlepších young adult knih všech dob....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/345676/big_vis-ze-te-miluju-htP-345676.png 3.81031

Kniha Víš, že tě miluju?

Veruru1981

Davam 4 hvezdy, prestoze k idealu to ma daleko. Co se mi libi: chemie mezi hlavni hrdinkou a jejim nevlastnim bratrem. Co se mi nelibi: hlavni hrdinka je hodne naivni, jeji protejsek zase maximalni hulvat a playboy, ktery tim snad je maskuje sve slabiny. V rade pripadu mi jejich interakce neprisly moc logicke... Tak jako tak, hezka letni oddychovka, po prvni tretine, ktera me uplne nebavila, jsem to nakonec precetla za 2 dny. Rozhodne zase ten pocit, ze tu knizku nemuzu odlozit a musi cist dal a to miluju!

AlissaM1

No, já tedy nevím, proč tohle je fenomén, možná těmi hlupymi dialogy?? Jako je tam nějaký potenciál, ale je tam vidět ne zkušenost. Charaktery postav nejsou propracované, dialogy divné a neuvěřitelné. Nápady skvělý, ale zpracování nic moc.

Malíček

Oddechovka, která mě ničím nepřekvapila, popravdě mě autorka ani pořádně nedokázala dostat do děje a hlavní postavy Tyler a Eden jsem si jaksi nedokázala oblíbit. Za mě podprůměrné čtení v tomto žánru, ale možná jsem toho už jen přečetla hodně. Nevím, jestli se v blízké době pustím do druhého dílu, a pokud ano, tak spíš jen pro pocit, že nerada nechávám série nedočtené.

KnihomolkaPája

(+ SPOILER) Krásné oddechové čtení. Autorka mě úplně vtáhla do děje, nedokázala jsem knížku upustit z ruky. Opravdu, knížka se mi líbila, hlavní postava mi je sympatická, akorát mě někdy opravdu štvalo, jak si klidně s Taylorem někam utekli z rodinné večeře, když byla nějaká rodinná akce, vždycky něco provedli. Zdálo se mi, že Eden nemá z nich žádný respekt.
Ale nestěžuju si, jsem spokojená, knížku jsem si oblíbila hned po pár stránkách.
P.S.: Jo, a já to tušila, že Tiffany bude potvora :))

Elize

Nejsem sice úplně cílová skupina této knihy, nicméně se mi to moc líbilo. Bylo to velmi čtivé, velmi dobře napsané, takže člověk skutečně prožíval trápení hlavních postav. Hrozně jsem oběma hrdinům fandila, zpočátku jsem se trochu bála, že Tyler bude něco jako Hardin z After, ale naštěstí ne. Byl to prima kluk, který se prostě na cestě životem ztratil. Nejvíc mě asi štval táta Eden, který se celou dobu choval jako kretén - nicméně, čtenář se s hlavními postavami sžije a příběh chytne za srdce. Za mě tam mohlo být trochu méně těch večírků a amerického života, ale jinak doporučuji.

Ralemo

Moc hezký příběh o nevlastních sourozencích, kteří mezi sebou cítí neskutečnou přitažlivost, ale nemůžou s tím bohužel nic dělat. Moc hezky napsané, je to spíše čtení pro mladší generace. Těším se na další díl.

Tialexa

Miluju. Nemůžu si pomoct tahle kniha je super.

Annkag

Nejsem cílová skupina ale úpřimne...teď je to čtení, které při mém 4mesíčním klukovi zvládám takže díky za to.
Bylo to takové nenásilné čtení, které mi připomnělo že Tiffani zná každý z nás alespoň jednu.