Vikomtův návrat ekniha

Historická romance z poloviny 19. století. Cecilia Malloryová se po otcově smrti stará o bratra a spravuje rozsáhlé panství, ale několik let nemůže získat přístup ke svým penězům. V zoufalé snaze nalézt řešení se odhodlá k odvážnému kroku: požádá o sňatek cizího muže, který jí zajistí přístup k dědictví, aniž by si sám činil jakékoliv nároky. Seržanta Michaela Blackthorna zná pouze ze vzájemné dlouhodobé korespondence. Voják a džentlmen, jehož měl její otec ve velké úctě, cítí, že by tak mohl splatit dluh svému druhovi ve zbrani, jemuž slíbil, že se postará o jeho děti. Cecilia předpokládá, že manžel, kterého si vzala v zastoupení, je starší, nepřitažlivý a zoufalý jako ona; rozhodně neočekávala nadmíru atraktivního mladého muže, jenž se objeví u jejích dveří. Michael si uvědomuje, že jeho povinností je krásnou, laskavou ženu, s níž se oženil, především chránit, a cítí, že hrozba se vznáší nebezpečně blízko, když ji nečekaně začíná milovat....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/28_/287525/vikomtuv-navrat-ivz-287525.jpg 3.630

Brides of Redemption (1.)

Return of the Viscount (2012)

Vydáno: (ekniha), Oldag

Etule

Moc se mi líbilo to vojenské prostředí. Většinou jsou to samý gentlemani, čímž nechci říct, že by byli nějak zženštilí. Michael byl sympaťák každým coulem, ani Cecilia mi příliš nevadila, ale koho jsem nemohla vystát byl její bratr Oliver. Sice se na konci trošku zlepšil, ale i tak.
Pohodové odpočinkové čtení, které mám moc ráda. :)

rampapa

Kniha se mi moc líbila

Barbora H
28.11.2016

Kniha vypadala zprvu zajímavě, pak se strašně vlekla a donutila jsem se jí vlastně dočíst jen proto, že bylo napínavé kdo je ta záporná postava...

malazluta
23.02.2016

Děj této knihy není zase tolik překvapivý... prostě plyne, ale já se docela dobře bavila.

modranka
22.01.2016

Ak je niekto odchovanec na detektívkach, po druhom incidente identifikuje páchateľa veľmi ľahko, takže ho záver ani neprekvapí. Logika tu však kolíše, takže na viac než na tri hviezdičky to nie je.
Romatika v príbehu je sympatická, text sa čítal dobre a už sa celkom teším na pokračovanie série. Nasledujúca časť by mala byť príbehom grófa Knighsbridge a nasledujúca príbeh vojvodu z Rothfordu. V tomto príbehu vlastne ani nevystupovali, no boli to Michaelovi velitelia.

havrmoni
01.12.2015

Nejdříve jsem nemohla přijít na chuť Cecilii,ale postupně jak se odhalovalo její dětství jsem jí začala rozumnět. Obdivovala jsem trpělivost Michaela a líbilo se mi jejich pozvolné sbližování. Konec nebyl překvapením,protože mi ta osoba neseděla a byla bych naopak zklamaná,kdyby to nebyla ona osoba.Doufám,že budou další díly,bratři obou hrdinů byli zajímavý muži.

Ditules
09.09.2015

Překvapivý závěr knihy. Červená knihovna.

mac.martina
07.09.2015

Chvili mi trvalo nez jsem se do knizky zacetla, ale jinak je to hezky pribeh. Bylo zajimave sledovat jak Cecilia bojuje s city k Michaelovi. Nejvic se mi asi libilo jak se po kazde nehode vic sblizili aniz by to Cecilie chtela. Po poslednim utoku na Cecilii se z nich stanou opravdovy manzele a snazi se k sobe tak i chovat i kdyz je to pro ne tezke a do toho se snazi prijit na to kdo ohrozuje Cecilii.
Prekvapil me zaver knizky jak prisli necekane na to kdo je padouchem, to byl i pro me sok.

19. století Velká Británie Indie dopisy láska manželství romance

Gayle Callen