Vikomtův návrat ekniha

Historická romance z poloviny 19. století. Cecilia Malloryová se po otcově smrti stará o bratra a spravuje rozsáhlé panství, ale několik let nemůže získat přístup ke svým penězům. V zoufalé snaze nalézt řešení se odhodlá k odvážnému kroku: požádá o sňatek cizího muže, který jí zajistí přístup k dědictví, aniž by si sám činil jakékoliv nároky. Seržanta Michaela Blackthorna zná pouze ze vzájemné dlouhodobé korespondence. Voják a džentlmen, jehož měl její otec ve velké úctě, cítí, že by tak mohl splatit dluh svému druhovi ve zbrani, jemuž slíbil, že se postará o jeho děti. Cecilia předpokládá, že manžel, kterého si vzala v zastoupení, je starší, nepřitažlivý a zoufalý jako ona; rozhodně neočekávala nadmíru atraktivního mladého muže, jenž se objeví u jejích dveří. Michael si uvědomuje, že jeho povinností je krásnou, laskavou ženu, s níž se oženil, především chránit, a cítí, že hrozba se vznáší nebezpečně blízko, když ji nečekaně začíná milovat....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/28_/287525/vikomtuv-navrat-ivz-287525.jpg 3.645

Brides of Redemption 1.

Vydáno (ekniha), Oldag

Return of the Viscount, 2012

Kniha Vikomtův návrat

misa1974
23.11.2019

Pozitivní je odhodlání a samostatné konání hlavni hrdinky.

Bess.h
23.06.2019

Skvěla jednohubka na dva dny (spíš den a půl) na léto, kdy se člověk jen schovává pod pergolou před pařáky. Tahle kniha je klasická červená knihovna a když člověk od ní nic nečeká o to víc si ji užije. Děj byl plynulý a pomalé vytváření vztahu mezi dvěma lidmi, co se vidí poprvé, bylo uvěřitelné. Konec sice trochu urychlený, ale to se v takových knihách stává, ale mě by přece jen na konci potěšil epilog, kde hlavní hrdinové jsou už v Indii s krátkým náhledem, jak jim to tam klape. Zasloužený tři hvězdy, je to typický standart pro tenhle žánr.

munka
29.03.2019

Čítalo sa to dobre, len zbližovanie bolo zdĺhavé. Niektoré pasáže ma nudili. Záver prekvapujúci. Nezavrhnem túto sériu a teším sa na pokračovanie.

Kamiliana
21.02.2019

Vyprávění mě nenadchlo, ani nepobavilo. Nečekané zápletky v závěru jsou rychle šité a mezi hlavními postavami vede k sobě dlouhá předlouhá cesta.

Etule
06.09.2018

Moc se mi líbilo to vojenské prostředí. Většinou jsou to samý gentlemani, čímž nechci říct, že by byli nějak zženštilí. Michael byl sympaťák každým coulem, ani Cecilia mi příliš nevadila, ale koho jsem nemohla vystát byl její bratr Oliver. Sice se na konci trošku zlepšil, ale i tak.
Pohodové odpočinkové čtení, které mám moc ráda. :)

rampapa
29.08.2018

Kniha se mi moc líbila

Barbora H
28.11.2016

Kniha vypadala zprvu zajímavě, pak se strašně vlekla a donutila jsem se jí vlastně dočíst jen proto, že bylo napínavé kdo je ta záporná postava...

malazluta
23.02.2016

Děj této knihy není zase tolik překvapivý... prostě plyne, ale já se docela dobře bavila.

Poselství růží
Poselství růží