Velká česká kuchařka

Velká česká kuchařka https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/115815/velka-ceska-kucharka-115815.gif 5 9 5

Kniha představuje nejrozsáhlejší soubor receptů českých jídel, slouží potřebám každodenní praxe. Využívá zkušenosti mnoha generací českých kuchařů a kuchařek. Obsahuje více než 3000 receptů a kapitoly o výživě, domácích kořeních, stolování, vaření v mikrovlnné troubě a fritování.

Emik87
24.02.2024 5 z 5

Tady člověk opravdu najde spoustu inspirace.

Mi--LADA
24.10.2020 5 z 5

Naprostý souhlas s Janinou66. Patří mezi nejlepší kuchařky v naší rodině, tato je obsáhlá, recepty často jednoduché, ingredience dostupné a jídla chutná. Od nejobyčejnějších jídel po ty méně obvyklé. Ještě se mi nestalo, jako u jiných kuchařek, že hledám nějaké vcelku banální jídlo nebo mám naopak ne úplně běžnou surovinu a neseženu radu jak na to. Tahle česká kuchařka byla výbava do života, dostala jsem jí jako malá, ohrnovala tehdy nad tím dárkem nos, teď jsem za ní moc ráda. Díky, teto Dano, za tuhle dobrou průvodkyni mým životem! :)

janina66
08.10.2020 5 z 5

Mám ji od svých 25let, kdy jsem se vdala. Musím říci, že tam je úplně vše. Dodnes do ní nahlížím pro inspiraci na něco dobrého a nového. Zejména jsou super sladká jídla a moučníky.

JSlov
14.03.2017 5 z 5

Tuto kuchařku jsem dostala od maminky po svatbě před více než dvaceti lety. Dodnes z ní čerpám. Je v ní snad úplně všechno - i zabíjačka, vánoční cukroví, zavařování.. Pro mě absolutní jednička.

ovpana
20.06.2015

Obrovské množství receptů z kterých si každý vybere podle své chuti.