Vášnivý lhář

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Na dvojku, co nechce randit ani se do sebe zamilovat, jsou spolu nějak často nazí. London Hughesová se po několika letech strávených na vysoké škole oddává surfování, po nocích pracuje za barem, vysedává s kamarády a důkladně zkoumá, jak to vlastně v životě chodí. Všechno jí jde skvěle, nic neřeší, nic neplánuje. Ale když ji jednou ráno spláchne pořádná vlna a večer ji úplně převálcuje sexy úsměv Luka Suttera, vychýlí se trochu ze svého kurzu… a nabere jeho směr. Jasně, Luke je na první pohled plejboj, ale vytrvalý hlas v hlavě jí pořád opakuje: Prostě to zkus – je to jen jednorázovka. Luke funguje v módu děvkaře tak dlouho, že už se ani nepozastavuje nad tím, co vlastně dělá. Ale po úžasné noci s London si uvědomí, že se od zničujícího rozchodu vůbec nikam neposunul, ať už se vrhal kamkoliv – a s kýmkoliv. Díky London zatouží zase po něčem víc. Každý vztah tvoří vždycky dva… a jejich minulost. London si s Lukem sice užívá, ale když zjistí, jaká je jeho minulost – konkrétněji, kdo je kdo v ní – všechno se nějak zamotá, což je přesně to, čemu se chtěla vyhnout. Pak už je to na Lukovi, aby změnil svůj život a přesvědčil ji, že nemá přehazovat výhybku....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/32_/325222/vasnivy-lhar-iJa-325222.jpg 4.2370
Série:

Wild Seasons (4.)

Žánr:
Literatura světová, Pro ženy, Erotika
Vydáno:, Jota
Orig. název:

Wicked Sexy Liar (2016)

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (63)

Kniha Vášnivý lhář

Přidat komentář
malazluta
14. června

Jiné knihy těchto autorek jsou lepší, ale i tak tento příběh poměrně povedený. Takový lepší průměr.

kikibo
14. června

Čtivé. zábavné oddechové , Lukova babička byla skvělá :D :D

cmelda26
15. dubna

Nedočetla jsem - od půlky mě nebavila

verunka93
10. února

Jeden z lepších dílů z této série. Příjemná kniha na odreagování.

Lenka.Vílka
13. ledna

("You can look, but you can't touch, I don't think I like you much, Heaven knows what a girl can do, Heaven knows what you've got to prove." ... I Think I'm Paranoid - Garbage)

Po předchozích dílech jsem nečekala žádné veledílo. Asi je to jenom o tom, kolem jaké kostry se obalí popisy sexu. Protože nic jiného od podobných knih ani nečekám. Ale narozdíl od jiných autorek, které div nepopíšou teplotu vaginy, tohle baví na začátku knihy stejně jako na jejím konci. Takže při čtení ten rozdíl poznat jde. Ale časem se to všechno setře do stejného chumlu jako všechny další knihy.

Ale alespoň to bylo vtipný. Nejenom překlad. Doporučení autorce? Vyvarovat se výrazům, které používají jenom v určitých částech naší zemičky. "Tvoje pusinka je jako kokino." Ok, musela jsem si najít, že na Moravě to znamená něco jiného. U nás to znamená něco, co slušná holka v posteli nedělá. A stejně jsem potom nepochopila, jak bych si to měla představovat. Ještě neví, jak chutná a pochybuji, že se tváří do tvaru kokina. Prostě občas i sranda, za kterou ovace nejdou za tím, kdo knihu napsal.

Jenom mi vážně vadí, jak kvůli stále víc dílům série, se to tam všechno páruje jako v 90210. Viz dotaz Luka odkud zná London Miu a jak to začnou spolu rozplétat. Taky škoda jenom, že se tam nedělo nic jiného krom vzájemného popichování, to bych brala jako přidanou hodnotu. Jako třeba v minulém díle s Lolou. Škoda, že se ukázala zrovna tahle minulost Luka (nebo přesněji, že tam nebyl jinej chlap) a že dost zasahovala do přítomnosti. Teda jde mi o to, proč to byla zrovna tahle holka? (Pochopí jenom ten, kdo četl, nechci házet spoilery.) Sice se uzavřel kruh, ale na mě přepostavováno lidmi z minulých dílů. Což se teď  prostě děje u posledních dílů sérii, ale mě to otravuje. A možná je dobře, že to je konec série. Další knihu, kde se dobývá jeskyňka bych asi nedala. Prostě originální překlad ;)

Protože se mi v telefonu neukazovala stránka, na které jsem, ale až v seznamu knih, kolik procent mám přečteno, měla jsem pocit, že se to nějak táhne.

Hodnocení je tedy jasné:
Jako člověka, který to zhltnul na za jedno odpoledne a chtěl se prostě jenom bavit a víc od knihy nečekává: pět hvězd
Jako hodnocení za předpokladu, že si budeme hrát s kvalitou a přínosem knihy: nula hvězd
Divnou matematikou, která nedá smysl: čtyři hvězdy.

makynka911
04. ledna

Po sérii Božských jsem se pustila do čtení této série. V něčem horší než předchozí série, ale na odreagování od četby fantasy to stačilo. Za mě 4 :)

happy19
21.12.2018

Nejlepší díl ze série!
Zábavné,hravé,vtipné..všeho akorát;-)

lalikpepa
17.10.2018

No tak fajné to bylo:) tak akorát sexu a erotiky, příběh za mne slabší, ale nevadilo mi to. Odstíny šedi se můžou jít bodnout. Tohle je o tolik lepší!!! Bavila jsem se.