Vánoce v Paříži

Vánoce v Paříži https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/344329/bmid_vanoce-v-parizi-PLZ-344329.jpg 4 263 91

Paříž je vždycky dobrý nápad, řekla kdysi slavná herečka Audrey Hepburnová. Už proto, že Paříži se říká město lásky. Tak kam jinam zamířit, když vám láska chybí? Ava s nejlepší kamarádkou Debs se tam vydají právě o Vánocích. Zrovna začalo sněžit, Eiffelovka zlatě září a všude voní svařené víno a čokoláda. Když potkají záhadného fotografa Juliena, který má oči jen pro ni, Ava skoro zapomene na své předchozí zklamání. Jenže jednou si už ale spálila prsty, a tak váhá. Zvlášť když ji proradný expřítel začne bombardovat smskami. Uvěří Julienovi, i když odhalí jeho tajemství? Najde v nejromantičtějším městě novou lásku? Dojemný, vtipný a láskyplný příběh je tím pravým pro správnou vánoční atmosféru.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

One Christmas in Paris , 2016

Aerine
26.11.2018 2 z 5

V předvánočním čase - proč ne. Jen té vánoční atmosféry mohlo být víc i klidně na úkor jednotlivých podrobností schůzek dvou hlavních postav. Už na začátku je vám jasné, jak příběh skončí. A svařené víno a čokoládu nečekejte - spíš litry kafe a česneku :D

Schary
19.11.2018 3 z 5

Taková romantická nuda v Paříži. Přečetla jsem díky Výzvě...Asi bych ji kámošce k přečtení nedoporučila...

Kamča223
04.11.2018 4 z 5

Lehká, nenáročná kniha na dlouhé zimní večery. Při čtení jsem měla chuť na skvělý francouzský croissant.

Barolenka
04.10.2018

Tato kniha je přesně jako její přebal....pohádka...

petra3895
04.10.2018 3 z 5

Pohodove citanie, no niektore pasaze ma sklamali..

veronika50
28.08.2018

uz se těsim na precteni

marketa4853
07.07.2018 3 z 5

Knihy od této autorky mám moc ráda, a ani tahle nebyla výjimkou. Zasněžená Paříž, vánoce, romantika na každé straně! Příjemné oddechové čtení.

Maanna
28.06.2018 3 z 5

Stránky se otáčejí rychle a styl psaní mě příliš neiritoval. Oproti běžným klišé tu tentokrát není neustále vtipně hláškující kamarádka, ale jinak je to zkrátka klasický vzorec, který ničím nepřekvapí. Hrdinka se potýká se spoustou problémů, ale jen potká toho pravého (který také má plno problémů), tak je za několik dnů všechny vyřeší a život bude jen nádherný... A za měsíc ani nebudu vědět, o čem ta kniha byla.

Samira
29.05.2018 4 z 5

Opravdu klasická romantika, které normálně přednost nedávám. Knize se žánrově nedá nic vytknout, hlavní dvojice je milá a s příběhem. Další postavou je pak sama Paříž.
Romantikům jistě udělá velkou radost, já čekala přece jen o malinko více.
Za přečtení však stojí!

leník511
01.05.2018 4 z 5

Pohodová romantická knížka, která neurazí ani nenadchne.

Mark.
20.04.2018 3 z 5

Kniha se četla velmi dobře a rychle utíkaly stránky. Nic úžasného to sice nebylo, ale pro zpříjemnění večerů to bylo krásné počtení.
Kniha má mnoho chyb, za které dle mých předpokladů nemůže autorka. Nelíbilo se mi používání počeštěných slov - mejkap, tesko. Chyba s překladem v názvu či neustálené nadpisy - jednou byl použit Londýn a následně London. Dále Balancovali na nosech špuntem od vína. Zajímalo by mne, jak teda balancovali.
Velmi často byly přehozené koncovky on a ona ... (měla místo měl). Také došlo na chybějící písmenka - chval x choval.

Doufám, že jsem vás neodradila, protože se mi kniha líbila.

certik003
23.03.2018

Na mě je tam té romantiky až moc, ale i tak je to taková milá a pohodová ddechovka, kde postavy hledají samy sebe. Možná by mohla být kratší.

Aracely
11.03.2018 5 z 5

Nádherná, přímo božská kniha, od teď si zařazuji Mandy Baggot mezi své oblíbené autorky! Byla jsem velice mile překvapena, tak trochu jsem čekala další románek s vánoční tématikou, dostala jsem ale mnohem víc...

Více v mé recenzi :-).

Tevik
10.03.2018 5 z 5

Opravdu knížka na vánoce, láska možná trochu naivní,ale taková má přece být, výborné jídlo, sníh a šťastný konec.

josska
22.02.2018 3 z 5

Byla jsem ráda,že jsem to dočetla,kvuli výzvě,vánoce-Paříž no taková oddychovka

jahlina
23.01.2018 3 z 5

Příjemné čtení o lásce, o náhodě, o tom že člověk by měl žít každý den svého života. Nic víc, nic míň.

babyboar
19.01.2018 3 z 5

Příjemné holčičí vánoční čtení. Možná by neuškodilo pár stránek vypustit. Vánoce, Paříž, fešný francouzský fotograf...

Knižní střípky
18.01.2018 3 z 5

Každý rok si přečtu nějakou novou knihu s vánoční tématikou, proto jsem se tešila na Vánoce v Paříži. Bohužel jsem je nestihla přečíst, dokud jsme ještě doma měli stromeček, pak by ta kýčovitá, ale zároveň tolik krásná vánoční atmosféra byla dokonalá :-) Dostala jsem se k ní až nyní, ale i tak to bylo moc fajn počtení, prodchnuté vánoční Paříží, která je plná světélek, stylových vánočních trhů a všemu, co k poctivému vánočnímu románku patří. Kniha je prosta nějakých zásadních zvratů, plyne poklidně, bylo mi s ní hezky. Odpočinula jsem si u ní a čtení jsem si opravdu užila.

katerina.l.
10.01.2018 3 z 5

Kam se na to hrabou Večery pod lampou :)... Ale čtivé to bylo. Jen mi přišlo, že autorka neví, jak se posunout dál a působilo to na mě místy hrozně překombinovaně a křečovitě.

marion111
07.01.2018 5 z 5

Vánoce v Paříži ...šílená romantika, neskutečná přeslazenost, doják na každé třetí straně....samozřejmostí je přeštastný konec...prostě DOKONALÁ kniha na Vánoce. Určitě si koupím i další knihy od této autorky.