Vánoce v New Yorku

Vánoce v New Yorku https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/413460/bmid_vanoce-v-new-yorku-lp7-413460.PNG 4 116 34

Lara Weeksová míří do New Yorku se svou nejlepší kamarádkou Susie, aby si užily báječnou vánoční atmosféru. Dovolená v zasněženém Velkém jablku s jeho nádhernými pamětihodnostmi, nemluvě o luxusních obchodech, vypadá jako dokonalý způsob, aby Lara pustila z hlavy svého bývalého přítele. Nebo ho přiměla, aby tak žárlil, že by škemral o druhou šanci. Průvodce v podobě sexy herce Setha Hunta sice nebyl tak úplně v plánu, ale je na něm něco, že Lara začne uvažovat o šťastně až navěky...... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

One New York Christmas , 2018

perpe2a
03.03.2020 2 z 5

Hodně červená knihovna, nic moc pro mě. Do čtení jsem se musela nutit. Ale kdo rád čte romantiku, tomu se bude líbit.

cornetka
30.01.2020 3 z 5

Vánoce už jsou nějakou dobu za námi, ale tenhle romantický příběh se dá číst kdykoliv. Chcete-li nějakou oddychovku s dobrým koncem, pak jsou Vánoce v New Yorku správnou volbou.

alzbeta4340
25.01.2020 4 z 5

Opravdu snadné, oddechové čtení pro ženy. Příběh Angličanky Lary, řidičky kamionu, a Američana Setha, jejího oblíbeného seriálového herce. Že by se taková dvojice mohla dát dohromady, je značně nepravděpodobné, přesto to Mandy Baggot vymyslela tak dobře, až se tomu alespoň při čtení dalo uvěřit.
Konec byl přesně tak akorát, za něj dávám ještě o hvězdičku navíc.

Majka1979
23.01.2020 5 z 5

Pre mňa veľmi pekný príbeh, kde je všetko, čo má v dobrej knihe byť, určite sa k nej rada ešte vrátim :)

BlankaHill
04.01.2020 3 z 5

Chvilku mi trvalo se začíst, ale pak se mi četlo dobře. Příběh není bůhví co, ale byl milý. Co se týká Vánoc v něm...mohlo by se odehrávat kdykoli jindy v roce, takže vánoční atmosféra na mě zde až tolik nedolehla.
Takový průměr ╮(. ❛ ᴗ ❛.)╭

Knižní střípky
28.12.2019 3 z 5

Po Paříži a Londýnu nás tento rok Mandy BAGGOT zve přímo do velkého jablka, do New Yorku.

Mladá dívka Lara žije celý svůj život v malé anglické vesničce Appleshaw. Když jí její přítel Dan pár týdnů před Vánoci sdělí, že si chce dát pauzu, je zdrcená. Naštěstí má svou nejlepší kamarádku Susie, která vymyslí "geniální plán". Vytáhne Laru na výlet do New Yorku, kde momentálně žije Susiin přítel. A aby to nebyl jen tak obyčejný výlet, okoření ho na Twitteru smyšleným románkem Lary se seriálovým hercem Sethem Huntem. A až to Dan uvidí, určitě se k Laře vrátí a budou žít šťastně až do smrti. Co na to říkáte? Pokud je Vám na základě výše napsaného jasné, že tak jednoduché to nebude, a že Susiin nápad nedopadne tak, jak si představovala, máte pravdu.

Lara se Sethem jsou sympaťáci, vlastně celou knihu se potkáváte se spoustou fakt milých lidí, což byla pro mě osvěžující změna. Celý příběh je zahalen v té pravé vánoční atmosféře, které je ale tak akorát, aby se nikomu nepřejedla. Není nouze ani o spoustu celkem vtipných scének, které jsou sice podány v hoooodně americkém stylu, ale co už, vždyť jsme přeci v New Yorku.

Od knihy jsem dostala přesně to, co jsem čekala. Vánoční reálie, sympatické postavy a milý příběh, který hezky plynul, mohla jsem u něj vypnout a za svitu vánočního stromečku a vůně svíček si ho správně užít.

pip11
28.12.2019 4 z 5

Třetí vánoční kniha od Mandy Baggot. Opět krásný sváteční příběh z velkoměsta, ve kterém je vánoční atmosféra a romantika. Je to pěkný příběh, tak jako dva předchozí, i když ty asi o kapku víc. Autorčiny vánoční knihy jsou moc povedené, už se těším na ty letní.

Kekik
25.12.2019 3 z 5

Jedná se o první knihu, kterou jsem od autorky četla.
Čtení bylo jak na houpačce. Chvilku bavilo, chvilku ne. Romance čtu velmi ráda, i když jsou to knihy plné klišé, a často i nereálných postav. Když je kniha napsána skvělým stylem, prominu ji vše. A to bohužel u této knihy neplatí. Čtení mi kazily ty momenty, kdy Lara byla zachránkyní celého světa. Samozřejmě, že mám radost, že pomáhala zvířátkům, lidem. Ale autorka to popsala stylem, kdy mně připadalo, že se snažila dát do příběhu co nejvíce lidskosti, a já jsem tomu neuvěřila. Bohužel.
Většinou neřeším to, že je kniha v americkém stylu, aneb proběhne scéna vyznání lásky a cizí lidé okolo začnou tleskat atd. Ovšem i zde to bylo kýčovitější než u jiných knih.
Knihu hodnotím jako průměrnou oddychovku. Do budoucna se podívám po dalších autorčiných knihách. Nejvíce zaujaly další dvě vánoční knihy a to Vánoce v Paříži a Vánoční polibek v Notting Hillu.

Andynka
12.12.2019 3 z 5

Moc milá, vánoční romantika. Tahle Vánoční kniha se mi zatím líbila nejvíc. Splnila má očekávání. Je to nenáročné čtení, které před Vánoci vyhledávám. :)

veronika0382
09.12.2019 5 z 5

Četla jsem všechny knihy Mandy Baggot, v létě vydává letní příběhy z Řecka a v zimě vánoční romány, pokaždé z jiného velkoměsta, a musím říct, že Vánoce v New Yorku jsou snad nejlepší ze všech jejích vánočních knih. Jakoby se Mandy Baggot vypsala a její romány jsou lepší a lepší. Tuhle story z vánočního New Yorku jsem si užívala od začátku do konce, hlavní hrdiny jsem si zamilovala, báječně jsem se bavila a konečně se naladila na tu správnou vánoční vlnu. Více v mojí recenzi zde v záložkách - Veru, Knihy na cestách

Arianne
08.12.2019 4 z 5

V době adventu pro mě už tradice. Další příběh o shledání dvou duší, který ani nemá vyznívat nějak reálně, ale přenést nás na chvíli do kouzelné doby Vánoc, kde se dějí zázraky. Trochu slabší než předchozí vánoční romance, ale i tak jsem se pobavila a příjemně naladila na nadcházející svátky.

sgjoli
03.12.2019 4 z 5

Jednu hvězdu ubírám za místy trochu kostrbatý překlad (hlavně v počátku) a za dvě vedlejší postavy, které byly trochu otravné. Ale jinak se mi kniha moc líbila - dostala jsem od ní vše, co jsem čekala. Je to milý, klidný, rychle plynoucí příběh o lásce a s vánoční atmosférou, která na vás dýchá z téměř každé stránky. Hlavní hrdinové Seth a Lara jsou moc fajn sympaťáci, kteří hledají sebe sami a nakonec si najdou jeden druhého. Skvěle jsem si u toho odpočinula, četlo se to moc hezky, mělo to šmrnc a jiskru. Pokud hledáte něco poklidného, co vás pohladí po duši, tak tohle mohu doporučit. :-)

Matita310
16.11.2019 5 z 5

Pěkně oddechové čtení. Vánoční atmosféra. Propletené vztahy. Moc hezká kniha, přečtená za jeden den.

Evka3814
30.10.2019 2 z 5

Ufffff,to bylo přemlouvání abych to dočetla až do konce. Anotace mě zaujala,ale bohužel kniha sama o sobě ne. Opravdu zbytečně rozsáhlé popisování,knihu bych ztenčila tak na půlku. 2☆za snahu

2017  72%Vánoce v Paříži
2018  80%Vánoční polibek v Notting Hillu