Válečníci: Oheň a led

Válečníci: Oheň a led https://www.databazeknih.cz/img/books/95_/95951/bmid_valecnici-ohen-a-led-bQZ-95951.jpg 5 164 30

Pokračování fantasy příběhu, kde hlavními hrdiny jsou divoké kočky, začíná v době bezlistí. Loviště pokryl sníh a kočky čeká hlad. Pro starší děti a mládež. Znovu se setkáváme se světem čtyř kočičích klanů. Členové Větrného klanu musí opustit svá loviště a vydat se do nejistoty k Hromové cestě. Zrzek z Hromového klanu se stává válečníkem a dostává nové jméno Ohnivous. Velitelka klanu, Modrá hvězda, ho vysílá společně s Šedým pruhem, aby našel a přivedl zpět Větrný klan. Rovnováha na lovištích musí být obnovena. Velitelé Stínového a Říčního klanu s ní však souhlasí pouze na oko. Rádi by mezi své klany rozdělili loviště Větrných. Nastává zima, vše pokrývá sníh. Přežijí kočky období hladu? Druhá kniha ze série Válečníci.... celý text

Literatura světová Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , Albatros (ČR)

Warriors Fire and Ice , 2004

TheShaw
28.12.2016 5 z 5

Kniha se mi tak líbila, že jsem si sehnala i zbytek série (sice v angličtině, ale to nevadí četlo se to dobře :)) Doporučuju přečíst knihu, a i zbytek série :))

ShiYuAkai
18.09.2015 5 z 5

Moc hezka knížka, vlastně oprava- výborná knížka. Rozhodne patří mezi mé oblíbené. Jen škoda že jsou do češtiny přeloženy jen dva dily.

anid
29.08.2015 5 z 5

Kniha se mi moc líbila a možná snad víc než 1. díl. Bylo tam více strhujícího děje a méně urychlení. Jenom je mi moc líto že zbytek knih (mohli alespoň 1 sérii) zajímalo by mě co se
--MENŠÍ SPOILER---stane s Mráčkem, Drápem a jak se vyvine vztah mezi Bouřkou a Ohnivousem (prostě Fireheart) a mezi Stříbřinkou a Šedým.

anid
22.08.2015 5 z 5

Doménika.
Nejsou přeložené. Kromě této série jsou ještě další 3 série, myslím že taky po 6 dílech. Plus spousta mangech ( to slovo neumím skloňovat :))

Doménika
19.08.2015 5 z 5

Knížka je to suprová. Mám oba díly, ale podle toho, co je na obaluze zadu, tak byměla mít pokračování a patří do 6-ti dílné série... To ty knížky nejsou napsané nebo nejsou přeložené? Nemůžu je najít. :(

kacucna
23.06.2015 5 z 5

Hezké ale první díl byl přece jenom hezčí ...

vodopad152
03.01.2015 4 z 5

Kniha se mi velmi líbila, ale Divoké kočky 1. díl byl podle mě lepší.

Always a reader
31.10.2014 5 z 5

Knížka se mi moc líbila. Sice jsem jí četla asi před rokem, ale stále si jí skvěle pamatuji. A jestli nebudu mít někdy co číst, určitě si jí přečtu znovu.

Njzy
02.06.2014 5 z 5

Knihu jsem četla velice dávno ale pořád si pamatuji některé úryvky a myslím že je skvělá. :-D

Sheina
22.09.2012 5 z 5

knížku jsem si přečetla ze zvědavosti protože jsem jako mála četla 1 díl
jepěkná líbila jse mi víc jak první díl

kočky

Erin Hunter