V zemi korálového stromu

V zemi korálového stromu https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/214716/mid_v-zemi-koraloveho-stromu-214716.jpg 4 130 130

V zemi korálového stromu série

V létě roku 1863 se při plavbě do Buenos Aires poznají dvě mladé ženy Anna a Viktoria. Obě jsou na cestě za svými manžely, kteří tam cestovali před nimi. Viktoriina muže povolaly naléhavé obchody na jeho usedlost na severu Argentiny.

Literatura světová Romány
Vydáno: ekniha , Knižní klub

Im Land des Korallenbaums , 2011

adrianna0305
30.09.2016 4 z 5

Na Novozélandskou ságu od Larkové to nemá, protože to nebylo moc propracované (viz. několik postav, se kterými se nic nedělo a hráli jen křoví), ale i tak je to líbivé počtení :-)

Šánka
14.02.2016 4 z 5

První díl této ságy mě nalákal především pěknými komentáři a krásnými obálkami knih. Příběh dvou žen, které se vypraví za svými manžely do Argentiny, vypráví o téžkých začátcích v nové zemi, zklamáních a životních dramatech. Není v něm nouze o napětí a nechybí ani romantika. Dějově velmi pestrá kniha, ráda si přečtu další pokračování.

Babo
24.01.2016 5 z 5

Četla jsem knihy odehrávající se v Americe,Austrálii na Novém Zélandu ,v Asii , Africe a najednou jsem si uvědomila,že Jižní Amerika mi zatím uniká. A tak jsem hledala a našla.
První díl trilogie se mi moc líbil .Už sice nevím kdo ze zdejších milovnic písmenek měl ve svých přečtených knihách toto dílko,ale v každém případě nelituji.
Kromě knihy jako takové se mi líbí i něžná obálka.
Ano,měla jsem trochu obavy , aby to nebyl slaďák ,které fakt nemusím a pro ty,které jsou na tom podobně mohu říct,že se nemusí bát.
Líbilo se mi i to,že si autorka dala velkou práci a popisovala i takové drobnosti jako prostěradlo v kádi,aby si koupajíci nezadřel třísku :-) nebo jinou drobnost,že šli do parku nedávno otevřeného a samozřejmě park jmenovala.
Příběhy několika hrdinů nebo spíš hrdinek byly našlapané a ani chvíli jsem se nenudila.
Možná jen ten konec mi přišel trošku přitažený za vlasy ,ale děj se odehrával na konci devatenáctého století ,,,,,,
Takže jdu na druhý díl a věřím,že bude stejně čtivý.

polly43
21.10.2015 4 z 5

Mám ráda knihy tohoto žánru.O Argentině jsem četla poprvé a již se těším na druhý díl.

kika 13
07.09.2015 3 z 5

Oddychové počteníčko na dovolenou.

sabca
10.07.2015 5 z 5

Nádherná kniha. Přesto, že má přes 500 stránek, četla se skvěle. Měla jsem problém jí odložit a každou volnou chvíli jsem se k ní vracela. Příběh dvou rodin byl plný napětí, lásky i zla. Hezky byl vykreslen život v Argentině. Hned otevírám druhý díl Laguna plameňáku a věřím, že dojde i na třetí díl, který teprve vyjde. Rodinné ságy čtu moc ráda. Doporučuji

1casper
19.01.2015 5 z 5

Nejdřív jsem se nemohla začíst, pak jsem se nemohla odthnout.

sandra.sancho
31.12.2014 4 z 5

Začala jsem číst kvůli názvu druhého dílu a chtěla jsem začít od začátku. Skvělá oddychovka.

bookcase
08.07.2014 4 z 5

Mám ráda ságy tohoto typu, užila jsem si i tuto.

kuky921
30.03.2014 4 z 5

Prima lehké čtení do postole při stonání. Dějové linky byly dost čitelné a konec už předen daný.

Gabetka
16.08.2013 3 z 5

Příjemné čtení o osudech statečných žen, které ubíhá rychlým tempem. Vadila mi trochu těžkopádná čeština a ze začátku bylo horší se začíst. Námět mi připomněl knihu V zemi bílého oblaku a ta se mi ve srovnání s touto líbila více, přišla mi propracovanější. Nicméně bych knihu doporučila všem, co si oblíbili romantické ságy.