V zemi korálového stromu přehled

V zemi korálového stromu https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/214716/mid_v-zemi-koraloveho-stromu-214716.jpg 4 130 130

V zemi korálového stromu série

V létě roku 1863 se při plavbě do Buenos Aires poznají dvě mladé ženy Anna a Viktoria. Obě jsou na cestě za svými manžely, kteří tam cestovali před nimi. Viktoriina muže povolaly naléhavé obchody na jeho usedlost na severu Argentiny.

Literatura světová Romány
Vydáno: ekniha , Knižní klub

Im Land des Korallenbaums , 2011

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize V zemi korálového stromu. Přihlašte se a napište ho.

momo.kg
05.05.2023 5 z 5

Parada! Tohle se cetlo jednim dechem :)

Jonna
18.10.2022 2 z 5

Knihu jsem teď četla podruhé, jelikož jsem zapomněla o čem je. A nedivím se. :-) Dočetla jsem jen silou vůle, naštvaná na spoustu nesmyslů (osmiměsíční dítě běhá, roční plynule mluví, a další dítě během pár měsíců zestárne o několik let apod.) Sbírám odvahu přečíst si druhý díl.

broskev28
09.09.2022 3 z 5

Souhlasím s komentářem zandu - docela čtivé a svižné čtení, ale místy trochu nelogické (Gustav jako kavalír pro Estelle? Byl sice mladší bratr a jeho věk není zmíněn, ale z textu to vidím nejméně na třicátníka, a to je pro dívku Estellina věku jen krůček před hrobem!) a nedotažené (na s.356 se objeví věta: "Přiveďte svědky!" Na dvoře? A co se dělo dál?).
Když jsem navíc zjistila, že druhý díl rozvíjí osudy jiné rodiny, nechystám se něj.
Děkuju za komentáře adrianna0305 a Gabetka, které taky napadlo srovnání s novozélandskou ságou Larkové, ta je určitě povedenější. Ale oceňuju exotičnost argentinského prostředí i slovník, od nynějška pro mě sombrero má úplně jiné kouzlo a Andy jakbysmet!

Knižní novinky (10. - 18. dubna)

09.04.2013

Kniha V zemi korálového stromu v seznamech

v Právě čtených1x
v dalších seznamech3x