Ve víru rocku

Ve víru rocku https://www.databazeknih.cz/img/books/25_/259528/bmid_ve-viru-rocku-259528.jpg 4 495 71

V ringu série

Každá žena ho chce – kromě té, pro niž zpívá. Pandora se doteď domnívala, že se přes zradu svého přítele, rockového zpěváka Mackenny, už přenesla a její zlomené srdce se zahojilo. Ten se ale nyní vrací do Seattlu na největší koncert roku a Pandora se rozhodne ho na pódiu zesměšnit. Když ji však chytnou, dostane na vybranou: buď proti ní vznesou obvinění, nebo splní několik podmínek. Pandoře se ani jedna z nich nezamlouvá, protože tak bude muset strávit se svým bývalým přítelem víc času, než by se jí zamlouvalo. Vzájemná blízkost však probudí vášeň, která mezi nimi kdysi vládla, a brzy je jasné, že bez ohledu na to, jak Mackennu nenávidí, stále k němu něco cítí. A nejhorší je, že on to ví také. Jenže neví úplně vše… Z cyklu Real (5)... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: ekniha , Baronet

Ripped , 2014

Ditules
20.10.2015 3 z 5

Po zběžném prohlédnutí obálky jsem měla pocit, že hlavní hrdina bude děsnej frája, ale naštěstí mě brzy vyvedl z omylu... Stejně jako předcházející díly se čte kniha sama. Opět super věc se seznamem písniček! Už jsem si je projela. Akorát teda mám hroznou chuť jít na koncert skupiny! A krátký povzdech nakonec: Néééé! Já chci vědět, jak to dopadlo s SPOILER!!! hledáním dítěte KONEC SPOILERU!!!

ciniminisek
18.10.2015 5 z 5

Ačkoliv titul Ve víru rocku je již pátým členem v rodině Realu, dokáže velmi mile překvapit a já sama za sebe mohu říci, že tento benjamínek je ze svých sourozenců nejpovedenější.

Samira
16.10.2015 5 z 5

Všechny knihy série se četly samy a udělaly radost. Skvělé začlenění playlistů vrcholilo rockovým dílem, který vytvářel svůj vlastní. Přiznám se, že jsem chápala Pandořino chování, i když to bylo hlavně proto, že jsem už předem, ještě než jsem knihu otevřela, odhadla její tajemství. Krásná, veselá, smutná a sexy knížka. Doufám, v nějaké další knížky od autorky!

shey
01.10.2015 4 z 5

Začátek zdlouhavý a chvilku jsem přemýšlela,že knihu odložím....naštěstí jsem to neudělala..Pandořina skříňka mi trošku vyrazila dech :o)

Nuttelka
30.09.2015 5 z 5

Jooooo, tak to bylo též povedené :-) Pandora sice mi občas už lezla krkem, jsem si i říkala, že to snad ani není možný, aby byl člověk až tak zahořklý, byla jsem zvědavá na její příběh a Katy opět nezklamala, děj mě pohltil od první stránky a nemohla jsem se odtrhnout. Odkrytí Pandořiny skříňky mě tedy dostalo, to musím přiznat, jen doufám, že se ještě s nějakým dílem od Katy dočkáme, jsem zvědavá, jestli se ještě něco o všech dozvíme... Tato série rozhodně patří mezi mé nejoblíbenější :-)

barborelka
16.09.2015 4 z 5

Nejdřív se mi kniha vůbec nelíbila, přišlo mi to přehnané a hlavně Pandoru jsem moc nemusela z předešlých knih.....ale pak už byl příběh mnohem lepší. Hlavně otevření Pandořiny skříňky to jsem fakt nečekala :-D.

Veronika.C
09.09.2015 5 z 5

Stejně jako ostatní knihy od této autorky i tato se mi moc líbila a musím dát plný počet. Z příběhu Pandory a Kenna jsem nadšená, líbila se mi zápletka a samozřejmě konec ... navíc se zde objevili mí oblíbení hrdinové předešllých dílů, což mě moc potěšilo. Knihu jsem přečetla za jedno odpoledne a mohu ji jen doporučit. Teď budu jen doufat že se s hrdinami knih této autorky zase ještě někdy setkám :-)

NeliQ
31.08.2015 4 z 5

Rovnako ako predošlé sa mi kniha páčila a určite ju musím odporučiť. "Pink" a Kenna boli netradičnou dvojicou. Aj keď mi tam niečo chýbalo, preto len 4*

EvaSupovic
06.08.2015 5 z 5

Knížka se mi moooc líbila a vřele doporučuji :-) Katy to se čtenářkami umí .......

AajaPal
04.08.2015 5 z 5

Jak začít?
Snad tím, že prvních pár desítek stránek jsem si říkala: "Pane Bože, co to je? To jako fakt? No, to se hodně nepovedlo." Potom jsem se do příběhu začetla a užila si ho stejně jako předchozí. Knihy od Katy prostě miluju.
Je to druhý den, co jsem knihu dočetla a rozhodně doufám, že se k Panpan a Kennovi autorka v budoucnosti vrátí... Jistě nebude žádným překvapením, když řeknu, že kniha končí v klasicky pohádkovém stylu "žili spolu šťastně až do smrti", ale i tak je tam dle mého názoru velký prostor pro fantazii, když knihu dočtete...

martiiinkajjj
30.07.2015 5 z 5

Klasická romantická knížka, která je přečtená za pár hodin :) spisovatelka umí dobře psát a pokud od této knížky nebude čekat složitější děj - budete nadšení. Je to ideální letní knížka k vodě rozhodně doporučuju ke čtení.

pro dospívající mládež (young adult)

Katy Evans
americká, 1976