Legenda

Legenda https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/413416/bmid_legenda-gzY-413416.png 4 353 48

V ringu série

Maverick „Mstitel“ Cage chce dosáhnout na vrchol a stát se legendou ringu. Svoji identitu pečlivě tají a mezi bojovníky je známý jako nový hráč s touhou po pomstě a zlověstným tetováním na zádech. Chce si vyrovnat osobní skóre s jedničkou Undergroundu, jediným a jedinečným Remingtonem „Uragánem“ Tatem. Když se Maverick seznámí s mladou dívkou, zajiskří to mezi nimi. Reese Dumasová je sestřenice Remingtonovy manželky, měla by tedy fandit jeho protivníkovi a držet se od Mavericka dál. Maverick je však odhodlaný bojovat o ženu, kterou miluje, i s monstry ve vlastní mysli. Oči celého světa se upírají jen na ně a vítěz vejde do historie jako největší bojovník ze všech. Jako legenda.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Legend , 2016

PetraN17
25.09.2019 5 z 5

Před necelým rokem jsem si opět sérii přečetla a vůbec mě nenapadlo, že může mít pokračování ....
Až vyjde další díl, určitě jí dám celou znovu :)))
Moc pěkné

LenRan
25.09.2019 5 z 5

Super pokračování série, můžu jen souhlasit s níže uvedenými komentáři a dát pět *

Kukicka
24.09.2019 5 z 5

Autorka se neskutecne zlepsuje. Dil od dilu se mi to libi vic a vic. Prvni dil byl pro me s odrenyma usima za dve hvezdy a u tohoto sesteho nemuzu jinak nez dat pet. Maverick mi byl neskutecne sympaticky, ten zacatek jak dva mlcenlive typy k sobe hledaly cestu byl kouzelny. To jak k sobe hledali cestu i s Remym a ten konec... Byly i slzy a to ze me dokaze vydolovat jen opravdu velmi dobra kniha a skvely pribeh

mimisko
23.09.2019 5 z 5

Nestáva se mi často, že bych si knihu ze žánru YA chtěla přečíst i druhý krát. Tuhle si přečtu určitě. Reese se na svůj věk nechová jako hlupačka a nevyspytatelna domýšlivá blbka, což mi u většiny knih tohoto žánru vadí. Maverick není žádný despota posedlý kontrolou. Oba jsem je měla stejně ráda a oba jsem si zamilovala. Autorka mne vtáhla do děje a i když byl jejich příběh předvídatelný já musela číst dál protože mně to bavilo.

Saryinka
23.09.2019 5 z 5

Tohle bylo tak dokonalé! Přečetla jsem to za jedinou noc, jak jsem se od toho nemohla odtrhnout. Chci víc. Celá série kromě knihy s Pandorou, je naprostá bomba!
Už teď se těším na Racera... Doufám, že se tam objeví hlavní hrdinového této knihy.
REMY! Jsi nejlepší! :D :))))
A Maverick taky!

Cometka
23.09.2019 4 z 5

Moje první knížka od autorky. Jako odpočinkové čtení ideální. Trochu mi vadil styl psaní, protože mi nedokázal vtáhnout úplně do děje, ale účel kniha splnila. Pravděpodobně si přečtu i další knihy autorky.

mirka2558
22.09.2019 5 z 5

Velmi sa mi páčil celý príbeh

jani.ruzicko
19.09.2019 5 z 5

Bože, to bylo super.
Celou tuhle sérii mám moc ráda a ráda jsem se znovu setkala s předchozími hrdiny.
Mav byl skvělý a hodný člověk, který se jen potřeboval najít a začít věřit v sám sebe, a proto se k sobě s Reese tak hodili. Příběh ukazuje na to, jak je důležité pravě být sám sebou a jít vlastní cestou a nenechat se formovat ani rodinou a ani nikým jiným.
Moc jsem si to užila a těším se, že se s Legendou opět setkám. =)